Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Mistrzowska Akademia Miłości - Mira Jankowska zaprasza...
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa 12 wrz 2012, 08:35 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 13:08
Posty: 200
Lokalizacja: Poznań
Miejscowość: Poznań
Witajcie w nowym roku akademickim 2012/13!
Już niebawem nowe widowisko edukacyjne MAM. O mężczyznach. Będą mówić o sobie.
Zapraszamy Was i Waszych bliskich.
Mira Jankowska z Ekipą

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~~~~~~~~~~~~~~~~~

Widowisko MAM, Warszawa w DK Świt
21 września 2012, piątek

Mistrzowska Akademia Miłości zaprasza na widowisko edukacyjne pt.

KOBIETA + MĘŻCZYZNA

czyli...

MĘŻCZYŹNI SZCZERZE O SOBIE

Dzielny wojownik, macho, Piotruś Pan czy pantoflarz?
Kim jest i czym żyje dzisiejszy mężczyzna? Co dla niego jest ważne?
Co go buduje, a co niszczy? Czy jego myśli ciągle krążą wokół seksu?
Co sądzi na temat braku „prawdziwych mężczyzn”? W czym widzi swoją siłę i moc?
Tym razem o tajemnicach serca, umysłu i duszy płci pięknej inaczej.


W scence teatralnej Zbigniewa Moskala wystąpią aktorzy scen warszawskich
Małgorzata Lewińska i Bogusław Kaczmarczyk

Spotkanie przygotowała i prowadzi
Mira Jankowska
twórca i rektor MAM

21 września 2012 (piątek), godz. 19.00-22.00
Dom Kultury ŚWIT, Warszawa, ul. Wysockiego 11 (Bródno-Targówek)
Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie przed widowiskiem.
www.akademia24.pl

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~~~~~~~~~~~~~~~~~

NOWOŚĆ
? JAK TU ŻYĆ?
Rozmowa egzystencjalna na Twój temat
Jeśli potrzebujesz spojrzeć na własne życie z boku, porozmawiać na temat dla Ciebie ważny z kimś, komu ufasz, zweryfikować sposób myślenia, dostrzec plusy i minusy sytuacji, możesz umówić się na rozmowę: „Twój temat”. Jest w życiu wiele rozwiązań - znajdź właściwe. Każdy moment jest dobry na przemyślenia.

MIRA JANKOWSKA zaprasza na rozmowy o życiu, własnych wyborach, szukaniu siebie samego, odzyskiwaniu wiary we własne siły i znajdowaniu motywacji do mierzenia się z życiem. Napisz i umów się: e-mail: isp@op.pl Spotkanie jest możliwe także via Skype.

Opinie
Chciałam Pani jeszcze raz podziękować za spotkanie. Póki co staram się skupiać na dobrych rzeczach, ale przede wszystkim dotarła do mnie bardzo ważna i wręcz banalna rzecz... Że MOGĘ. Mogę być dla siebie kimś ważnym, mogę zadbać o siebie bez wyrzutów sumienia. Kurczę, to w końcu moje życie! Mogę działać i dzięki temu naprawiać pewne rzeczy, mogę mieć własne potrzeby i nikt nie może mi tego zabrać. To słowo MOGĘ powinno być mottem każdego człowieka i mimo to, że jest to tylko jedno słowo, to naprawdę uświadomienie sobie jego mocy daje dużo motywacji i wiary. Fakt faktem, to dopiero początek mojej pracy nad tym wszystkim, ale - tak jak Pani mówiła - jeśli zajmę się sobą, to reszta sama wyjdzie. Tak swoją drogą zauważyłam ciekawą rzecz, że byłam niestanowcza i jak coś się zaczynało prostować to rezygnowałam z pracy nad sobą (nieświadomie). To był spory błąd. Ale teraz postanawiam sobie, że nie przestanę, choćby nie wiem co! A ponadto staram się podchodzić do wszystkiego ze świadomością wolności - tego, że MOGĘ! :)
Mira, chcę się podzielić z Tobą zmianą w moim życiu, o której z Tobą kiedyś rozmawiałam i pomogłaś mi się na nią otworzyć. Tydzień temu zmieniłem pracę! Podjęłam decyzję i czuję, że wraca mi energia do działania, a przede wszystkim radość z tego, co teraz robię. :)) Oczywiście mam trochę niepewności, jak to teraz będzie w nowej pracy, roli itp., ale pomysły i nowa funkcja w życiu ,,popycha" mnie do działania.

Podczas naszego spotkania z Pani ust padło zdanie: „Dostrzeżcie mnie! - mówi szara mysz”. Te słowa i Pani pewność siebie zdecydowały o mojej rozmowie z szefem, a spotkanie z Panią uświadomiło mi, że całe życie mogę czekać aż mnie dostrzegą... Od tamtego spotkania już dwa razy byłam na widowisku MAM, najpierw sama, a potem już z zespołem w składzie: bratowa i dwie bardzo bliskie koleżanki z pracy. Widać to zaraźliwe. To, co się dzieje na widowiskach, zaproszeni ludzie i przekazywane treści to dla mnie nie do opisania. Dla mnie jest Pani LIDERKĄ ZMIAN! A. z Olsztyna

Pani Miro, bardzo dziękuję za spotkanie, za cenne wskazówki oraz Pani ogromne zaangażowanie. Ta rozmowa była dla mnie bardzo wartościowa, mam wiele rzeczy do przemyślenia dzięki Pani. Tak sobie myślę, że czasami sami wiemy, co należy zrobić tylko boimy się to zaakceptować. Pani pomaga ludziom zrozumieć i odnaleźć samych siebie, to ogromny dar...


Szczegóły na www.StudioPromocji.com

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~~~~~~~~~~~~~~~~~

NIE MASZ CZASU NA NAUKĘ JĘZYKÓW?

Internetowa
Szkoła Językowa

Masz nienormowany czas pracy? Nie masz możliwości dojeżdżać na zajęcia?
Cenisz sobie wygodę i elastyczność? Masz tylko pół godziny wolnego?
Wychowujesz dzieci?

Z nami oszczędzasz czas i pieniądze. Dowolnie wybierasz terminy kolejnych zajęć oraz ich długość.
Uczysz się w domowym zaciszu lub w wolnej chwili w biurze. Nie tracisz zajęć z powodu choroby lub wyjazdu.
Płacisz za zajęcia, które się odbyły. Masz lektora na wyłączność!
Zapraszamy skorzystania z nowo otwartej INTERNETOWEJ SZKOŁY JĘZYKOWEJ, założonej przez poliglotkę, Agatę Blichewicz z Ekipy MAM, przy współpracy jej przyjaciół z całego świata. To efekt jej dążenia do życia z pasją, a to właśnie promuje Akademia. Pasją Agaty jest nauczanie języków i dzieli się swoim talentem językowym z innymi. Zajęcia przez internet ze względu na elastyczny grafik są świetnym rozwiązaniem dla zapracowanych lub wychowujących dzieci. Jest też możliwość zajęć "w realu", a stawki są ustalane indywidualnie. Zapraszamy na stronę e-polyglots.com i na Facebooka: facebook.com/E.polyglots.

OPINIE

Bardzo fajne podejście do nauczania, szkoła wychodzi naprzeciw potrzebom uczącej się osoby, elastyczna jeśli chodzi o godziny i sposób nauki (skype, internet), nauka na odległość, bogaty wybór materiałów, ciekawe linki, super blog. Effi

Elastyczność, zarówno w doborze materiału, spełnianiu oczekiwań i dostosowywaniu materiału do potrzeb klienta, jak i godzinach spotkań. Dla mnie to szalenie istotne. Mimo iż często umawiamy się na konkretną godzinę, gdy nagle okazuje się, że nie mogę, nie ma najmniejszego problemu, lektorka momentalnie proponuje mi kolejną. Duży profesjonalizm - nie ma nic fajniejszego, jak po kilku lekcjach, które są prawdziwą przyjemnością móc powiedzieć, że umiem i rozumiem więcej.
Przyjazna atmosfera, nie czuję stresu, że coś powiem źle, zrobię błąd, lektorka daje mi poczucie, że tak musi być, że to normalne, teraz popełniam błędy, by za chwilę mówić poprawnie. :) Dorota


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~~~~~~~~~~~~~~~~~
POSŁUCHAJ, ZAMÓW…

Dla nieobecnych na widowiskach - płyty CD
z widowisk MAM

Płyty audio z widowisk MAM
poprzez humor i mądrość zmieniają sposób patrzenia na życie. Są niebywale praktyczne. Poszukaj tej dla siebie lub dla bliskich. Wiedza o sobie to pierwszy krok do szczęścia!

NOWOŚĆ! TAJEMNICA KOBIECOŚCI (CD podwójna)
O byciu dla samej siebie ciekawą kobietą, o kompleksach związanych z cielesnością, o prawdziwych i fałszywych księżniczkach, iluzji małżeństwa jako remedium na kompleksy oraz o rozpoznawaniu własnego piękna i możliwości, o wyjściu poza schematy, wolności i granicach w związku i o tym, dlaczego potrzebujemy siebie nawzajem - rozmawiają fascynujące kobiety i dorównujący im mężczyźni. Scenka aktorska na początku jak zawsze przednia!
POSŁUCHAJ: http://www.akademia24.pl/index.php?s=wyniki&rodz=1&d=1


NOWOŚĆ! MEANDRY MĘSKOŚCI (CD podwójna)
Płyta audio z widowiska MAM poświęcona tajnikom męskiej duszy, psyche i ciała. Co się kryje w sercu i głowie mężczyzny? Co i dlaczego pozostaje jego sekretem? Jak mężczyzna radzi sobie z uczuciami? Czy wypada mu okazywać wrażliwość? Kto i kiedy jest jego autorytetem? W kim się przegląda? Czym jest męska przyjaźń? Z czego mężczyzna czerpie siłę życiową? Co zachwyca mężczyznę, a co go zniechęca?
POSŁUCHAJ: http://www.akademia24.pl/index.php?s=wyniki&rodz=1&d=1


NOWOŚĆ! MOJA PRACA KOCHANA! (CD podwójna)
Nowa płyta poświęcona jest temu, co bardzo kochamy – pracy! To praca zajmuje co najmniej połowę naszej doby, bo nawet gdy nie pracujemy, myślimy o pracy. Jak sprawić by była frajdą i przynosiła pieniądze? Jak znaleźć tę, która już na nas czeka? Co wiemy o własnych osiągnięciach? Czy umiemy być z nich dumni? Jak zrównoważyć życie osobiste i zawodowe? Co zrobić by polubić poniedziałki? Eksplozja twardej i praktycznej wiedzy, humoru i motywacji do zmian.
POSŁUCHAJ: http://www.akademia24.pl/index.php?s=karta&id=60


PO CO NAM KRYZYSY? (CD podwójna)
Nie lubimy tego słowa ani tego, co oznacza – kryzys: tożsamości, relacji, miłosny, zawodowy… Taki czy inny, nikogo nie ominie. Częstokroć zmiany, które wywołuje, przynoszą pozytywny obrót spraw i w konsekwencji dobro. Kryzys jest zatem naszym niedocenianym sprzymierzeńcem czy wrogiem? Jak go uprzedzić? Co się dzieje, jeśli przed nim uciekamy? Do czego ma nas doprowadzić? Jak go dobrze przeżyć? O niezwykłych korzyściach tego, co pozornie nam szkodzi, czyli jak obrócić na plus to, co i tak może się nam się przydarzyć.
POSŁUCHAJ: http://www.akademia24.pl/index.php?s=karta&id=60


JAK ROZMAWIAMY I CO Z TEGO MAMY? (CD podwójna)
Nie wiesz dlaczego, ale po rozmowie z niektórymi osobami odchodzą chęci do życia. W innych przypadkach ciągnie Cię do rozmówcy i czujesz, że od samego bycia przy nim stajesz się lepszy. Co powoduje, że rozmowa z najbliższą osobą staje się czasem katorgą i jak to zmienić? W jaki sposób wyrażamy siebie i czy są to tylko słowa? Jaki wpływ na Ciebie mają różne style komunikowania się: agresywny, bierny i bierno-agresywny? Co Twój głos mówi o Tobie? W jakiś sposób przyciągamy się? Tego nie można nie wiedzieć!
POSŁUCHAJ: http://www.akademia24.pl/index.php?s=karta&id=56


RODZINA NA PLUS (CD podwójna)
Dla tych co mają i nie mają dzieci. Bomba!
Można się popłakać ze śmiechu! Dzieciaki i ich rodzice edukują nas w tworzeniu szczęśliwego i wesołego stadła. Dowiesz się dlaczego warto mieć misję rodzinną, jak edukować pociechy w operowaniu pieniędzmi i zarządzaniu własnym budżetem i że sens wychowania mieści się między mądrą, troskliwą miłością, a stawianiem młodym wyzwań. Także we wspieraniu ich w odważnym działaniu. Nauczysz się jak organizować wspólne życie, by rodzina mogła działać sprawnie, jak małe przedsiębiorstwo angażując wszystkich według ich możliwości i talentów, nawet maluchy. Świetna lekcja poglądowa dla dzieci i rodziców. Nie mów, że trudno wychować dzieci. To też może być zabawą.


GDZIE CI MĘŻCZYŹNI? (CD podwójna)
Czym jest prawdziwa męskość? Jak można jej się nauczyć? Czy kobieta pomaga, czy przeszkadza w jej kształtowaniu się? Kiedy mężczyzna wie, że jest męski? Co mężczyźni ukrywają i dlaczego? Rzecz o dzielnych wojownikach i pełni męskości oczami trzech pokoleń mężczyzn. Wśród gości menedżerowie po przejściach z USA. Opis zachowania kobiet, które… niszczą męskość. Prześmieszna scenka aktorska z życia na początek. Mnóstwo zabawy i twardej wiedzy.


JAK MAM TO WYBACZYĆ? (CD podwójna)
Czym jest przebaczenie? Dlaczego tak trudno się na nie zdobyć? Co się w nas dzieje, gdy nie przebaczamy? Czy jest instrukcja jak to zrobić? Jakie są konsekwencje trzymania urazy i komu robimy tym krzywdę? Spotkanie dla tych, którzy nie mogą wybaczyć sobie, innym, bądź Stwórcy. I dla tych, którzy z takimi osobami żyją, czyli dla wszystkich.


LUDZIE Z MARZENIAMI (CD podwójna)
Marzenia, to wcale nie są złudy! Posłuchaj: jak ktoś znalazł męża, bo przestał robić uniki; jak ludzie podchodzą do wyzwań, choć też się boją porażki, jak nie marnują życia i robią w życiu to, co daje radość i satysfakcję, czasem idąc pod prąd. Nagranie zawiera praktyczne podpowiedzi jak odgrzebać swoje marzenia i wcielić je w życie. Nie bój się marzyć, ale działaj na jawie!


JAK MÓWIĆ, BY SIĘ ZROZUMIEĆ (CD podwójna)
Czy rzeczywiście pochodzimy z innych światów: kobiety z Wenus, a mężczyźni z Marsa? Czy mówimy różnymi językami? W jaki sposób wyrażamy samych siebie i jak się komunikujemy? Fenomenalni goście spotkania, śmiech i zaduma, życiowa mądrość i lekkość przekazu. Wśród gości ulubieniec spotkań MAM prof. Tadeusz Stępień (SGH). Scenka - prześmieszna!


SEKSOWNA MIŁOŚĆ (CD podwójna)
Czy seksualność nas determinuje? Czy istnieje tzw. „dopasowanie seksualne”? Czy można zbudować szczęśliwy związek zaczynając od współżycia? Czy warto czekać z seksem do ślubu? Co znaczy dzisiaj być prawdziwie męskim mężczyzną i kobiecą kobietą? Jak samoakceptacja pomaga w tworzeniu szczęśliwych małżeństw? Pytania widzów i konkretne odpowiedzi gości. Zabawne scenka teatralna na początek.


RECEPTA NA MIŁOŚĆ! (CD podwójna)
Spotkanie porażające głębią, prawdą i podpowiedziami, jak żyć akceptując siebie i innych. Dużo śmiechu i wzruszeń. Gościem specjalnym był Josh Mc Dowell, autor bestsellerowych książek m. in. na temat budowania szczęśliwych związków, ekspert od spraw budowania dobrych relacji z samym sobą i innymi oraz ze Stwórcą. Wystąpili też Beata i Bogdan Janowscy, mediatorzy i konsultanci rodzinni. Scenka na okrasę.


BESTSELLER! SEKS JEST OK! (CD potrójna)
Kompakt zawiera trzy płyty audio: 1. Erotyka jak muzyka, czyli ciało do kochania; 2. Tylko dla dorosłych, czyli celebracja aktu miłosnego; 3. Grzech czy nie grzech, czyli sądy i przesądy na temat pożycia seksualnego. Gość specjalny: Ksawery Knotz, ojciec duchowny, kapucyn, mistrz w podejmowaniu bez uników tematów z dziedziny seksualności i erotyki. Praktyczne, bez pruderii, pozytywne i ożywiające spojrzenie na ciało i jego misję. Towarzyszą mu psycholog, psychiatra i doradcy rodzinni.


LUDZIE Z PASJĄ
Czy dotyczy to tylko wybrańców? To spotkanie wywołało łzy śmiechu i wzruszenia. Ci, którzy byli na nim osobiście, do dziś wspominają siłę, jaką poczuli od osób, które dzieląc się swoimi doświadczeniami inspirują innych.



JAK STWORZYĆ UDANY ZWIĄZEK
O budowaniu szczęśliwego związku mówią w porywający i dowcipny sposób Jacek Pulikowski, autor książek o tej tematyce oraz fascynująca para - Bożena i Bogusław Bernardowie, doradcy rodzinni. Na okrasę praktyczne podpowiedzi i wskazówki.


JAK UZDROWIĆ MIŁOŚĆ (CD podwójna)
Ta płyta to podstawa edukacji w MAM. Bo miłość nie zaczyna się od zakochania. Uczymy się jej w domu rodzinnym. O etapach w rozwoju miłości, o „tańcu zranień i uzdrowień” w fascynujący i śmieszny sposób mówi dr Martin Rovers, psycholog i psychoterapeuta z Kanady, jego żona Elżbieta (Polka) oraz zaproszeni goście. Scenka teatralna na okrasę.

K+M CONTRA WYŚCIG SZCZURÓW
Poruszające spotkanie z tymi, którzy przeszli przez pracoholizm, bezsenność i bieg w kieracie. Ostrzeżenie przed spiralą śmierci i praktyczne podpowiedzi jak się z niej wyrwać. Jak zawsze humor nas nie opuszcza.


NIE BÓJ SIĘ KRYZYSU!
Czy kryzys więzi lub kryzys osobowościowy jest nieuniknionym doświadczeniem? O czym informuje? Z czego wynika i ku czemu ma nas prowadzić? Dlaczego warto się z nim zmierzyć?


SINGIEL SZUKA SINGIELKI (CD podwójna)
Myślisz, że nie masz już szansy na znalezienie partnera życiowego? Czy miłość stawia granice wiekowe? Gdzie i jak znaleźć drugą połówkę? Jak rozpoznać, że to on/ona? To tematy poruszane podczas sesji o singlach w różnym wieku.


TOKSYCZNE ZWIĄZKI (CD podwójna)
Kiedy miłość jest chora…
Sesja dotyczy powodów, dla których nie umiemy nawiązywać bliskich relacji, przestajemy być szczęśliwi w naszych związkach, nie rozumiemy, dlaczego się tak dzieje i nie wiemy jak temu zaradzić. Podajemy sposoby, by zacząć to zmieniać.


CZYSTY SEKS! (CD podwójna)
Pierwsza płyta to zapis żywiołowej sesji MAM, w której wzięli udział dr Andrzej Wiśniewski, psychoterapeuta, dr Ksawery Knotz, kapucyn, jeden z najodważniejszych duchownych poruszający bez uników tematykę seksualności oraz Bożena i Bogusław Bernardowie. Druga CD to rozmowy z o. Knotzem o erotyce. Ostra jazda!


MIŁOŚĆ, PIENIĄDZE, SUKCES (CD/ DVD)
Ta sesja MAM dotyczy poszukiwania sposobów na łączenie życia osobistego, małżeńskiego i rodzinnego z zawodowym, tak by osiągnąć prawdziwy sukces, czyli pełne szczęście. Gość specjalny: John Roth, były generał Armii Amerykańskiej, doradca prezydentów USA. Występują też nietuzinkowi bohaterowie „zwyczajni-nadzwyczajni” z Polski.


PANI DOMU CZY KURA DOMOWA
Mówisz, że „siedzisz” w domu? Zarządzanie firmą „RODZINA”, czyli MSP (Małe/ Średnie Przedsiębiorstwo) wymaga długiej listy kwalifikacji. Jakich? Uświadom sobie, jak wiele potrafisz pracując (a nie: siedząc) w domu. Dlaczego więc często nie czujemy się komfortowo będąc w roli żony i mamy, kiedy obowiązki zatrzymują nas w domu? Ta sesja MAM szuka odpowiedzi na pytanie, od czego zależy nasze poczucie własnej wartości, jak żyć pełnią życia i gdzie szukać szczęścia. Dla pań i panów!


JAK POKOCHAĆ TEŚCIOWĄ / SYNOWĄ
Trudne, ale możliwe. Czasem wystarczy niewiele, by zmieniło się dużo. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi jak sobie radzić w trudnej lub beznadziejnej sytuacji. Ekspertem jest Wanda Napieralska z Poznania, doradca rodzinny, teściowa. Bohaterowie spotkania to dwa sympatyczne małżeństwa. Humorystyczna scenka aktorska na rozpoczęcie.


WSZYSTKIE PŁYTY AUDIO Z WIDOWISK MAM
MOŻNA ZAMAWIAĆ PRZEZ
www.akademia24.pl - SKLEP
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~~~~~~~~~~~~~~~~~

Audycje
„Kochaj i rób, co chcesz,
czyli MAM”
radio PLUS
niedziela, g. 20.00-22.00

Rozmów Miry Jankowskiej w cyklu „Mistrzowska Akademia Miłości, czyli kochaj i rób, co chcesz!” mogą Państwo słuchać w radiu PLUS w każdą niedzielę w godzinach 20.00-22.00. Zapraszamy do aktywnego i twórczego udziału.

Dobra wiadomość: w archiwum radia pojawiają się kolejne audycje „MAM”. można je odsłuchać na www.radioplus.pl w zakładce Audycje.

UWAGA: Inne audycje „MAM” możesz przesłuchać na www.akademia24.pl w zakładce AUDYCJE MIRY.



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zapisz się na newsletter na stronie
www.akademia24.pl

Będziemy wdzięczni za przekazanie zaproszenia dalej!
Dobrych wieści nie zatrzymujmy dla siebie!



Ta wiadomość została wysłana na podstawie zgody wyrażonej przez Państwa drogą elektroniczną lub poprzez ankietę podczas widowiska MAM. Jeżeli chcą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera prosimy o przesłanie emaila na adres mam@akademia24.pl wpisując w temacie słowo WYPISZ. Dziękujemy!

_________________
Rekolekcje ignacjańskie - bardzo polecam !


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL