Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
  Drukuj

Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela 21 cze 2015, 22:02 
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 mar 2014, 14:04
Posty: 68
Miejscowość: Elbląg
Witam,

Zapraszam do obejrzenia całego filmiku (ciężko mi określić nawet jego formę). Dla mniej wytrwałych można przejść od razu do wątku kiedy to ksiądz egzorcysta mówi o homoseksualiźmie: od 48 minuty.

Dało mi to sporo do myślenia...
Co wy o tym sądzicie ?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: niedziela 21 cze 2015, 22:08 
Offline

Dołączył(a): niedziela 13 paź 2013, 20:18
Posty: 400
Miejscowość: Katowice
Tylko jeszcze o filmik poprosimy :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: niedziela 21 cze 2015, 22:25 
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 mar 2014, 14:04
Posty: 68
Miejscowość: Elbląg
No tak ... :)
już daje linka

https://www.youtube.com/watch?v=ON3fMLk6ZaU


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: poniedziałek 22 cze 2015, 12:04 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 cze 2015, 09:23
Posty: 180
Miejscowość: Warszawa
bardzo ciekawy filmik, ale idąc tym tokiem myślenia ja jestem otwartą bramą dla złego,
jak sie zamknąć?

_________________
Konrad


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: poniedziałek 22 cze 2015, 15:41 
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 mar 2014, 14:04
Posty: 68
Miejscowość: Elbląg
Tego już nie wiem... Ale ja będę chciał się zgłosić do egzorcysty, może będzie w stanie mi coś podpowiedzieć. Widać, że są to księża z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: poniedziałek 22 cze 2015, 16:39 
Offline

Dołączył(a): niedziela 13 paź 2013, 20:18
Posty: 400
Miejscowość: Katowice
Xaves czemu od razu do egzorcysty?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: poniedziałek 22 cze 2015, 23:24 
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 mar 2014, 14:04
Posty: 68
Miejscowość: Elbląg
No niestety zdarzyła się kiedyś pewnego rodzaju sytuacja i nie wiem czy to może nie mieć na to wpływu, że coś ze mną może być nie tak... Wolę jednak to przedyskutować z księdzem egzorcystą. Poza tym nie wiem czy oglądałeś filmik, a chociaż ten fragment, który przytoczyłem.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: wtorek 23 cze 2015, 15:58 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 cze 2015, 09:23
Posty: 180
Miejscowość: Warszawa
xaves napisał(a):
No niestety zdarzyła się kiedyś pewnego rodzaju sytuacja i nie wiem czy to może nie mieć na to wpływu, że coś ze mną może być nie tak... Wolę jednak to przedyskutować z księdzem egzorcystą. Poza tym nie wiem czy oglądałeś filmik, a chociaż ten fragment, który przytoczyłem.


ja obejrzałem jeszcze jeden filmik o odrzuceniu przeszłości w duchu czy podobny tytuł i też mam wrażenie że jestem jedną wielką bramą o ile już nie opętany,
chociaż w przeciwieństwie do opisanych sytuacji potrafie się przeżegnać i zmówić modlitwe...

_________________
Konrad


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: wtorek 23 cze 2015, 16:44 
Offline

Dołączył(a): niedziela 13 paź 2013, 20:18
Posty: 400
Miejscowość: Katowice
Oglądałem ten filmik, w części, którą przytoczyłeś. Mi sie wydaje, że jednak mimo wszystko egzorcysta to chyba ostateczność. Z drugiej strony jak jakiś się zgodzi na rozmowę to czemu nie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: czwartek 25 cze 2015, 23:35 
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 mar 2014, 14:04
Posty: 68
Miejscowość: Elbląg
Tylko jak się dostać do takiego egzorcysty ,,,


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: piątek 30 gru 2016, 14:35 
Swiat materialny ma odbicie w duchowym i na odwrot. Ksiadz egzorcysta Piotr Glas powiedzial na filmiku ze, za meski homoseksualizm odpowiada demon, ktory nazywa sie Baal, a za lesbijstwo odpowiada demon, ktory zrozumialam nazywa sie Isztar. W odpowiedzi na wyzej postawione pytanie: gdzie znalezc egzorcyste. Mozna spytac o to osobe duchowna, poszukac informacji w internecie na stronach katolickich, parafialnych. Przestrzegam przed szukaniem pomocy u osob swieckich. Przeczytalam niedawno interesujaca ksiazke Patrycji Hurlak pt. "Nawrocona wiedzma", w ktorej autorka w wywiadzie-rzece przeprowadzonym przez katolickiego ksiedza, opisuje swoje przykre w skutkach doswiadczenia z okultyzmem, swieckimi uzdrowicielami.


Góra
  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: sobota 31 gru 2016, 19:24 
Offline

Dołączył(a): środa 06 lip 2016, 16:01
Posty: 230
Miejscowość: Poznań
Jak za coś co nie jest grzechem może odpowiadać zły duch? Kolejny brak logiki w Kościele? Ktoś nie odróżnia czynów od skłonności? Ów ksiądz zresztą ostatnio nieźle poszalał na Wielkiej Pokucie w Częstochowie. Czułem się jakbym oglądał filmiki z ewangelikalnych nabożeństw, na których chodzi jedynie o emocje, o "charyzmaty" i przepowiednie (nie polecam na YouTube). A katolicyzm był przez tyle wieków taki inteligentny, wszystko ze wszystkiego wynikało. Nie było potrzebne (poza pobożnością ludową) straszenie ludzi szatanami i złymi duchami, bo logicznie można było wyargumentować istnienie osobowego zła, poprzez patrzenie na jego skutki. Demonologia była pozostawiona dla specjalistów (tak samo jak niewielu zajmuje się patrystyką, bo to część teologii ale dość konkretna), kto nie musiał, nie wiedział. A teraz wszystko ma stać się jawne - imię złych duchów podać do publicznej wiadomości (mimo że to chrześcijaninowi do NICZEGO nie jest potrzebne, chyba że jest egzorcystą)? Czemu nie. Gwiazdą katointernetu się zostanie z pewnością. Jak ktoś lubi szukać źródeł zła i nad ich imieniem się zastanawiać, zamiast szukać dobra i zgłębiać jedyne Imię przez które świat jest zbawiony, to może.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ciekawy wątek o homoseksualiźmie w filmiku z egzorcystą
PostNapisane: piątek 11 maja 2018, 18:06 
Offline

Dołączył(a): czwartek 03 maja 2018, 20:40
Posty: 15
Miejscowość: Małopolska
Po pierwsze: Szatan nie może być traktowany jako źródło teologiczne, gdyż jest kłamcą i zabójcą, dlatego nie wiadomo, kiedy mówi prawdę a kiedy kłamie. Łacińska maksyma głosi, że "kłamcy nie wierzy się nawet wtedy, kiedy mówi prawdę !".

Po drugie: Nie lekceważąc wagi "grzechów cielesnych", należy powiedzieć, że to nie one stanowią największe zagrożenie duchowe. Grzech Prarodziców nie miał charakteru cielesnego np. seksualnego, obżarstwa itp., ale był na wskroś duchowy, był odmową posłuszeństwa Bogu !

Po trzecie: Szatan celowo akcentuje wagę "grzechów cielesnych" właśnie po to, aby odwieść naszą uwagę od tego, co stanowi jądro naszej relacji z Bogiem, którą jest pokora i prawda. Diabeł wie, że pokorny grzesznik, czyli taki, który nie ucieka przed Bogiem w samozakłamanie jest tysiąckrotnie trudniejszy do uwiedzenia, niż przekonany o swej moralnej wyższości pyszałek (zob. modlitwa w Świątyni faryzeusza i celnika).

Po czwarte: Więcej na ten temat znajdziecie po tym linkiem: http://kosciol.wiara.pl/doc/4706030.Kos ... zareagowac

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL