Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Pożegnaj się
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela 17 lip 2016, 21:28 
Offline

Dołączył(a): wtorek 30 wrz 2014, 11:30
Posty: 103
Miejscowość: śląskie
Może jednak spróbuj trochę z nami być?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: sobota 06 sie 2016, 23:55 
PROSZĘ O USUNIĘCIE MOJEGO KONTA.

Dziękuję wszystkim z całego serca za:
- mądre wpisy, dające do myślenia
- ogromne wsparcie
- serdeczność
- "kopniaki" stawiające do pionu
- czasem lekkie spięcia i różnice w poglądach

Ale przede wszystkim dziękuję za:
- świadectwa, że Jezus żyje i działa
- prawdziwą, gorącą wiarę
- rok bycia w Róży Różańcowej
- wspólne, comiesięczne modlitwy, oraz inne różnego rodzaju formy aktywności modlitewnej ;)

To były całkiem fajne 4 lata. Napisałam prawie 90 postów. Zabrakło jednego do tej okrągłej liczby ;) Czasem bywałam tu kilka razy dziennie, a czasem nie było mnie kilka tygodni, albo nawet i miesięcy. Ale teraz czuję, że nadszedł mój czas, by się pożegnać ostatecznie. Ustatkowałam się życiowo, z wiarą też chyba nie najgorzej. Forum spełniło swoje podstawowe zadanie. Uformowało mnie ;) Dało wsparcie w chwilach największego kryzysu. Dało super znajomości (które nadal zamierzam kontynuować). Zatem czas zmierzyć się ze swoim homoseksualizmem w realu, bez wirtualnych kół ratunkowych ;)

Odchodzę z uśmiechem na twarzy i w szczęściu. I będę to miejsce serdecznie wspominać.

Być może kiedyś tu jeszcze wrócę - jak niektórzy. Ale tymczasem mówię: ŻEGNAJCIE!

Z Panem Bogiem! +

Ewa


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 07 sie 2016, 01:15 
Offline

Dołączył(a): wtorek 26 lis 2013, 23:38
Posty: 258
Miejscowość: Warszawa
Ewo, dziękuję za Twoją obecność i życzliwe posty. Wszystkiego dobrego.


Góra
 Zobacz profil  
 

nie potrafię... przepraszam
PostNapisane: wtorek 16 sie 2016, 09:09 
nie potrafię kleić rzeczywistości tylko w oparciu o słowo pisane... łatwo ulegam zniechęceniu, nie mam siły na wirtualne tylko znajomości... człowiek z krwi i kości jest trudniejszym rozmówcą, ale przez to prawdziwszym... hmm... czy prawda jest trudniejsza? jestem zdania, że jak ktoś zrobi coś raz, to możliwe, że już tego nie powtórzy... ale gdy ktoś zrobi coś dwa razy, to trzeci raz zdarzy się na 90%... znikam już drugi raz, więc najlepiej będzie jak już nigdy nie wlezę na żadne forum... życie skorupiaka nie jest złe, takie pustelnictwo z wyboru to też forma pzetrwania, nienarażania się na rozczarowania, zawody, ból... no ale dosyć już biadolenia... idę i kropka... przepraszam, jeśli ktoś to w ogóle w jakiś sposób odczuje.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: wtorek 16 sie 2016, 21:20 
Offline

Dołączył(a): wtorek 30 wrz 2014, 11:30
Posty: 103
Miejscowość: śląskie
Szkoda że znikasz... Wszystkiego dobrego!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: czwartek 18 sie 2016, 21:37 
proszę o sunięcie konta i dziękuję za to krótkie, ale dla mnie pouczające, towarzyszenie mi...


Góra
  
 

wychodzę
PostNapisane: poniedziałek 05 gru 2016, 19:49 
z braku siły i jakiegoś niedopasowania emocjonalnego


Góra
  
 

Re: wychodzę
PostNapisane: poniedziałek 05 gru 2016, 23:37 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 cze 2015, 09:23
Posty: 180
Miejscowość: Warszawa
każdy z nas ma okresy, że odpoczywa od forum.
gdzieś kiedyś przeczytałem, że jesli gdzieś czujesz się nie na miejscu to znak, że Bóg Cie tam posłał...
pozdrawiam cieplutko i czekam aż wrócisz ze spacerku

_________________
Konrad


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: sobota 10 gru 2016, 17:28 
nie zgodzę się, myślę że jeśli jest się nie na miejscu, to nie tego chciał Pan Bóg ale własne błędy i słabości poprowadziły ślepego człowieka - ślepego w sensie nierozumiejącego, niewidzącego Bożej drogi i planów, ale tylko swoje


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 12 gru 2016, 15:01 
można mnie usunąć, to tylko prowadzi do emocjonalnej udręki... może komuś pomaga, ale ja nie mam siły na tego rodzaju doznawanie pustki


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 12 gru 2016, 15:33 
Offline

Dołączył(a): czwartek 25 cze 2015, 22:41
Posty: 129
Lokalizacja: okolice Warszawy
Miejscowość: Mazowsze
alfa zeta napisał(a):
można mnie usunąć, to tylko prowadzi do emocjonalnej udręki... może komuś pomaga, ale ja nie mam siły na tego rodzaju doznawanie pustki


alfa zeta, nie zrezygnuj... daj sobie i nam(na forum) czas na oswajanie i budowanie relacji. Przykro. Otaczam Cię modlitwą- niech Jezus da Ci ludzi, z którymi samotność będzie znośniejsza

_________________
"Zacznij od robienia tego co konieczne,potem zrób to co możliwe.
Nagle odkryjesz,że dokonałeś niemożliwego"

św.Franciszek


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 12 gru 2016, 16:24 
jestem trudnym człowiekiem, dziękuję... nie mam już do samej siebie siły i nie chcę kogoś sobą obarczać - jak dam radę pójdę na wieczorną Mszę, ale czuję się źle i po prostu wszystko mając, nie mam tego najważniejszego - szczęścia... może to z tej atmosfery świątecznej, której nie rozumiem i chciałabym uniknąć zarowno w rodzinie, w pracy jak i na ulicy... ten czas jest dla mnie ciężki i sama jestem ciężka i nie do wytrzymania
dziękuję, że napisałaś i doceniam to, ale nie byłam, nie jestem i pewnie nigdy nie będę motylem
pa


Góra
  
 

...
PostNapisane: poniedziałek 26 gru 2016, 16:48 
proszę o usunięcie mojego konta - dziekuję az


Góra
  
 

JEZUS CI UFA
PostNapisane: poniedziałek 26 gru 2016, 23:12 
alfa zeta napisał(a):
proszę o usunięcie mojego konta - dziekuję az

+
Zaufaj Panu! Niech Boza Dziecina Ci Blogoslawi+


Góra
  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: piątek 30 gru 2016, 19:48 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Bosz, i jak tu się odnaleźć


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: wtorek 10 sty 2017, 20:31 
Trochę przykro mi to pisać, ale czas pożegnać się z Wami (oczywiście pozostaję w kontakcie z tymi z Was, z którymi koresponduję na co dzień).

Czuję, że taka jest wola Boża i że - niestety - dawałem się zwodzić złemu co do moich skłonności, choć zawsze byłem inny od większości mężczyzn. Nie stałem się stereotypowym heterykiem, ale powinienem uciekać od myślenia o sobie jako o osobie homo- czy nawet biseksualnej, bo to wg mnie - być może pośrednio - także od złego pochodzi.

O mojej decyzji o rozstaniu zaważyło też przeczucie o moim zniewoleniu (na tle skłonności) i o rodzących się podziałach na Forum. Nie da się ukryć, że jesteśmy chrześcijanami, ale różnimy się co do wyznania. Chcąc pozostać wierny katolickiej doktrynie pragnę znaleźć inną, najlepiej realną katolicką wspólnotę (z jasnymi zasadami światopoglądowymi, zwłaszcza w odniesieniu do sfery psychoseksualnej).

Jestem wdzięczny wszystkim, którzy tworzą wspólnotę Forum za każdą wypowiedź. Szczególnie dziękuję Grupie Różańcowej a ogólnie wszystkim tym, którzy pomogli mi osobiście i są zawsze gotowi udzielać duchowego wsparcia innym. Powierzam Was opiece Bożej Opatrzności i Maryi Wspomożycielki Wiernych.

Na koniec gorąco proszę Was o modlitwę w mojej intencji. Mam poważne obawy co do mojego zniewolenia i czuję się coraz słabszy. Pragnę jednak najszybciej jak to możliwe "stanąć na nogi" i w tym roku przyjąć szkaplerz michalicki, licząc na opiekę Niepokalanej i Świętego Michała Archanioła.

Proszę zatem Administrację o usunięcie mojego forumowego konta.

Pozdrawiam w Panu,
Łukasz


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: środa 11 sty 2017, 10:43 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Trzymaj się i wracaj, gdy poczujesz taką wolę


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: czwartek 12 sty 2017, 22:48 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 13:08
Posty: 200
Lokalizacja: Poznań
Miejscowość: Poznań
"Nie da się ukryć, że jesteśmy chrześcijanami, ale różnimy się co do wyznania. Chcąc pozostać wierny katolickiej doktrynie pragnę znaleźć inną, najlepiej realną katolicką wspólnotę (z jasnymi zasadami światopoglądowymi, zwłaszcza w odniesieniu do sfery psychoseksualnej)."

Ta strona i forum jest stroną katolicką. To, że w nazwie jest "chrześcijanin", a nie katolik, nie powinno być rozumiane jako dzieło protestanckie, ponieważ słowo "chrześcijanin" jest powszechne, czyli katolickie, a nie ograniczone tylko do braci protestantów.
Ponadto związane z forum inicjatywy też są absolutnie katolickie: rekolekcje, drugie soboty związane z przyjmowaniem Jezusa w Komunii Świętej, wspomniana róża różańcowa, która nie jest modlitwą uznawaną przez protestantów. Na stronie głównej są również zapisy Katechizmu Kościoła Katolickiego, fragmenty listu biskupów katolickich, itd.
Tak więc przypomnę, że każdy katolik jest przede wszystkim chrześcijaninem i jest to strona na wskroś katolicka :-)

_________________
Rekolekcje ignacjańskie - bardzo polecam !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: sobota 11 lut 2017, 19:52 
Cześć. Bardzo proszę o usunięcie mojego konta. Dzięki za to forum.


Góra
  
 

PostNapisane: czwartek 27 kwi 2017, 09:04 
Prosze o usuniecie mojego profilu. Dziekuje.


Góra
  
 

...
PostNapisane: poniedziałek 15 maja 2017, 22:59 
Kiedyś się tutaj przywitałem, a dziś jest ten ostateczny moment, abym się pożegnał.
Standardowo poproszę o wykasowanie na ile to tylko możliwe śladów mojej obecności na tym Forum. Cieszę się, że mogłem wielu z Was poznać osobiście, a nade wszystko pomóc na ile było to możliwe.
Do zobaczenia w lepszym świecie. Warto! Szkoda się podlić tu na ziemi. Tragedią jest mieć piekło najpierw tutaj i w konsekwencji na stałe we wieczności. Nasza inność nie odziera nas ze świętości. Dopiero nasze wybory sprawiają czy opowiadamy się za dobrem, czy za złem - również tym ostatecznym.
Zawierzam Was Matce Bożej w Sanktuarium, w którym dane mi jest służyć ludziom. [Popatrzcie - Jej nie dane było przezywanie własnej seksualności w klasycznym rozumieniu - a co jest pragnieniem wielu z nas, by normalnie żyć w związku małżeńskim kobiety i mężczyzny - a pomimo tego [a może właśnie m. in. z tego powodu] pozostawała wierna Bogu]. Ktoś może powiedzieć, że homoseksualność to nasz życiowy Krzyż. Dla mnie jest to dar rozumienia tych, którzy mają prawo czuć się nieakceptowalni przez wierzących jako zboczeńcy i nieakceptowalni w środowisku LGBT jako nawiedzeni.
Zostańcie z Bogiem!
Kapelan


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: wtorek 16 maja 2017, 08:38 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Drogi Kapelanie

Bardzo żałuję, że odchodzisz z forum. Twoje posty były takie prawdziwe, ludzkie, dające nadzieję i pokazujące, że każdy z nas jest taki sam w oczach Boga.
Zazdroszczę tym, którzy mogli poznać Cię w realu
Będę pamiętała o księdzu w modlitwie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: wtorek 16 maja 2017, 22:28 
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 mar 2014, 14:04
Posty: 68
Miejscowość: Elbląg
No pewnie, że szkoda. Ja na szczęście jeszcze zdążyłem się załapać ostatnim rzutem na taśmę :)


Góra
 Zobacz profil  
 

pożegnanie
PostNapisane: piątek 19 maja 2017, 16:38 
proszę o skasowanie mojego konta... dziękuję i przepraszam
l.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: piątek 19 maja 2017, 18:19 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Latifah, nie rób tego. Proszę, zostań z nami


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: piątek 19 maja 2017, 18:55 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Z zapanował smuteczek :(


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: sobota 20 maja 2017, 14:40 
Proszę o usunięcie mojego konta...Pozdrawiam Was !


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: sobota 20 maja 2017, 14:42 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Jeszcze się nie przywitałaś/łeś a już uciekasz?;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: piątek 23 cze 2017, 19:32 
Proszę o usunięcie mojego konta. Pozdrawiam wszystkich.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: piątek 11 sie 2017, 13:45 
Proszę o usunięcie mojego konta.

Wszyskiego dobrego dla Każdego.


Góra
  
 

Re: Dla wiecznie jęczących i w kółko narzekających
PostNapisane: piątek 02 sie 2019, 15:57 
Wiki napisał(a):
Wszystkim zafiksowanym na tle swojej seksualności i niemocy sprawczej w tym temacie i jęczenia wokół swojej orietnacji
polecam

https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-s ... mlgbt.html


najwyraźniej nie ma miejsca dla mnie na tym forum, gdzie nie mogę szczerze pisać co mnie boli i proszę o usunięcie mojego konta - dziekuję za uwagę


Góra
  
 

Re: Dla wiecznie jęczących i w kółko narzekających
PostNapisane: piątek 02 sie 2019, 17:17 
Offline

Dołączył(a): środa 06 lip 2016, 16:01
Posty: 230
Miejscowość: Poznań
Dlaczego tak uważasz, "nie wiem"? Spieramy się, wkurzamy, wyrzucamy sobie pewne rzeczy; to dobrze, to jest prawdziwe, gładka mowa kościółkowa jest zarezerwowana dla innych miejsc i środowisk.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Dla wiecznie jęczących i w kółko narzekających
PostNapisane: sobota 03 sie 2019, 00:03 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 cze 2015, 09:23
Posty: 180
Miejscowość: Warszawa
nie wiem napisał(a):
Wiki napisał(a):
Wszystkim zafiksowanym na tle swojej seksualności i niemocy sprawczej w tym temacie i jęczenia wokół swojej orietnacji
polecam

https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-s ... mlgbt.html


najwyraźniej nie ma miejsca dla mnie na tym forum, gdzie nie mogę szczerze pisać co mnie boli i proszę o usunięcie mojego konta - dziekuję za uwagę

"nie wiem" Wiki często używa ostrych słów, taka jest. Ale to nie oznacza że masz usuwać konto. Staramy się wysłuchiwać problemów innych, doradzać na bazie własnych przeżyć. czasami coś nas zdenerwuje bo sami to już przeżyliśmy albo nie umiemy sobie z tym poradzić. nie usuwaj konta. możesz żadziej zaglądać, mniej się udzielać, ale nie likwiduj konta. mnie nie było tu chyba ze dwa lata. Najpierw były związki, potem zycie, ale wróciłem. Czytam, czasami komentuje. Czasami płacze jak ktoś odpisze za ostro. Albo trafi w punkt. Trafi tak że rycze a potem chodze, myśle i staram się działać. Pozdrawiam cieplutko

_________________
Konrad


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Dla wiecznie jęczących i w kółko narzekających
PostNapisane: sobota 03 sie 2019, 09:00 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
IaanPO napisał(a):
Dlaczego tak uważasz, "nie wiem"? Spieramy się, wkurzamy, wyrzucamy sobie pewne rzeczy; to dobrze, to jest prawdziwe, gładka mowa kościółkowa jest zarezerwowana dla innych miejsc i środowisk.


Zgadzam się w pełni z Tobą Iaan'niePO.

Rozwój nie jest wtedy, gdy ktoś nas głaszcze i utwierdza w naszych często błędnych mysleniach (tzw. błędy poznawcze).

Czy idąc do konkretnej miejscowości i pytając się innych ludzi o drogę chcemy usłyszeć prawdę czy chcemy potwierdzenia, że jestesmy na własciwym kursie? Dokąd bysmy doszli gdyby każdy nam przytakiwał!
Podobnie jest i tutaj.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Dla wiecznie jęczących i w kółko narzekających
PostNapisane: sobota 03 sie 2019, 09:16 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
konradek napisał(a):
nie wiem napisał(a):
Wiki napisał(a):
Wszystkim zafiksowanym na tle swojej seksualności i niemocy sprawczej w tym temacie i jęczenia wokół swojej orietnacji
polecam

https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-s ... mlgbt.html


najwyraźniej nie ma miejsca dla mnie na tym forum, gdzie nie mogę szczerze pisać co mnie boli i proszę o usunięcie mojego konta - dziekuję za uwagę

"nie wiem" Wiki często używa ostrych słów, taka jest. Ale to nie oznacza że masz usuwać konto. Staramy się wysłuchiwać problemów innych, doradzać na bazie własnych przeżyć. czasami coś nas zdenerwuje bo sami to już przeżyliśmy albo nie umiemy sobie z tym poradzić. nie usuwaj konta. możesz żadziej zaglądać, mniej się udzielać, ale nie likwiduj konta. mnie nie było tu chyba ze dwa lata. Najpierw były związki, potem zycie, ale wróciłem. Czytam, czasami komentuje. Czasami płacze jak ktoś odpisze za ostro. Albo trafi w punkt. Trafi tak że rycze a potem chodze, myśle i staram się działać. Pozdrawiam cieplutko


Tak, uzywam ostrych słów, a dlaczego są uważane za ostre? bo sa konfrontujące. Konfrontują z własnymi przekonaniami, wkładają kij do mrowiska, zmuszają do myslenia i niezgody na zatęchłe życie, które sami sobie fundujemy.
Piszę o pójściu do psychoterapeuty, seksuologa, gdy są problemy, a to sie wielu, a to wielu osobom nie podoba.
Są osoby, które"
- lubią robić z siebie ofiary, czyli stosują tzw spychologię na warunki zewnętrze, na inne osoby,
- które nie biorą odpowiedzialności za własne zycie i to one właśnie mają problem z przyjęciem KONSTRUKTYWNEJ pomocy, a chciałyby tylko głaskania i utwierdzania w tym, jakie to są biedne, pokrzywdzone i jak to dobrze robią, a jak inni je krzywdzą. Nie, na taką postawę zgody nie mam.

Osoby, które odchodzą stąd, robia to co uważają za stosowne i to jest ich własna odpowiedzialność. Są dorośli.
Tak samo jak podjęły samodzielną decyzję o byciu tutaj, tak samo podejmują własną, samodzielną decyzję o odejściu stąd.
A to, że zwalają winę na forum, na inne osoby z tego forum, świadczy tylko o ich niedojrzałości. Są jak dzieci ,które mówią - to jej wina, to jego wina, to wasza wina.

Nie, to samodzielna decyzja tych którzy odchodzą.

nie jestem po to aby zaspokajać niedojarzałe potrzeby uzyskiwania gratyfikacji przez inne osoby.

Tym wszystkim, którzy myślą inaczej dedykuję pewną "modlitwę"

Ja jestem Ja, a Ty jesteś Ty.
Ja nie jestem na tym świecie po to,
by spełniać Twoje oczekiwania,
a Ty nie jesteś na tym świecie po to,
by spełniać moje oczekiwania.
Ja robię swojei Ty robisz swoje.
Ja to Ja, a Ty to Ty.
Jeśli przypadkiem sie spotkamy, to wspaniale,
a jeżeli nie , to trudno....


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: sobota 03 sie 2019, 09:20 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Przypominam też, że w ramach odpowiedzialności za siebie, mozna skorzystać z funkcji dodaj do wrogów i wówczas moje posty nie będą u tej osoby się wyświetlały.

to tak w ramach przyjęcia odpowiedzialności za samych siebie,
a nie stosowania spychologii na innych.

Wszystkim odchodzącym stąd i tym pozostającym również;) życzę powodzenia


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: piątek 11 gru 2020, 19:44 
Nadszedł ten moment, żeby się pożegnać. Doszedłem do tego momentu, gdzie uważam, że Forum nie da mi tego, czego potrzebuję-realnych kontaktów z konkretnymi osobami.
3majcie się.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: sobota 12 gru 2020, 00:07 
Offline

Dołączył(a): niedziela 20 sie 2017, 09:19
Posty: 228
Miejscowość: Łódzkie/Śląskie
„Najtrudniejsze pożegnania zaczynają się od najszczęśliwszych powitań” - dziękuję za każdego Twoje słowo przybliżające do poznania Boga.

_________________
Rozbudzając świadomość swoich niedoskonałości, zdobywam moc i nadzieję.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 14 gru 2020, 12:53 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Paaaaaa, tym razem bez ucisku w sercu


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: sobota 19 gru 2020, 18:29 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
diakon napisał(a):
Nadszedł ten moment, żeby się pożegnać. Doszedłem do tego momentu, gdzie uważam, że Forum nie da mi tego, czego potrzebuję-realnych kontaktów z konkretnymi osobami.
3majcie się.


Nie wiedziałam, że obecność na forum wyklucza kontakty w realu...i żeby te drugie musiały zaistnieć trzeba usunąć konto tutaj.

A może tak jest gdy tutaj szuka się parterów a jak sie znajdzie to forum...won a z nim wszyscy my


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: środa 23 gru 2020, 14:58 
Offline

Dołączył(a): sobota 11 maja 2019, 18:59
Posty: 110
Miejscowość: Poznań
Forum niczego nie wyklucza, wręcz przeciwnie - w wielu przypadkach stało się początkiem pięknych znajomości/przyjaźni :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL