Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Grupa Różańcowa: PO PIELGRZYMCE
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela 08 cze 2014, 08:05 
Administrator
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:26
Posty: 65
Miejscowość: Warszawa
Bracie, Siostro,

6-osobowa delegacja grupy różańcowej z naszego forum wzięła w sobotę udział w 2. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Żywego Różańca. Szczególne podziękowania w tym miejscu należą się Atadeuszowi, który poddał pomysł naszego wyjazdu na Jasną Górę i zorganizował go.

Do Częstochowy jechaliśmy przede wszystkim prosić o łaski potrzebne wszystkim nam - wszystkim osobom homoseksualnym. Ale też po to, by dać świadectwo. W sekretariacie pielgrzymki, gdzie wszystkie przybyłe grupy się meldowały, zapisaliśmy się jako "Grupa Różańcowa Chrześcijan Homoseksualnych, chrzescijanin-homoseksualny.pl"

Nasza obecność tam wydaje się też o tyle ważna, że w kazaniu bpa Zawitkowskiego była mowa o osobach homo - i to mowa w sposób jednowymiarowy, stereotypowy, jawnie dla nas krzywdzący. Więcej na ten temat możecie przeczytać np. tu:
http://www.polskatimes.pl/artykul/34654 ... ,id,t.html

Raz jeszcze ogromne, ogromne dzięki dla Atadeusza za jego inicjatywę. Dla Cezarego, Łukasza, Marcina i Serge'a zaś - za obecność. :-)

Pielgrzymować do Królowej Różańca Świętego chcemy i za rok. Może do tego czasu zechcesz do naszej grupy dołączyć? Nie trzeba wiele - wystarczy odmówić 1 dziesiątek różańca dziennie (zgłoszenia: catholicus@op.pl)
A i nie-różańcowi będą na tej naszej pielgrzymce mile widziani. :-) Szczegóły podamy na forum zapewne wiosną.

Serdecznie pozdrawiam
h.c


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: sobota 26 lip 2014, 18:16 
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 wrz 2012, 13:50
Posty: 59
Miejscowość: malopolska
Pisze z pewną propozycja. W związku z sytuacją na Ukrainie i na ziemi świętej może zawiesić wszelkie intencje po to by skupić się na modlitwie o pokój na tych terenach i nie tylko na tych? Co wy na to? Oczywiście pierwotnej modlitwy nie zaniedbujemy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: niedziela 16 lis 2014, 15:36 
Offline

Dołączył(a): niedziela 02 lis 2014, 10:51
Posty: 10
Miejscowość: Kraków
Można się dołączyć? :)

_________________
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/K/katecheta/0111A_17.html#PR009


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: piątek 05 gru 2014, 19:05 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 25 sie 2014, 02:13
Posty: 46
Miejscowość: Dolnośląskie
Podpinam się do pytania poprzednika można jeszcze dołaczyć ?? :):)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: niedziela 07 gru 2014, 09:38 
Administrator
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:26
Posty: 65
Miejscowość: Warszawa
Naturalnie, że można! Wysyłam wiadomość na priv. :-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: wtorek 09 gru 2014, 20:07 
Można jeszcze dołączyć?


Góra
  
 

:-)
PostNapisane: wtorek 16 gru 2014, 17:02 
Administrator
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:26
Posty: 65
Miejscowość: Warszawa
Naturalnie! Wysłałem wiadomość prywatną.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: poniedziałek 05 sty 2015, 01:17 
Wybaczcie, ale co z tym różańcem? Gdzie jest w Biblii mowa, by się tak modlić?


Góra
  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: poniedziałek 05 sty 2015, 18:06 
Joshua napisał(a):
Wybaczcie

Czy dobrze rozumiem, że w źródle Twojej wiary odrzucasz tradycje ?
Dodatkowo nie uznajesz kultu Maryjnego, dogmatu o jej niepokalanym poczęciu oraz wniebowzięciu ?

Kalendarium:
XII w. pierwsze wzmianki o różańcu
początek XX w. powstaje odłam chrześcijański - Ruch Zielonoświątkowy
połowa XX w. początki Internetu i loty w kosmos :)

Zauważ, że dzieje różańca datuje się przynajmniej na XII wiek. Wcześniej mnisi także powtarzali modlitwy pańskie za pomocą węzłów na sznurach.


Góra
  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: wtorek 06 sty 2015, 02:06 
Ok, to że mnisi coś tam robili itp rozumiem, ale jeśli dla mnie jedyną podstawą ma być Słowo Boże, a nie ma tam mowy o różańcach itd, to skąd wniosek, że odmawianie go jest słuszne? Czy gdyby Maryja była tak ważna, jak mówi Kościół Katolicki, to Jezus nie wspominałby o tym na każdym kroku? Nie ma ani słowa o tym...


Góra
  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: wtorek 06 sty 2015, 11:05 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
"Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: «Niewiasto, oto syn Twój». Następnie rzekł do ucznia: «Oto Matka twoja». I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie. Potem Jezus świadom, że już wszystko się dokonało, aby się wypełniło Pismo (...)" J 19, 26-28

Wszystko zależy jak ważna jest dla Ciebie mama i jaki masz stosunek do niej :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: wtorek 06 sty 2015, 15:58 
Joshua napisał(a):
dla mnie jedyną podstawą ma być Słowo Boże, a nie ma tam mowy o różańcach itd, to skąd wniosek, że odmawianie go jest słuszne?

Dla mnie odpowiedzią na słuszność różańca są łaski jakie ja otrzymałem i świadectwa innych, tradycja Kościoła Katolickiego oraz autorytet świętych Kościoła Katolickiego (święty Franciszek z Asyżu, święty ojciec Pio z Pietrelciny, święty Maksymilian Maria Kolbe, święty Jan Paweł II)

Czy Ty modlisz się klaszcząc ? czy Ty modlisz się tańcząc, skacząc ? czy Ty modlisz się przy dźwiękach gitary elektrycznej ? w jakich fragmentach Biblii jest opis słuszności tej formy modlitw ?


Góra
  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: wtorek 06 sty 2015, 21:07 
Nie ma opisanego sposobu modlitwy, jednak est powiedziane, że mam się modlić do Boga i tylko Jemu oddawać chwałę, rozróżnijmy więc sposób modlitwy od tego, do kogo/czego ją kierujemy. Widzisz tą różnicę?
Łaski, jakie otrzymałeś? szatan też daje łaski, skąd wiesz, że on się nie podszywa np pod Maryję, która uzdrawia? J o to pytam, bo chcę zrozumieć, a mam wrażenie, że niektórzy odbierają to jako atak...


Góra
  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: poniedziałek 12 sty 2015, 19:59 
Joshua napisał(a):
Widzisz tą różnicę?

Prośby innych o wstawiennictwo w intencjach, czynią nawet ci, którzy nie uznają modlitwy do Świętych kanonizowanych. Proszą oni członków swojej wspólnoty o modlitwę do Boga, co w swej istocie jest proszeniem ich o pośrednictwo. Katolicy czynią to samo polecając swoje intencje modlitewne przez wstawiennictwo Świętych, zarówno tych żyjących w tym świecie, jak i tych, którzy żyją już we wspólnocie Świętych w niebie. Pomiędzy proszeniem o modlitwę kogoś żyjącego na tym świecie (przyjaciela, członka tej samej wspólnoty, itp.), a proszeniem o modlitwę kanonizowanego Świętego nie ma istotnej różnicy. Nawet jeśli używamy wyrażenia „modlitwa do Świętych”, to jest to tylko pewien skrót myślowy. „Modlitwa do Świętych” jest w istocie bowiem prośbą o przedstawienie danej intencji samemu Bogu. Żaden Święty nie jest ostateczną instancją, do której kierujemy nasze modlitwy.
Tak, to prawda, używamy wyrażenia „modlić się DO Świętych”. Może to sugerować, że modląc się do Świętych, uważamy ich za tych, którzy sami w sobie, a więc niezależnie od Boga, mają moc przyjścia nam z pomocą. Gdyby tak było w rzeczywistości, to takie rozumienie modlitwy do Świętych byłoby idolatrią, i słuszny byłby zarzut. A jednak jest w tym wyrażeniu pewien skrót myślowy, który pokażę na przykładzie znanej modlitwy „Zdrowaś Maryjo”. Mówimy, że modlimy się do Matki Pana, a jednak w tej modlitwie jest zawarta prośba: „Módl się za nami grzesznymi teraz, i w godzinę naszej śmierci”. Odmawiając „Zdrowaś Maryjo” prosimy Matkę Pana, aby prosiła swojego Syna teraz i w godzinę naszej śmierci. Czy modlimy się do Maryi? Tak, ale mówiąc bardzo precyzyjnie prosimy Ją, aby wstawiała się za nami. Czyli właściwie jest to samo, co prośba do mojego współbrata, aby pomodlił się za mnie, czy w jakiej innej intencji. Bo modlitwa do Maryi to w gruncie rzeczy prośba do Niej, żeby wstawiała się za nami do Boga. Analogicznie wygląda sprawa z modlitwą do Świętych.

'Związek' szatana i Maryi polegał na zgnieceniu głowy węża … w tej kwestii zapraszam do zapoznania się z nagraniami:
Spotkanie z egzorcystą- ks. Piotr Glas
https://www.youtube.com/watch?v=IeTkJQQgYag

Co szatan mówi na egzorcyzmach ?
https://www.youtube.com/watch?v=ecXMagpN1hY


Góra
  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: środa 14 sty 2015, 10:16 
tetley napisał(a):
Joshua napisał(a):
Widzisz tą różnicę?

Prośby innych o wstawiennictwo w intencjach, czynią nawet ci, którzy nie uznają modlitwy do Świętych kanonizowanych. Proszą oni członków swojej wspólnoty o modlitwę do Boga, co w swej istocie jest proszeniem ich o pośrednictwo. Katolicy czynią to samo polecając swoje intencje modlitewne przez wstawiennictwo Świętych, zarówno tych żyjących w tym świecie, jak i tych, którzy żyją już we wspólnocie Świętych w niebie. Pomiędzy proszeniem o modlitwę kogoś żyjącego na tym świecie (przyjaciela, członka tej samej wspólnoty, itp.), a proszeniem o modlitwę kanonizowanego Świętego nie ma istotnej różnicy. Nawet jeśli używamy wyrażenia „modlitwa do Świętych”, to jest to tylko pewien skrót myślowy. „Modlitwa do Świętych” jest w istocie bowiem prośbą o przedstawienie danej intencji samemu Bogu. Żaden Święty nie jest ostateczną instancją, do której kierujemy nasze modlitwy.
Tak, to prawda, używamy wyrażenia „modlić się DO Świętych”. Może to sugerować, że modląc się do Świętych, uważamy ich za tych, którzy sami w sobie, a więc niezależnie od Boga, mają moc przyjścia nam z pomocą. Gdyby tak było w rzeczywistości, to takie rozumienie modlitwy do Świętych byłoby idolatrią, i słuszny byłby zarzut. A jednak jest w tym wyrażeniu pewien skrót myślowy, który pokażę na przykładzie znanej modlitwy „Zdrowaś Maryjo”. Mówimy, że modlimy się do Matki Pana, a jednak w tej modlitwie jest zawarta prośba: „Módl się za nami grzesznymi teraz, i w godzinę naszej śmierci”. Odmawiając „Zdrowaś Maryjo” prosimy Matkę Pana, aby prosiła swojego Syna teraz i w godzinę naszej śmierci. Czy modlimy się do Maryi? Tak, ale mówiąc bardzo precyzyjnie prosimy Ją, aby wstawiała się za nami. Czyli właściwie jest to samo, co prośba do mojego współbrata, aby pomodlił się za mnie, czy w jakiej innej intencji. Bo modlitwa do Maryi to w gruncie rzeczy prośba do Niej, żeby wstawiała się za nami do Boga. Analogicznie wygląda sprawa z modlitwą do Świętych.

'Związek' szatana i Maryi polegał na zgnieceniu głowy węża … w tej kwestii zapraszam do zapoznania się z nagraniami:
Spotkanie z egzorcystą- ks. Piotr Glas
https://www.youtube.com/watch?v=IeTkJQQgYag

Co szatan mówi na egzorcyzmach ?
https://www.youtube.com/watch?v=ecXMagpN1hY


Szkoda tylko, że wielu katolików tego nie rozróżnia. Myślę też, że problem jest w innej kwestii zakorzeniony, nie samego wstawiennictwa, tylko tego, że np. katolicy mówią Maryja uzdrawia itp (np Medugorje).
Jeśli czytasz i słuchasz ks. Glasa, to sam wiesz na pewno, że tzw. skróty myślowe często bywają niebezpieczne. Może warto pomyśleć nad ich zmianą. No a tak oprócz tego, to lepiej szukać tego co łączy, niż dzieli. Brać przykład z papieża, który się modli i z prawosławiem i z protestantami.


Góra
  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: piątek 16 sty 2015, 09:10 
Kolego h.c ja także zgłaszam się i czekam na pw.


Góra
  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: sobota 21 lut 2015, 22:20 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 09 lut 2015, 18:29
Posty: 58
Miejscowość: PL
Różaniec stał się od pewnego okresu moją stałą Modlitwą, w następstwie, mam poczucie, że nie ma lepszego, skuteczniejszego i silniejszego łącznika, a zarazem suplikanta, jak właśnie Różaniec...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: niedziela 05 lip 2015, 13:52 
Offline

Dołączył(a): sobota 04 lip 2015, 18:12
Posty: 10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Miejscowość: Bydgoszcz
Jeżeli można, to ja również chętnie dołączę.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: poniedziałek 13 lip 2015, 04:11 
Offline

Dołączył(a): sobota 04 lip 2015, 18:12
Posty: 10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Miejscowość: Bydgoszcz
Siła jest w grupie. Dziękuję za przyłączenie do grupy. Pozdrawiam wszystkich.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: piątek 24 lip 2015, 13:23 
Chce dołączyć do was ze swoim dziesiątkiem ale nie mam jeszcze wystarczających uprawnień, żeby skontaktować się przez forum.


Góra
  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: sobota 25 lip 2015, 05:18 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 cze 2015, 09:23
Posty: 180
Miejscowość: Warszawa
jeśli tylko nauczycie mnie modlić się na różańcu to też dołącze, niestety instrukcje w sieci są mało zrozumiałe

_________________
Konrad


Góra
 Zobacz profil  
 

Grupa Różańcowa
PostNapisane: niedziela 26 lip 2015, 09:58 
Administrator
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:26
Posty: 65
Miejscowość: Warszawa
Małgosiu, Konradku, serdecznie zapraszam - i witam! :-) Małgosię moderator forum już dodał do grupy różańcowej, o dodanie Konradka poprosiłem przed momentem.

Wszelkie informacje tu: viewtopic.php?f=38&t=303&start=250

W moim dzisiejszym poście znajdziecie wszelkie potrzebne informacje: zarówno o tym, która tajemnica przypada Wam w tym tygodniu do rozważania, jak i o tym, jak odmawia się różaniec - to prosta instrukcja specjalnie dla Konradka; problem zresztą rozumiem, bo wg mnie większość instrukcji, zwł. obrazkowych, strasznie gmatwa sprawę.

W razie pytań proszę o wiadomość prywatną lub mail - jestem do dyspozycji.

h.c, moderator grupy różańcowej :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: niedziela 26 lip 2015, 21:07 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 cze 2015, 09:23
Posty: 180
Miejscowość: Warszawa
dziękuje za dodanie,
jak tylko wszedłem na forum i ze zrozumieniem przeczytałem odrazu odmówiłem swoją 10 :)
jakie intencje mamy powierzać Bogu?
ja dziś powierzyłem ogólnie wszystkie prośby z forum i dodałem prywatną intencje.

_________________
Konrad


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: poniedziałek 03 sie 2015, 10:47 
Bóg zapłać za te grupę różańcową. W różańcu
jest siła. Ja modliłam się ostatnio też do św. Michała Archanioła, którego zadaniem jest chwalenie Maryi, służenie Matce Bożej.

Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie, rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.


Góra
  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: wtorek 18 sie 2015, 00:10 
Offline

Dołączył(a): wtorek 29 lip 2014, 06:19
Posty: 20
Miejscowość: polska
Chce dołączyć do grupy modlącej sie na różańcu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: sobota 10 paź 2015, 07:27 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 10 paź 2015, 06:28
Posty: 15
Miejscowość: Poznań
również chciałbym dołączyć, jeśli jest jeszcze taka możliwość :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: niedziela 25 paź 2015, 22:44 
Administrator
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:26
Posty: 65
Miejscowość: Warszawa
Nohomo, jasne! Witaj w grupie różańcowej :-)
Szczegóły tutaj: viewtopic.php?f=38&t=303&start=250


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: nowa róża?
PostNapisane: wtorek 15 mar 2016, 14:44 
Kilka tygodni temu h.c umieścił w wątku wymiana tajemnic, post o treści:
Fjern podsuwa pomysł, by z naszej róży - skoro jest nas ponad dwadzieścioro - wyodrębnić nową różę.

Przy założeniu, że w obecnej zostałoby 20 osób, szóstka z nowej róży początkowo rozważałaby 3, 4 tajemnice każdego dnia - oczywiście do chwili, gdy skład rozrośnie się do 20 osób.

I tu pytanie: czy byliby chętni do roli kolonizatorów nowych obszarów modlitwy różańcowej na naszym forum?

podbijam pomysł w tym wątku


Wśród burz i pokus jesteś tęczą, Boże w Trójcy jedyny Tyś moją ucieczką, czasem bywa ciężko, będę kroczyć tą ścieżką, Królowo Nasza, Królowo rodzin i pokoju, Królowo Polski, Królowo ludzi i Aniołów, wypraszasz łaskę by powstać z głębokiego dołu, uchroń nas od wiecznej śmierci oraz wszelkich demonów, walka trwa, walka dobra i zła...
(Św. Michale Archaniele - Wyrwani z niewoli)


Góra
  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: środa 19 paź 2016, 17:19 
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 paź 2016, 21:55
Posty: 10
Miejscowość: Bukowina
Jesli mozna dołączyć to ja chetnie
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: niedziela 23 paź 2016, 21:36 
Administrator
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:26
Posty: 65
Miejscowość: Warszawa
Janku, naturalnie - serdecznie zapraszamy :-)

Proszę, napisz do mnie mail na catholicus@op.pl

Pozdrawiam
Paweł


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: piątek 15 lut 2019, 22:03 
Offline

Dołączył(a): piątek 15 lut 2019, 20:09
Posty: 2
Miejscowość: Utrecht
Ja także chciałbym się przyłączyć do modlitwy różańcowej


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: środa 14 sie 2019, 09:40 
Offline

Dołączył(a): piątek 19 lip 2019, 07:59
Posty: 3
Miejscowość: Warszawa
Poproszę o informacje.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: wtorek 03 wrz 2019, 20:45 
Administrator
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:26
Posty: 65
Miejscowość: Warszawa
@Krzyś, @Nefi - oczywiście, zapraszam(y)! W niedzielę będę robił nowy przydział tajemnic, z przyjemnością Was dodam do grupy :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: poniedziałek 04 lis 2019, 20:57 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 04 lis 2019, 04:03
Posty: 8
Miejscowość: Wałcz
Czy mogę dołączyć do grupy ?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: sobota 21 lis 2020, 06:32 
Offline

Dołączył(a): piątek 20 lis 2020, 10:28
Posty: 2
Miejscowość: Kraków
Cześć, także chętnie się przyłączę ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: sobota 21 lis 2020, 14:28 
Offline

Dołączył(a): niedziela 20 sie 2017, 09:19
Posty: 228
Miejscowość: Łódzkie/Śląskie
catholicus@op.pl - najlepiej napisz na tego mejla :)

_________________
Rozbudzając świadomość swoich niedoskonałości, zdobywam moc i nadzieję.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: środa 07 kwi 2021, 00:24 
Offline

Dołączył(a): piątek 08 maja 2020, 21:29
Posty: 6
Miejscowość: Podkarpackie
Ja bym chciał


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: piątek 09 kwi 2021, 23:18 
Offline

Dołączył(a): piątek 12 kwi 2019, 02:43
Posty: 10
Miejscowość: Podkarpackie
Ja postaram się po skończeniu Nowenny Pompejańskiej którą zacząłem niedawno odmawiać, zacząć następną za osoby homoseksualne


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: poniedziałek 18 paź 2021, 20:43 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 18 paź 2021, 18:23
Posty: 24
Miejscowość: Mazowieckie
Witam Serdecznie,

Chciałem zapytać, czy róża różańcowa wciąż działa?

Pozdrawiam
Łukasz


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: środa 20 paź 2021, 21:09 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
Czy róża różańcowa wciąż działa? Oto jest pytanie; kto zna odpowiedź?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: sobota 23 paź 2021, 10:47 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 18 paź 2021, 18:23
Posty: 24
Miejscowość: Mazowieckie
Ktoś odpowie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: sobota 23 paź 2021, 11:22 
Offline

Dołączył(a): niedziela 20 sie 2017, 09:19
Posty: 228
Miejscowość: Łódzkie/Śląskie
Moi drodzy, kontaktowałem się bezpośrednio z administratorem/inicjatorem przedsięwzięcia i otrzymałem informację, że róża różańcowa działająca na forum jest zamierająca - ostatnia opublikowana lista z wyszczególnieniem członków oraz podziałem tajemnic pochodzi z maja zeszłego roku. W związku z powyższym pragnąłbym, za przyzwoleniem pierwotnego inicjatora tegoż przedsięwzięcia, reaktywować grupę.

Jednym z pierwszych kroków będzie wysłanie przeze mnie wiadomości prywatnych do osób widniejących na listach członków z ubiegłego roku. Istnieje prawdopodobieństwo, że wciąż nie ustają w modlitwie.
Ponadto proszę wszystkich zainteresowanych dołączeniem do Róży Różańcowej o informację pod tym postem, wysłaniem maila na adres ch-h@wp.pl albo kontakt w wiadomości prywatnej. Wszystkie te osoby otrzymają dostęp do specjalnego działu na forum dla członków róży różańcowej.

Z Panem Bogiem.

_________________
Rozbudzając świadomość swoich niedoskonałości, zdobywam moc i nadzieję.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: niedziela 24 paź 2021, 20:47 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 18 paź 2021, 18:23
Posty: 24
Miejscowość: Mazowieckie
nie mogę jeszcze wysyłać wiadomości na priv zatem napiszę tutaj.

Jestem zainteresowany członkostwem w Róży różańcowej.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: niedziela 24 paź 2021, 22:41 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 sie 2019, 21:10
Posty: 384
Miejscowość: Poznań
Ja też chciałabym dołączyć do Róży Różańcowej.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: poniedziałek 25 paź 2021, 16:33 
Offline

Dołączył(a): niedziela 20 sie 2017, 09:19
Posty: 228
Miejscowość: Łódzkie/Śląskie
Dziękuję Wam za dołączenie.

Aktualizacja: dokładnie w dniu dzisiejszym zostały wysłane wiadomości (PW oraz mail) do wszystkich przynależących do Róży Różańcowej od samego początku jej funkcjonowania.

PS. Lukanus, postaram się rozwiązać Twój problem z brakiem możliwości wysyłania wiadomości prywatnych.

_________________
Rozbudzając świadomość swoich niedoskonałości, zdobywam moc i nadzieję.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: sobota 18 gru 2021, 14:42 
Offline

Dołączył(a): niedziela 20 sie 2017, 09:19
Posty: 228
Miejscowość: Łódzkie/Śląskie
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Informacyjnie: róża różańcowa powróciła do regularnej modlitwy. Zachęcam wszystkich pozostałych do uczestnictwa w tej wspólnotowej inicjatywie.

Z Panem Bogiem.

_________________
Rozbudzając świadomość swoich niedoskonałości, zdobywam moc i nadzieję.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: niedziela 27 lut 2022, 15:18 
Offline

Dołączył(a): niedziela 20 sie 2017, 09:19
Posty: 228
Miejscowość: Łódzkie/Śląskie
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

W tym trudnym czasie zachęcam wszystkich obecnych na forum do modlitwy różańcowej w intencji pokoju na świecie. Niech Bóg weźmie w swoją opiekę wszystkich bez wyjątku.

_________________
Rozbudzając świadomość swoich niedoskonałości, zdobywam moc i nadzieję.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: piątek 27 maja 2022, 11:18 
Offline

Dołączył(a): piątek 19 lip 2019, 07:59
Posty: 3
Miejscowość: Warszawa
Nie mam dostępu do wiadomości prywatnych, jakiś błąd. Chętnie dołączę do grupy różańcowej.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: sobota 28 maja 2022, 19:21 
Offline

Dołączył(a): niedziela 20 sie 2017, 09:19
Posty: 228
Miejscowość: Łódzkie/Śląskie
Niebawem będziesz mieć dostęp do działu "Grupa Różańcowa", a będącego widocznym u samego dołu listy. Jak tylko będziesz mieć dostęp, poinformuj mnie o tym w jednym z widocznych tam wątków.

PS. Dostęp do wiadomości prywatnych jest możliwy po zamieszczeniu dziesięciu postów na forum. Zdaje się, że nie wszystkie wątki są uwzględniane, dlatego warto śledzić statystyki swojego profilu. :)

_________________
Rozbudzając świadomość swoich niedoskonałości, zdobywam moc i nadzieję.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa Różańcowa: dołącz do nas ze swoim dziesiątkiem!
PostNapisane: czwartek 01 gru 2022, 17:33 
Offline

Dołączył(a): środa 23 lis 2022, 19:19
Posty: 49
Miejscowość: Północna PL
Cześć,

jestem od niedawna na forum. Czas w ostatnich latach bardzo szybko mi leci i się zaciera. Od jakiegoś roku regularnie odmawiam codziennie różaniec, chciałbym Was wszystkich zapewnić, że jedną dziesiątkę będę od dziś odmawiał za Was. Szczególnie będę się modlił za łaskę czystości, o podtrzymanie w Łasce Uświęcającej, oraz o uleczenie wewnętrznych ran. Sam wiem, jak to jest się mierzyć z tym wszystkim na co dzień. Jak jest trudno. Uważam, że razem modląc się za siebie nawzajem będzie nam wszystkim łatwiej.

Pozdrawiam wszystkich

Matt


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL