Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj

Radość Największa - Chrystus Zmartwychwstał !
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota 07 kwi 2012, 21:10 
Offline

Dołączył(a): piątek 20 sty 2012, 22:39
Posty: 45
Chrystus Zmartwychwstał !
http://www.youtube.com/watch?v=BgUDKIkgWkU
_______________
http://www.vatican.va/liturgical_year/e ... popup.html
Życzenia prawdziwej Radości i pokoju serca dla wszystkich


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Radość Największa
PostNapisane: sobota 07 kwi 2012, 22:33 
Chwalmy Pana, Bracia i Siostry, bo oto naszego Nauczyciela nie ma już wśród umarłych - żyje i jest z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata! Idźmy i dzielmy się tą radością!

Poranku, dziękuję i dołączam się do życzeń dla wszystkich.


Góra
  
 

Re: Radość Największa
PostNapisane: niedziela 08 kwi 2012, 20:03 
Offline

Dołączył(a): czwartek 02 lut 2012, 21:28
Posty: 33
Tę Paschę przeżyłem wyjątkowo. Chrystus zmartwychwstał!!!
Trochę mnie to świętowanie w rodzinnym gronie zmęczyło, więc zamiast życzeń skopiuję mój fejsbukowy wpis z Wielkiej Soboty :)
Cytuj:
Tak się wczoraj zastanawiałem nad całą tą sprawą ze Zmartwychwstaniem Jezusa. Próbowałem sobie wyobrazić, jak ja zareagowałbym, gdyby ktoś dla mnie najważniejszy, kto umarł, nagle przeszedł przez zamknięte drzwi i zapytał „co dzisiaj na obiad?”. Pewnie mocno rozdziawiłbym gębę... I właśnie takiego „rozdziawienia gęby” życzę Wam wszystkim na te Święta. I na każdy dzień po Świętach też :)
Χριστός ἀνέστη!!!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Radość Największa
PostNapisane: czwartek 03 maja 2012, 19:23 
dziś towarzyszyli mi ludzie o pięknym sercu - tak pięknym że moje jest gorące od radości...
dziękuję ci Jezu za dzisiejszy dzień, pełen piękna, dobroci ludzkiej, poznanie piękna drugiego człowieka,
że są ludzie dobrzy, szczerzy, prawdziwi,
niech za to chwała będzie Panu.
Dawno nie było takiego dnia tak radosnego, chyba z pół roku.............
O Jezu jak się cieszę..... Amen


Góra
  
 

Chrystus Zmartwychwstał
PostNapisane: sobota 19 kwi 2014, 22:42 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Niech ta święta noc w którą Zbawiciel pokonał śmierć rozproszy mroki grzechu a światło Zmartwychwstałego rozpromieni i ogrzeje Nasze serca Wesołego Alleluja Bracia i Siostry

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał!
PostNapisane: niedziela 20 kwi 2014, 01:02 
Moderator
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 07 kwi 2014, 20:15
Posty: 422
Miejscowość: Warszawa
Drodzy Uczestnicy tej wspaniałej wspólnoty Ch-H,

Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność za Waszą wiarę, Wasze męstwo (dotyczy to w równej mierze Dziewczyn ;) ), za świadectwa. Bez żadnej przesady mogę i chcę Wam wyznać, że po niedawnym spotkaniu Was tutaj - i DZIĘKI temu spotkaniu - w tym roku w czasie Wigilii Paschalnej po raz pierwszy wypowiadałem słowa odnowienia wyrzeczenia się grzechu w liturgii chrzcielnej z ABSOLUTNĄ PEWNOŚCIĄ. Dotychczas moje "wyrzekam się" znaczyło bardziej "chcę się wyrzekać", było szczere co do intencji, lecz nierzadko podszyte smutnym poczuciem, że "to się i tak nie może udać (w moim przypadku)". Wasz przykład dał mi dziś silną wiarę, że to się może udać. Nawet mnie!

Piszę to z niemałym wstydem, gdyż różnica wieku mojego i większości z Was kazałaby się raczej spodziewać odwrotnego kierunku działania przykładu, tymczasem to Wy, młodzi pokazujecie mnie, staremu, jak żyć po Bożemu. Tym chętniej będę modlił się o Wasze trwanie w Dobrem i tego Dobra dalsze generowanie.

Niech Zmartwychwstały Chrystus daje Wam wszystkim tę piękną siłę wiary, nadziei i miłości; siłę, z której ja czerpię tak wiele.

Querens

PS: "W świecie" powiada się, że jeśli człowiek z wiekiem nie może już dawać złego przykładu, to daje dobre rady. Niejedyny to przykład, jak "świat" rozmija się z działaniem Mądrości i Łaski.

_________________
Mądrość jest wspaniała. Kto dla niej wstanie o świcie, ten się nie natrudzi, znajdzie ją bowiem siedzącą u drzwi swoich. (Mdr 6, 12;14)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Radość Największa - Chrystus Zmartwychwstał !
PostNapisane: niedziela 20 kwi 2014, 09:27 
Offline

Dołączył(a): wtorek 03 sty 2012, 14:49
Posty: 222
Miejscowość: Rzeszów
"Nie wiem, co to jest pobożny. Myślę jednak, że to jakiś rodzaj odzieży:wierzch ma z pychy, podszewkę ze złości, a wszystko zszyte nićmi smutku." /Rabbi Nahum/

http://www.youtube.com/watch?v=Rm5kx3xqmg0

WSZYSTKIEGO WIELKA NOŚNEGO ! :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL