Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj

Wiele portali i wielka pustka
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa 23 lis 2016, 18:58 
samotność jest straszna, jest strasznie straszna... jeśli się w realu nie udaje zbudować czegoś, bo nie pozwala na to praca lub inne okoliczności, to człowiek chce być w stadzie choćby wirtualnie... i tak można się tu zalogować, tam zalogować, jeszcze gdzie indziej i najgorzej jest wtedy, gdy wszędzie zalega cisza... niby jesteś, niby Cię widzą i czytają, ale potem bez nawiązania kontaktu wracają do swoich spraw... i na taką samotność się często skazuję, łudząc się że ktoś się odezwie, że ktoś zaistnieje na dłużej - chyba jestem masochistką, ale czego się nie robi, gdy chce się zaprzyjaźnić i to tak prawdziwie... czy też tak macie, że szukacie a potem czujecie pustkę? bo jeśli nie, to użalam się sama nad sobą niepotrzebnie i przepraszam


Góra
  
 

Re: wiele portali i wielka pustka
PostNapisane: środa 23 lis 2016, 22:40 
Cześć.

Będę szczery, choć się nie znamy. Myślę, że sama sobie odpowiedziałaś. Użalasz się nad sobą. To zresztą typowe dla Nas wszystkich. A z tego nigdy nic dobrego nie wyniknie. Pomóż innym, a przestaniesz się użalać. Na pewno obok Ciebie jest ktoś kto tej pomocy potrzebuje, starsza sąsiadka, Pan w kiosku. To Ty wyjdź do ludzi, do realu, nie szukaj iluzji. Koncentracja na sobie powoduje poczucie samotności, to jest wielka pułapka złego ducha. Otwartość ubogaca i pomaga patrzeć przed siebie. To taki mały kop, nie obraź się. 8-)


Góra
  
 

Re: wiele portali i wielka pustka
PostNapisane: czwartek 24 lis 2016, 08:34 
dzięki "Brutalu" ;)
nie znasz mnie i nie wiesz, że właśnie skupiam się za bardzo na innych a sama nie umiem zawiązać relacji zdrowej z kobietami a tego potrzebuję... jesteś facet i tego nie ogarniesz, tak jak ja nie ogarnę Ciebie... chciałabym tak myśleć, że wystarczy to i to a już będzie dobrze... widocznie nie zaznałeś tego rodzaju samotności i trudności - szczęściarz jesteś


Góra
  
 

Re: Wiele portali i wielka pustka
PostNapisane: czwartek 24 lis 2016, 15:16 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 cze 2015, 09:23
Posty: 180
Miejscowość: Warszawa
swojego czasu szukałem szczęścia na wielu portalach dla homo, tych grzecznych i mniej grzecznych, wszystkie były grzeszne.
logowałem się tam licząc na cud poznania innego człowieka, ale skrzynka była wiecznie pusta lub odzywały się osoby z ofertami seksu jakiego nie chciałem...
w tej chwili pousuwałem wszystkie profile, nie wychodzę do ludzi bo chyba ich się boję, ale już nie mam złudzeń że poprzez fale internetu kogoś poznam.
żyję pracą, staram się modlić i tylko czasami brakuje mi takiej zwykłej bliskości przytulenia.
bardzo długo się nad sobą użalałem, próbowałem każdemu się przypodobać. obecnie żyję dla Boga i tylko Mu chce się podobać. mam nadzieję że postawi na mojej drodze kogoś z kim spędzę reszte życia.

_________________
Konrad


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wiele portali i wielka pustka
PostNapisane: czwartek 24 lis 2016, 15:32 
cenne słowa Konradzie... ale mało przekonujące... bo ta pustka jest okropna a zamykanie się przed ludźmi w ogóle straszne


Góra
  
 

Re: Wiele portali i wielka pustka
PostNapisane: czwartek 24 lis 2016, 21:31 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 cze 2015, 09:23
Posty: 180
Miejscowość: Warszawa
alfa zeta napisał(a):
cenne słowa Konradzie... ale mało przekonujące... bo ta pustka jest okropna a zamykanie się przed ludźmi w ogóle straszne


wiem jak ta pustka jest przerażająca i to zamykanie się, ale boję się odrzucenia.
boję się cierpieć kolejny raz z tego samego powodu.
nie potrafie sie odnaleść w kościele kk,
chodzę na msze, przyjmuję Pana Boga do serca ale czegoś mi brakuje.
nie próbuję Cie do niczego przekonać, raczej sam siebie punktuje co robie źle...

_________________
Konrad


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Wiele portali i wielka pustka
PostNapisane: piątek 25 lis 2016, 11:45 
nie robisz źle, po prostu jesteś wrażliwy i chowasz się z czułkami jak skorupiak do skorupki... tylko czasem może nas ominąć przez to coś na zewnątrz


Góra
  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL