Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
  Drukuj

O marzeniach
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek 02 sie 2012, 21:25 
Offline

Dołączył(a): sobota 16 cze 2012, 15:10
Posty: 109
Miejscowość: Poznań
Jakiś czas temu trafiłem na ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=fBrQMiQI ... ure=fvwrel
Może zadam wam pytanie takie, jakie jest głównym motywem tego filmu.

Gdyby jedno życzenie mogło ci się spełnić, jeszcze dziś, przed zachodem słońca, co by to było?
Jakie są twoje marzenia? A może się ono już spełniło? :)

_________________
Lights will guide you home
and ignite your bones
And I will try to fix you


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: piątek 03 sie 2012, 11:18 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Pierwsza odpowiedź jaka mi sie nasunęła to pozbycie się pragnień homos. i tych emocjonalnch i tych innej natury.
Jednak myslę sobie, że może byłoby to marnotrawienie mozliwości spełnienia innego marzenia. Może są ważniejsze, rzeczy na tym świecie, które mogłabym zyczeniem zmienić...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: czwartek 12 gru 2013, 14:39 
myslisz Wiki ze wlasnie te pragnienia homos sa tymi najbardziej wymagajacymi tego jednego marzenia?ja coraz bardziej godze sie z tymi kim jestem,wierze ze po prostu Bog akurat tak postanowil ze taka bede i tyle,moze tylko tak sie wierzy ze to jest zle?przeciez On tak zadecydiwal,nie zrobil tego dla zabawy.chcialabym bardziej jakies marzenie ktore pozwoli nabrac mi wiary w swiat,a nie takiego ktore mialoby byc walka z tym jaka mnie stworzyl


Góra
  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: czwartek 27 lut 2014, 18:26 
Moim marzeniem jest odnaleźć spokój w sercu, to chyba jest najważniejsze dla mnie.


Góra
  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: czwartek 27 lut 2014, 19:20 
Offline

Dołączył(a): niedziela 13 paź 2013, 20:18
Posty: 400
Miejscowość: Katowice
Zgadza sie. I poczucie sensu tego wszystkiego.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: czwartek 27 lut 2014, 22:39 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 14 lut 2014, 12:58
Posty: 24
Miejscowość: mazowsze
Wiecie co, gdybym miała wybrać to jedno życzenie to miałabym dylemat.
Przede wszystkim to poprosiłabym o uzdrowienie dla tych chorowitków z mojej rodziny, albo o wyleczenie z alkoholizmu wujka i syna, żeby ciocia nie musiała się więcej martwić, albo o to by brat (cioteczny) wreszcie doczekał się potomka, albo, żeby z kolei inna bratowa donosiła ciąży. Tyle tego jest, że ciężko wybrać tylko jedno.
Jeśli chodzi o to co bym dla siebie wybrała to zapewne jednym z tych głównych życzeń byłoby wyleczenie mojej tarczycy i poprawa mojej figury :D a reszta? W sumie sama nie wiem, czego tak najbardziej bym chciała ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: czwartek 09 lip 2015, 18:27 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 06 lip 2015, 21:09
Posty: 19
Miejscowość: Warszawa
Łukasz napisał(a):
Moim marzeniem jest odnaleźć spokój w sercu, to chyba jest najważniejsze dla mnie.


tak aby ten pokój pozostał w sercu na długo.

Wielokrotnie miałem to szczęście że miałem tą łaskę od Boga, nie potrafiłem jednak sprawić aby pozostała na dłużej. Codzienność wygrywała. :(


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: czwartek 09 lip 2015, 19:26 
Offline

Dołączył(a): czwartek 07 sie 2014, 18:57
Posty: 233
Miejscowość: Szczecin
Chciałbym razem z tymi, których kocham, umrzeć w stanie łaski uświęcającej


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: wtorek 21 lip 2015, 20:00 
Offline

Dołączył(a): czwartek 25 cze 2015, 22:41
Posty: 129
Lokalizacja: okolice Warszawy
Miejscowość: Mazowsze
AlexFromPoland napisał(a):
Chciałbym razem z tymi, których kocham, umrzeć w stanie łaski uświęcającej


Piękne! 8-)
Ukradnę Ci ;) , od dziś to także moje marzenie!

_________________
"Zacznij od robienia tego co konieczne,potem zrób to co możliwe.
Nagle odkryjesz,że dokonałeś niemożliwego"

św.Franciszek


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: poniedziałek 17 sie 2015, 21:21 
Offline

Dołączył(a): sobota 22 lis 2014, 15:43
Posty: 12
Miejscowość: Pomorskie
Od kiedy pamiętam moim największym marzeniem jest niebo.

Nie jestem szczęśliwa tu na ziemi, to może chociaż tam... w sumie to egoistyczne chyba.

_________________
"Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [ owce ] miały życie i miały je w obfitości." J 10,10


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: czwartek 17 wrz 2015, 10:26 
Offline

Dołączył(a): czwartek 21 maja 2015, 22:04
Posty: 57
Miejscowość: Kraków
Zastanawiając się nad tym jednym jedynym marzeniem do głowy przyszło mi wiele pomysłów i jeszcze więcej "ale". I tak:

- stanie się osobą heteroseksualną. ALE: może w tym moim homoseksualizmie jest ukryty jakiś plan Boży?
- życie w dostatku materialnym. ALE: egoizm, egoizm, i jeszcze raz egoizm.
- żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce :D ALE: jest to jedna z rzeczy, której spełnienie nie wymaga cudu a tylko własnych chęci i samozaparcia.
- Niebo. Tu miałem dużą zagwozdkę. Chcę tam trafić po śmierci, ale niebo osiąga się poprzez życie zgodne z Bożą nauką, a nie poprzez spełnienie życzeń. Chyba miałbym w niebie wyrzuty sumienia, że tak łatwo sobie je "zaklepałem" ;)

Marzeniem, które chciałbym, aby było spełnione, jest zapanowanie pokoju na świecie. Wiem, odpowiedź bardzo trywialna i ostatnimi czasy osławiona przez wszelakiej maści kandydatki na miss, które bardzo często właśnie tak odpowiadają na postawione im pytania odnośnie marzeń i życzeń. Mimo to dostaję Weltschmerzu jak uświadomię sobie, jak wiele jest nienawiści i przemocy na świecie.

_________________
Odi profanum vulgus et arceo.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: niedziela 20 wrz 2015, 07:23 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 19 wrz 2015, 21:43
Posty: 4
Miejscowość: Jaworzynka
Chcę tam trafić po śmierci, ale niebo osiąga się poprzez życie zgodne z Bożą nauką, a nie poprzez spełnienie życzeń. Chyba miałbym w niebie wyrzuty sumienia, że tak łatwo sobie je "zaklepałem" ;)


Nie chcę sie wymądrzać ale nikt z nas na niebo nie zasługuje :) bo wtedy nie byłoby to łaską (darem) i polegalibyśmy na sumieniu. Jezus nam to wszystko spłacił na krzyżu. Nie chcę tu też wpajać nikomu, żeby jego wiara była martwa, bez uczynków chodzi mi tylko o przyjęcie daru synostwa Bożego i tym samym odziedziczyć królestwo niebieskie do, którego ja pędzę jak głupi :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: O marzeniach
PostNapisane: wtorek 22 wrz 2015, 17:44 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 19 wrz 2015, 16:15
Posty: 5
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Jak do tej pory byłem przeświadczony, że nie mam marzeń, ale dzięki Duchowi Świętemu do którego od niedawna zwracam się z prośbą o odwagę wyjścia z zamknięcia i grzechu , w którym żyję :( zaczynam czuć chęć do ŻYCIA a nie umierania i moim marzeniem jest być wytrwałym w wszelkich pokusach i i być osobą umiejącą coraz piękniej kochać Pana i wszystkich otaczających mnie braci i siostry, bo MIŁOŚĆ jest furtką do królestwa ... :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL