Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj

Bóg Cię kocha
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela 17 cze 2012, 13:56 
Offline

Dołączył(a): wtorek 03 sty 2012, 14:49
Posty: 222
Miejscowość: Rzeszów
http://vimeo.com/19656548


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Bóg Cię kocha
PostNapisane: niedziela 17 cze 2012, 17:23 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 13:08
Posty: 200
Lokalizacja: Poznań
Miejscowość: Poznań
no i ... poleciało :)

_________________
Rekolekcje ignacjańskie - bardzo polecam !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Bóg Cię kocha
PostNapisane: niedziela 17 cze 2012, 20:23 
Offline

Dołączył(a): sobota 16 cze 2012, 15:10
Posty: 109
Miejscowość: Poznań
Genialne...
P.S. http://www.youtube.com/watch?v=UM_ZnvhRjvY - przypomniało mi się odnośnie tematu wątku. Filmik, który swego czasu wywołał niezłe zamieszanie w moim życiu...

_________________
Lights will guide you home
and ignite your bones
And I will try to fix you


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Bóg Cię kocha
PostNapisane: środa 27 cze 2012, 00:51 
OnSam - Wielkie dzięki, że wrzuciłeś tu link do tego filmiku!!! Filmik naprawdę cudowny, po prostu mnie URZEKŁ, chwycił za serce i ogromnie wzruszył. Właśnie czegoś takiego teraz potrzebowałam... Na pewno będę się nim dzielić z innymi osobami i przesyłać dalej, dalej i dalej :) Niech zobaczy go jak największa liczba osób!

To może jeszcze ja coś dorzucę od siebie :) Choć pewnie większość z Was zna już ten filmik, bo jest on dosyć popularny, ale co tam ;)

http://www.youtube.com/watch?v=tDZ2aKNHC0M&feature=fvst

Bóg jest wszechmogący i może naprawdę WSZYSTKO - prócz jednej rzeczy... Nie może przestać nas kochać.

BÓG JEST MIŁOŚCIĄ I KOCHA NAS WSZYSTKICH Z CAŁEGO SERDUCHA!!! :)


Góra
  
 

Re: Bóg Cię kocha
PostNapisane: wtorek 24 lip 2012, 17:01 
No to może i ja się podepnę z filmikiem, krótki ale od serducha :) Za wprowadzenie do niego świetnie, moim zdaniem, pasuję fragment z "Tryptyku rzymskiego":

Cytuj:
Tak szli i rozmawiali już trzeci dzień:
Oto wzgórze, na którym mam złożyć Bogu ofiarę —
mówił ojciec. Syn milczał, nie śmiał pytać:
Gdzie jest żertwa? mamy ogień i drwa i nóż ofiarny,
lecz gdzie żertwa?
Bóg sam sobie tę żertwę upatrzy —
tak powiedział, nie śmiał głośno
wypowiedzieć tych słów: żertwą, mój synu, będziesz ty —
więc milczał.

Tym milczeniem znów się zapadał w głuchy ostęp.
Słyszał Głos, który go prowadził.
Teraz Głos umilkł.
Został sam ze swym imieniem
Abraham: Ten, który uwierzył wbrew nadziei.
Za chwilę zbuduje stos ofiarny,
rozpali ogień, zwiąże ręce Izaaka —
i wówczas — co? zapłonie stos...
Widzi siebie już ojcem martwego syna,
którego Głos mu dał, a teraz mu odbiera?

O Abrahamie, który wstępujesz na to wzgórze w krainie Moria,
jest taka granica ojcostwa, taki próg, którego ty nie przekroczysz.

Inny Ojciec przyjmie tu ofiarę swego Syna.


Szczerze, to miałem łzy w oczach po przeczytaniu tego fragmentu a specjalnie łatwo się nie wzruszam. No i obiecany filmik: http://youtu.be/kuaw3ZI44L0


Góra
  
 

Re: Bóg Cię kocha
PostNapisane: sobota 14 sty 2023, 00:48 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 sie 2019, 21:10
Posty: 384
Miejscowość: Poznań
Kochani, zalaczam slowa proroctwa na 2023 rok dla wspolnoty Galilea.

Wierze, ze kazdy kto je przeczyta i przyjmie doswiadczy tego, co obiecuje w nim Bog.

A obietnice sa bardzo, bardzo dobre :)

"PROROCTWA NA ROK 2023

Proroctwo: Ja dzisiaj chcę dawać wielu z was nowe doświadczenie mojej bliskości. Takiego przytulenia jakby do serca, jak Jana
przyciągałem do siebie. Tak wielu jest poranionych, tak wielu jest emocjonalnie pustych, a Ja daję moją bliskość. A Moja bliskość
przemienia serca. A Moja bliskość uwalnia serca. A moja miłość daje ukojenie, nawet tym najbardziej zmęczonym i smutnym,
bez nadziei. Gdzie Ja jestem, tam jest nadzieja. Gdzie Ja jestem, tam wszystko się przemienia. Tam serca wypełnia radość. Tam
pojawiają się owoce Mojego zbawienia. Moją bliskość chcę dać wielu, wielu w Galilei i poza nią. Dzieci moje, Ja wyciągam do
Was nieustannie swoje dłonie i jedynie proszę abyście chwytali te dłonie. Abyście pozwolili moimi dłońmi przyciągać Was do
mojego serca, które bije dla Was, które jest bardzo blisko, które jest wypełnione miłością.

Proroctwo: Niezmienna jest Moja łaska dla Ciebie GALILEO. Córko Moja, niezmienna jest Moja miłość. Wciąż świeża, wciąż
dająca życie. Trwaj we Mnie, bądź przy Mnie. Słuchaj Mego głosu, Ja chcę Cię uzdrawiać, Ja chcę cię podnosić. Ja chcę podnosić
twoje serce, twoje oczy podnosić ku górze. Patrz na mnie.

Proroctwo: Jeszcze szerzej otwieram zawory Mojej miłości. Strumienie Mojej miłości. Wylewam Moją miłość na Ciebie GALILEO.
Wylewam na was Moją miłość, aby rzeka Mojej miłości porwała Was na nowo. A Moja miłość przynosi życie, przynosi
odrodzenie. Przynosi nowe spojrzenie, przynosi nową mentalność i nowe pragnienie. Wylewam dzisiaj ogromne strumienie
Mojej miłości. Miłości która Cię pokrzepi i podniesie.

Proroctwo: A Moją miłością jest Mój Święty Duch którego Wam daję. Tak jak w wieczerniku płomienie ognia – Moja obecność
wypełniła tak wielu, apostołów, tak dzisiaj chcę aby to samo działo się w Galilei. Chcę na nowo rozlać swojego Ducha. Chcę na
nowo napełnić Was obecnością Ducha, którego posyłam nieustannie.

Proroctwo: Ja Was dalej poprowadzę, poprowadzę Was nowymi ścieżkami, nowymi drogami i będą Was umacniał. Będę zawsze
blisko. Patrzcie na Mnie, Ja kroczę przed wami. Ja chcę być nadal waszym przewodnikiem. Chodźcie za Mną. Będę was ochraniał i
osłaniał. I będziecie doświadczać Mojej bliskości że jestem Wasz przewodnik bo was miłuję.

Proroctwo: Ruszaj w drogę Moja Galileo. Ruszaj w drogę z darem Mojego uzdrowienia. Tak wielu pobitych na drogach. Którzy
potrzebują Mojego uzdrowienia. Posyłam Cię z darem Mojego uzdrowienia.

Obraz: Pan daje obraz drzewa potężnego które jest złamane w pół. I tak widać świeżą ranę tego drzewa. I Pan mówi: tak wielu
jest złamanych wśród Was. Tak wielu jest poranionych i tak wielu patrzy na moją Galileę że jest złamana, ale Ja jestem pośród
niej żywy. Ja jestem uzdrowieniem. Jesteś wciąż żywa Galileo. Patrz z nadzieją w przyszłość . Ja będę uzdrawiać poranionych i Ja
będę przytulać do serca. Ja mam balsam uzdrowienia, który z obfitością daję Tobie.
- Potwierdzenie / obraz: wiele osób na czworaka ze zmęczenia. I nie mają siły wstać i Pana który podchodzi i tylko kładzie dłoń i
każda z tych osób w staje.
-Obraz: zeschła ziemia tak jak wyparowana woda. Spękana ziemia i na niej pojawia się zieleń i kwiaty. Pojawiają się rośliny i
pojawia się życie. Słowa od Pana: ja jestem wszechmogący i ja mogę przywrócić życie gdzie go nie ma i mogę odnowić zapał.
Chcę to robić i będę odnawiał ten zapał. Chcę odnawiać gorliwość i będę to robić. Chcę na nowo abyście zakochali się we mnie.
Chcę żebyście doświadczyli na nowo mocy Mojej miłości.

Proroctwo: Wszystko jest we Mnie. Tak był od początku, dla każdego z Was – spotkanie ze Mną. Tak to ciągle jest. To nie jest coś
co przeminęło. Ale zawsze, wszystko zaczyna się ode Mnie w moim sercu. Wejdźcie jeszcze głębiej w Moje serce, wejdźcie
jeszcze głębiej w życie ze Mną i we Mnie. Nie rozglądajcie się tylko naokoło. Ale cokolwiek widzicie, przynieście do Mnie. Zanurz
się we Mnie. Wchodź w Moją obecność. A wszystko będzie możliwe. Dasz radę – ze Mną. W Mojej obecności. W Mojej mocy. W
Moim namaszczeniu. W Mojej radości. Wszystko jest we Mnie. Przecież tak było już nie raz. Zanurz się we Mnie Galileo. Moja
ukochana. Zanurz się. Chcę cię przygarnąć. Chcę z tobą iść. Chcę z tobą żyć. Ja żyję, jestem.

Obraz: dyliżans i 2 pary koni które ciągną. I konie są zmęczone i zatrzymują się. I dostają pić i dostają koce i są dopięte 2 pary
koni i ufam że przez ten obraz że Bóg mówi do nas, że daje siły. Przez was daję siły, tym którzy są obciążeni i zmęczeni. Daję im
swojego Ducha. Daję też nowe osoby aby wspierały te które są słabe i zmęczone.

Proroctwo: Ufam też że Pan mówi, że Pan będzie dotykać oczu w fizyczny sposób, ale też w sposób duchowy – będzie dawał
duchowe przejrzenie. Że osoby nie będą go szukać poza Galileą, ale odkryją że Jezus jest pośród nas. Że Jezus jest w centrum. I
będą się zachwycać że Jezus daje życie. Na nowo będą rozkwitać pod Jego spojrzeniem.

Proroctwo: Zapatrzcie się na wieczernik. Zapatrzcie się na Pięćdziesiątnicę. Tam jest źródło Kościoła, ale tam też jest źródło
Galilei, źródło wszelkiej odnowy i świeżości wiary.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL