Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Pożegnaj się
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek 28 wrz 2012, 09:44 
Offline

Dołączył(a): niedziela 08 kwi 2012, 23:57
Posty: 168
Miejscowość: śląskie / Warszawa
Nie, nie odchodzę. :)

Ale bardzo smutno mi się zrobiło, gdy zauważyłem, że bez słowa zabrakło nam oipunka (wracaj! ;) ). A pewnie i znacznie większej liczby użytkowników

Rozumiem, że nie zawsze mamy siłę, że czasem dyskusje na forum mogą być nie tylko budujące, ale również męczące, bolesne, zniechęcające. Ale takie jest życie. Zdarza się, że i mnie czasem niektóre z Waszych skromnych osób działają na nerwy. Ale "to są moi bracia", "to są moje siostry" - i fajnie jest Was przyjąć z całym dobrodziejstwem inwentarza.

A jeśli już musicie odchodzić, to choć się pożegnajcie - może okaże się zaskakująco, że niektórym z nas będzie Was brakowało, co pozwoli Wam decyzję sensowniej przemyśleć. :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: sobota 29 wrz 2012, 23:26 
Masz rację!
To mądre i ważne słowa!


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: czwartek 28 lut 2013, 21:28 
Odchodząc z Forum CH.H. dziękuję wszystkim, że mogłem być wśród Was. ;)

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam – „aber”. :)


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: czwartek 28 lut 2013, 21:51 
Offline

Dołączył(a): wtorek 03 sty 2012, 14:49
Posty: 222
Miejscowość: Rzeszów
http://www.youtube.com/watch?v=0FpLzV0R5dY


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: czwartek 28 lut 2013, 21:58 
Offline

Dołączył(a): wtorek 05 lut 2013, 17:56
Posty: 16
Miejscowość: Warszawa
Aber - czemu znikasz???


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: sobota 02 mar 2013, 10:26 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 gru 2012, 15:00
Posty: 124
Miejscowość: Warszawa
Smutne że ludzie tak odchodzą. Znaczy to że nie dostali tutaj tego, czego potrzebowali. Ale jak nie tu to gdzie to dostaną? Bo chyba raczej nie jest tak, że ktoś odchodzi bo otrzymał to czego potrzebował, bo wtedy by został aby dawać to innym.

To foum to jest po pierwsze nasza wspólnota, jest po to aby być wsparciem. Jeżeli te wszystkie dyskusje kosztują nas odejścia ludzi, to ile są one warte? Po owocach ich poznacie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 03 mar 2013, 19:42 
Przyczyny odejścia mogą być różne....
Zgadzam się z poprzednią opinią, że ci, którzy odchodzą widocznie nie znaleźli tu tego, czego szukali lub to, co znaleźli okazało się niewystarczające lub krótkotrwałe.Wiadomo, że w grupie zawsze jest raźniej, ale co tu ukrywać.....Z problemami i tak każdy musi poradzić sobie sam i w sposób dla niego najlepszy.Widocznie tak musi być.

Pocieszające jest to, że forum pomaga wielu osobom.To jest ważne!


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 03 mar 2013, 21:23 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
Myślę, że też ciężko jest w sposób wirtualny wspierać na wzajem. W końcu człowiek jest stworzony do obcowania z ludźmi w sposób realny, w grupie, społeczeństwie. W dzisiejszych czasach bardzo często wrzuca się swoje życie w ramy wirtualnego świata i zapomina się, że ten właśnie wirtualny świat winien co najwyżej podtrzymywać a nie kreować :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 10 mar 2013, 22:20 
Na razie odchodzę. Nie wiem na jak długo. I nie wiem, czy wrócę. Dziękuję tym z Was, dzięki którym doświadczyłem Dobra. Przykro mi z powodu tych, którzy przyczynili się do smutku i cierpienia.
Pozdrawiam.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 11 mar 2013, 09:02 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 gru 2012, 15:00
Posty: 124
Miejscowość: Warszawa
Geralt,

Jest mi bardzo przykro że odchodzisz. Jeżeli mogę coś zasugerować, to może zostań cichutko na forum i uczestnicz w spotkaniach Twojej lokalnej grupy a także możesz wspomagać modlitwą tych którzy o to proszą.

Hug (to chyba po polsku znaczy "przytulić kogoś na miśka", czuj się więc tak przytulony)
Mariusz


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 30 cze 2013, 16:11 
Moderator
Offline

Dołączył(a): czwartek 29 gru 2011, 10:30
Posty: 148
Miejscowość: PL
Przyczyny odejścia z forum są różne, a i nikt nie ma obowiązku ich podawania. Bez wnikania więc w konkretne przyczyny, w ujęciu ogólnym odejścia można podzielić na dwa rodzaje: poważne naruszenia regulaminu lub rezygnacje ze zgłoszeniem usunięcia swojego konta.

Jak dotąd przestali być użytkownikami naszego forum:

01. Titud (zgłosił usunięcie konta)
02. Tobiasz (zgłosił usunięcie konta)
03. Teraz-tu (zgłosił usunięcie konta)
04. Pharmacon (zgłosił usunięcie konta)
05. Lukasmusic (złamanie regulaminu)
06. Tom (zgłosił usunięcie konta)
07. Floinus (złamanie regulaminu)
08. Heron (złamanie regulaminu)
09. Tralala (zgłosił usunięcie konta)
10. Brat Krzysztof, CPGF (złamanie regulaminu)
11. Waldek (złamanie regulaminu)
12. Oipunk (zgłosił usunięcie konta)
13. Bigstar (zgłosił usunięcie konta)
14. Jarylo (zgłosił usunięcie konta)
15. Otx (zgłosił usunięcie konta)
16. Miko (zgłosił usunięcie konta)
17. Hno (zgłosił usunięcie konta)
18. Zacheusz (zgłosił usunięcie konta)
19. Miguel (zgłosił usunięcie konta)
20. Damian93 (zgłosił usunięcie konta)
21. Krysiak (złamanie regulaminu)
22. Fubbal23 (zgłosił usunięcie konta)
23. Filiper (zgłosił usunięcie konta)
24. Qer88 (zgłosił usunięcie konta)
25. Atlantis (zgłosił usunięcie konta)
26. Nikodem (zgłosił usunięcie konta)
27. Jarko21 (zgłosił usunięcie konta)
28. Bejbi (zgłosiła usunięcie konta)
29. Stokroteczka (zgłosiła usunięcie konta)
30. Iaan (zgłosił usunięcie konta)
31. Limco (zgłosił usunięcie konta)
32. Empe (zgłosił usunięcie konta)
33. Hope (złamanie regulaminu)
34. Frustrat (zgłosił usunięcie konta)
35. Poszukujący89 (zgłosił usunięcie konta)
36. Geralt (zgłosił usunięcie konta)
37. Ks.tymoteusz (zgłosił usunięcie konta)
38. Joshua (zgłosił usunięcie konta)
39. Matt95 (zgłosił usunięcie konta)
40. Aber (zgłosił usunięcie konta)
41. Tetley (zgłosił usunięcie konta)
42. Michał83 (zgłosił usunięcie konta)
43. Bart92 (zgłosił usunięcie konta)
44. Rafael93 (złamanie regulaminu)
45. Łukasz (zgłosił usunięcie konta)
46. Łysek (zgłosił usunięcie konta)
47. Kreatywny A (zgłosił usunięcie konta)
48. Adad97 (zgłosił usunięcie konta)
49. Przemka/Postawy (zgłosiła usunięcie konta)
50. Flp4.13 (zgłosiła usunięcie konta)
51. Yann (zgłosił usunięcie konta)
52. Grzesznik34 (zgłosił usunięcie konta)
53. Miłek (zgłosił usunięcie konta)
54. Alfa zeta (zgłosiła usunięcie konta)
55. Lukasz84 (zgłosił usunięcie konta)
56. Benedykt (zgłosił usunięcie konta)
57. Małgosia (zgłosiła usunięcie konta)
58. Kapelan (zgłosił usunięcie konta)
59. Latifah (zgłosiła usunięcie konta)
60. Krzyś&Krzyś (złamanie regulaminu)
61. Proboszcz (złamanie regulaminu)
62. Ks Staś (złamanie regulaminu)
63. Misericordia (zgłosił usunięcie konta)
64. Magda30 (zgłosiła usunięcie konta)
65. Totis (zgłosił usunięcie konta)
66. CalmOcean (zgłosił usunięcie konta)
67. Nie wiem (zgłosiła usunięcie konta)
68. Diakon (zgłosił usunięcie konta)

Trzeba mieć świadomość, że nie każdy użytkownik traktuje forum jako miejsce w wirtualnej przestrzeni służące jak najbardziej REALNEJ WSPÓLNOCIE osób.

_________________
"Ufaj Bogu tak, jakby całe powodzenie spraw zależało wyłącznie od Niego; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał wszystko zdziałać, a Bóg nic nie zgoła". /św. Ignacy Loyola/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: wtorek 30 lip 2013, 10:15 
Myślę, że czas już pójść swoją drogą. To będzie z pożytkiem i dla mnie, i dla tych, których moje wpisy mocno irytowały. Zrozumiałem, że skupianie się na homoseksualności, toczenie bojów na ten temat, odrywa mnie tak naprawdę od realnego życia. Życia, które toczy się poza branżą, poza moimi zranieniami czy kompleksami. Poznałem tu trochę fajnych ludzi, a dodam, że zaliczam do nich także tych, którzy się ze mną nie zgadzali. Pozdrawiam wszystkich :)


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 04 sie 2013, 18:47 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): środa 16 sty 2013, 21:55
Posty: 91
Miejscowość: Śląsk
Miko, bardzo mi przykro, że odszedłeś z forum. Dziękuję za Twoje posty i za bezkompromisowość w kwestiach moralnych. Powodzenia. Pamiętaj o nas w modlitwie. Pozdrawiam :)

_________________
„Wiara nie jest światłem rozpraszającym wszystkie nasze mroki, ale lampą, która w nocy prowadzi nasze kroki, a to wystarcza, by iść” („Lumen fidei”).


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 04 sie 2013, 19:52 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 01 lip 2012, 21:18
Posty: 35
Jesteśmy podobni do drzew

W zależności od Wiatru
Skąd przybywa i dokąd odchodzi
To w jedną, to w drugą stronę
Zwracamy nasze twarze

Na znak dany przez Słońce
Rozchylamy ramiona
A gdy przemówią krople Deszczu
Otwieramy serca

/Dlatego, gdy jedna osoba przybywa, a ktoś inny odchodzi,(co jest nieuniknione) zawsze dzięki każdemu z osobna wspólnota te same zachowuje rumieńce, tego samego udziela Cienia i z wciąż bogatszego pozwala czerpać Źródła/ ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: piątek 06 gru 2013, 22:45 
Proszę o usunięcie mojego konta z tego forum.

Cześć wszystkim


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 03 lut 2014, 10:26 
Proszę o usunięcie mojego konta na forum. Zaangażowanie się w forum oraz w grupy, które są z nim związane spowodowało więcej chaosu niż dobrego wpływu na moje życie. Czasami człowiek poważnie upada i tak było w moim przypadku, powodując, że zawodzi innych ich nadzieję na współpracę, zaufanie. Brak zrozumienia i ostracyzm, którego doświadczyłem, ukryty za powierzchownymi słowami o miłosierdziu i modlitwie skutecznie mnie zniechęcił do dalszego funkcjonowania nie tylko na tym forum, ale w jakiejkolwiek wspólnocie podejmującej się pomocy osobom o skłonnościach homoseksualnych to dla mnie zbyt wiele........

żegnajcie : Atlantis


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: wtorek 04 lut 2014, 08:04 
Offline

Dołączył(a): środa 15 sty 2014, 16:21
Posty: 36
Lokalizacja: Lublin
Miejscowość: Lublin
atlantis napisał(a):
Czasami człowiek poważnie upada i tak było w moim przypadku, powodując, że zawodzi innych ich nadzieję na współpracę, zaufanie.


Atlantis znam Was krótko, ale mam nadzieję, że nikt nie dał Ci do zrozumienia bezpośrednio, że zawiodłeś jego zaufanie. Praca na terapii nauczyła mnie, że walka ze słabościami wymaga wielu miesięcy, lat pracy, w przypadku osób uzależnionych jest to praca do końca życia. Nie chciałbym usłyszeć takich przykrych słów od osób, o których oczekuję pomocy.

Życzę Ci powodzenia. Głowa do góry :)

_________________
"A co jeżeli kocham inaczej?" -'Rosz!'. Nosowska.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 09 lut 2014, 22:37 
Brak merytorycznego dialogu, zrozumienia, zamknięcie na rozmowę, nowe, wspólne inicjatywy i inne przykre działania oraz słowa, których doświadczyłem przede wszystkim ze strony ludzi odpowiedzialnych za forum powodują brak zgody na uczestniczenie w niniejszej inicjatywie. Nie podpisuję się pod metodami i sposobem działania jaki jest prezentowany przez niektóre osoby tutaj. Czyny takie nie mają nic wspólnego z budowaniem chrześcijańskiej jedności i braterstwa.

Sprawa była poruszana w wielu wątkach na forum. Ponieważ do dnia dzisiejszego nie ma woli rozmowy, żadnego bezpośredniego kontaktu ze strony administracji - szanuję to, nie chowam urazy, wybaczam i podejmuję konkretne działania jak zapowiedziałem. Moderatorów proszę o usunięcie z oficjalnej strony mojego świadectwa "Zacząłem szukać szczęścia".

Wszystkich, którzy są zainteresowani informacjami dot. współtworzenia portalu jaki powstał, mający dotrzeć do szerszej grupy osób i pomóc szczególnie tym, szczególnie opuszczonym i zaniedbanym w ewangelizacji - osobom aktywnym homoseksualnie zapraszam do kontaktu:

podniesmniejezu@strona.pl

Zapewniam o modlitwie za wszystkich, szczególnie na Różańcu. Dziękuję Grupie Modlitewnej za doświadczenie wspólnotowego Różańca i wszystkim za wszelkie dobro. Do przyszłej niedzieli odmawiamy nadal wspólnie Różaniec.

Wszelkiego dobra,
Nikodem


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: wtorek 25 lut 2014, 23:35 
Proszę o usunięcie mojego konta. Dziękuję Wszystkim za wszelkie wsparcie i słowo. Forum pomogło mi bardzo wiele rzeczy zrozumieć, ale od czasu przystąpienia tutaj nie mogę przestać myśleć o tym kim jestem, nie mogę realnie skupić się na bieżących sprawach. Czuję się przytłoczony tym wszystkim.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: wtorek 08 kwi 2014, 18:27 
Chcę się pożegnać z wszystkimi forumowiczami i proszę o usunięcie mojego konta. Chcę zostawiać powoli myślenie o sobie jako o osobie homoseksualnej, gdyż czuję się coraz bardziej heteroseksualna i czuję się zadowolona z relacji damsko-męskiej. Cieszę się, że mogłam tu gościć przez te dwa lata. Dziękuję i wam życzę powodzenia w odnajdywaniu w sobie powołania oraz pełni męskości lub kobiecości.
Żegnajcie!


Góra
  
 

Pożegnanie Stokroteczki
PostNapisane: wtorek 08 kwi 2014, 23:20 
Moderator
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 07 kwi 2014, 20:15
Posty: 422
Miejscowość: Warszawa
Cytuj:
Chcę zostawiać powoli myślenie o sobie jako o osobie homoseksualnej, gdyż czuję się coraz bardziej heteroseksualna i czuję się zadowolona z relacji damsko-męskiej.


Wygląda na to, że "młodsi już poszli, starsi jeszcze nie". Wchodząc niejako na miejsce Stokroteczki i życząc Jej powodzenia na naprawdę nowej drodze życia - sam żywię się nadzieją płynącą z Jej przemiany.

Szczęść Boże,
Querens

_________________
Mądrość jest wspaniała. Kto dla niej wstanie o świcie, ten się nie natrudzi, znajdzie ją bowiem siedzącą u drzwi swoich. (Mdr 6, 12;14)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: środa 09 kwi 2014, 20:19 
Offline

Dołączył(a): niedziela 13 paź 2013, 20:18
Posty: 400
Miejscowość: Katowice
Kurcze czy w ogole jest możliwy taki moment przemiany:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: środa 09 kwi 2014, 20:38 
Offline

Dołączył(a): wtorek 06 mar 2012, 23:23
Posty: 143
Lokalizacja: Gorlice
Miejscowość: Gorlice
StudentS napisał(a):
Kurcze czy w ogole jest możliwy taki moment przemiany:)

Myślę, że tak ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: środa 09 kwi 2014, 20:41 
Offline

Dołączył(a): niedziela 13 paź 2013, 20:18
Posty: 400
Miejscowość: Katowice
Byłoby bardzo pięknie:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: czwartek 10 kwi 2014, 00:00 
Moderator
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 07 kwi 2014, 20:15
Posty: 422
Miejscowość: Warszawa
StudentS napisał(a):
Byłoby bardzo pięknie:)


Byłoby lub ... będzie! Pamiętasz, co to góry przenosi?

A tak poważniej - rzecz w tym, że nie ma chyba tu prawidłowości takich jak w fizyce czy nawet w psychologii czy naukach społecznych. Myślę, że taka przemiana jest całkowicie indywidualna w tym sensie, że za każdym razem dokonuje się w konkretnej, niepowtarzalnej osobie i jej relacji z Bogiem. I nie ma algorytmu czy przepisu na "sukces". Trudno więc mówić o jej "możliwości" w sensie prawdopodobieństwa istotnie różnego od zera.

Z drugiej strony - najwyraźniej przemiana jest możliwa, skoro Stokroteczka ją w sobie rozpoznała.

Więc głowa do góry, StudentSie. Bo tam w górze wszystko jest możliwe.

_________________
Mądrość jest wspaniała. Kto dla niej wstanie o świcie, ten się nie natrudzi, znajdzie ją bowiem siedzącą u drzwi swoich. (Mdr 6, 12;14)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: czwartek 10 kwi 2014, 15:52 
Offline

Dołączył(a): niedziela 13 paź 2013, 20:18
Posty: 400
Miejscowość: Katowice
Znaczy uzdrowienia chyba wymaga cały system operacyjny ze tak powiem a nie tylko fakt tych skłonności. Bo w psychice siedza jeszcze rozne inne problemy.

A tak naprawde to masz racje ale z drugiej strony jestem jak niewierny Tomasz i znowu zaczynam sie zastanawiać czy aby po prostu kiedys zle nie odczytywala swoich pragnień np


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: czwartek 10 kwi 2014, 16:57 
Moderator
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 07 kwi 2014, 20:15
Posty: 422
Miejscowość: Warszawa
Wiesz, mam "Tomasz" na drugie i w dzieciństwie byłem nazywany właśnie Niewiernym Tomaszem, gdyż wszystkiego musiałem dotknąć, a najlepiej rozłożyć na czynniki pierwsze (pamiętam pewien przedwojenny budzik - rodzice dziwnie jakoś nie byli zadowoleni). Zawodowo jestem badaczem i zawsze szukam mocnych dowodów, by przyjąć jakąś tezę. Z jakiegoś jednak powodu liturgiczne czytanie perykopy o Tomaszu, z tymi słowami Pan mój i Bóg mój zawsze łapie mnie za gardło i z trudnością powstrzymuję się, żeby nie zapłakać (stary, siwy facet łkający w kościele - jak by to wyglądało!). Najwyraźniej zawstydza mnie to moje tomaszowe niedowiarstwo wobec tego, co Bóg czyni.

I wobec dziewczyny, która pożegnała się z tym forum, bo czuje, że przeszła przemianę w swych potrzebach seksualnych - ja pokornie (ale i z ogromną nadzieją) przyjmuję, że to jest prawdziwe świadectwo. Pan mój i Bóg mój!

Wreszcie schodząc na parter rzeczywistości ludzkiej, która najwyraźniej niepokoi Cię pytaniem "Czy to możliwe?" - może istotnie jest tak, że ona wcześniej nietrafnie rozpoznała swoje potrzeby. Ale co z tego? Czy taka "obiektywna trafność" jest ważniejsza od "obiektywnie niesłusznego" samo-rozpoznania? Co działa na moje poczucie sensu życia, co motywuje mnie do konkretnych zachowań i ocen - jaki jestem "obiektywnie" (tylko o tym nie wiem), czy jaki się czuję? Zresztą przekonanie, że człowiek ma jakieś "prawdziwe" potrzeby, które mogą być zasadniczo różne od potrzeb, które sobie "tylko (do tego błędnie) wyobraża", nie jest chyba w psychologii powszechnie przyjęte.

Mam wrażenie (jeśli się mylę, nie miej mi za złe, bo jestem Ci życzliwy), że to dla Ciebie takie istotne, bo na tym chcesz móc budować własną nadzieję na poradzenie sobie z niechcianymi skłonnościami. Stąd ta potrzeba upewnienia się - czy to możliwe, żeby homo stał się hetero? Ale czy Ty jesteś pewien trafności własnego rozpoznania swoich potrzeb jako homoseksualnych? A może się mylisz i niepotrzebnie się męczysz w nieprawdziwej "tożsamości"? Takie myślenie to pewnie żadna pociecha, bo Ty nie chcesz CZUĆ SIĘ homoseksualny, gdyż to - a nie Twoje nierozpoznane "obiektywne" potrzeby - wytwarza to trudne do zniesienia napięcie między potrzebą bliskości z mężczyzną a potrzebą obecności Boga w Twoim życiu.

Ja w każdym razie proszę Boga o pomoc w pogodzeniu się ze swoją naturą i pogodzeniu jej z Jego miłością, nie zaś o to, bym trafnie rozpoznał, czy rzeczywiście moje potrzeby są aż tak homoseksualne, jak mi się wydaje. Czego i Tobie życzę.
Z serdecznością,
Querens

_________________
Mądrość jest wspaniała. Kto dla niej wstanie o świcie, ten się nie natrudzi, znajdzie ją bowiem siedzącą u drzwi swoich. (Mdr 6, 12;14)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 12 maja 2014, 17:31 
Skłonności homoseksualne są wierzchołkiem "góry lodowej" - pod nimi kryje się ból, zranienia, samotność, odrzucenie siebie i nierzadko odrzucenie przez innych... Wierzę, że docieranie do tych trudnych przeżyć, ich uzdrawianie i włączanie w ten proces Boga może dużo zdziałać. Staram się podążać tą drogą, i nie ukrywam, że chciałbym się zmienić. Nie jestem jednak do końca pewien, czy mi się to uda. Nie wiem, co przyniesie czas i co przygotował dla mnie Bóg. Skupiam się jednak na sobie, dotykam swoich ran i uczę się czerpać siły modląc się do Jezusa. Może to jest ważniejsze?
Życzę każdemu, aby odkrył swoje "powołanie" do życia - czy to do akceptacji swoich skłonności, czy do próby ich zmiany.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: wtorek 13 maja 2014, 20:55 
Proszę Admina o usunięcie mojego profilu na forum,
pozdrawiam Was ciepło i życzę byście odkryli prawdziwy sens życia....
A na koniec mały link (właśnie natrafiłem przez przypadek, a chyba jest na czasie.... chyba)
https://www.youtube.com/watch?v=oLQ2joJ_BrI


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: środa 14 maja 2014, 00:32 
Moderator
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 07 kwi 2014, 20:15
Posty: 422
Miejscowość: Warszawa
Iaan napisał(a):
Proszę Admina o usunięcie mojego profilu na forum,
pozdrawiam Was ciepło i życzę byście odkryli prawdziwy sens życia....


Iaan - dlaczego nas opuszczasz? Bez Ciebie trudniej nam będzie odkrywać prawdziwy sens życia, bo to zadanie na każdy dzień, a pomoc w tym innych - ich zrozumienie i dobre słowo - bardzo w tym pomagają. Mnie w każdym razie bardzo będzie brakowało Twoich postów.

Jeśli jednak Twoja decyzja jest nieodwołalna (a mam nadzieję, że wynika z okoliczności dla Ciebie pozytywnych), to PROSZĘ CIEBIE I ADMINA: zachowajcie dostęp do Twoich dotychczasowych postów na forum! Nie powiększajmy straty o utrudnianie dotarcia do tego, co napisałeś będąc na forum. Bo teraz jest chyba tak, że posty osoby, której profil został usunięty, wprawdzie pozostają, lecz można na nie trafić wyłącznie przypadkiem - nie ma już linku do "wszystkich postów użytkownika", nic nie zwraca też wyszukiwarka.

Licząc na to, że kontakt nie zostanie całkiem zerwany, życzę Ci Iaanie dużo łaski i prawdy w Twoim dalszym życiu.
Q

_________________
Mądrość jest wspaniała. Kto dla niej wstanie o świcie, ten się nie natrudzi, znajdzie ją bowiem siedzącą u drzwi swoich. (Mdr 6, 12;14)


Góra
 Zobacz profil  
 

Posty Iaana, czyli Czapka Klementisa
PostNapisane: czwartek 15 maja 2014, 01:25 
Moderator
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 07 kwi 2014, 20:15
Posty: 422
Miejscowość: Warszawa
Niestety, nie ma już Iaana wśród nas i forum udaje, że go w ogóle tu nie było. Jakoś to mało po chrześcijańsku. Okrutne i przeciw dobru, któremu forum ma służyć. Jak z czapką Klementisa.

Szkoda.

_________________
Mądrość jest wspaniała. Kto dla niej wstanie o świcie, ten się nie natrudzi, znajdzie ją bowiem siedzącą u drzwi swoich. (Mdr 6, 12;14)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: piątek 16 maja 2014, 23:33 
Iaan, dzięki za to co napisałeś. Mimo, że każdy ma swoje zdanie, to Twoje posty pomagają "zejść na ziemię" i żyć tu i teraz w drodze do celu.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: wtorek 10 cze 2014, 22:29 
Offline

Dołączył(a): niedziela 13 paź 2013, 20:18
Posty: 400
Miejscowość: Katowice
Smutno jakos jak tak ktos odchodzi


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: piątek 31 paź 2014, 19:55 
Dobijając do setnego numeru posta żegnam się z Wami. Dokończyłem dzisiaj swoje "zobowiązanie" różańcowej krucjaty - czuję że Maryja dopomogła także i mnie przez tą październikową modlitwę (dzisiaj byłem u spowiedzi i dzieje się dużo w moim życiu). Zostawiłem w odpowiednim dziale swój numer gg, e-maila chyba też. Jakby ktoś czuł potrzebę napisania to myślę że między innymi Moderator Querens ma do mnie kontakt.
Od razu mówię że nikt nie jest winny mojemu odejściu ;)

Trzymajcie się z Bogiem - "A modlę się o to, aby miłość wasza doskonaliła się coraz bardziej i bardziej w głębszym poznaniu i wszelkim wyczuciu oceny tego, co lepsze, abyście byli czyści i bez zarzutu na dzień Chrystusa, napełnieni plonem sprawiedliwości, nabytym przez Jezusa Chrystusa ku chwale i czci Boga." (Flp 1, 10-11)
<><


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: piątek 31 paź 2014, 20:00 
I proszę odpowiednie Władze o usunięcie mojego konta ;)


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: piątek 31 paź 2014, 20:44 
Offline

Dołączył(a): środa 15 sty 2014, 16:21
Posty: 36
Lokalizacja: Lublin
Miejscowość: Lublin
Wszystkiego dobrego Frustrat. Dobrze, że forum poprawiło coś w Twoim życiu na lepsze i nie odchodzisz dlatego, że tak się nie stało. Po tych 100 postach aż mi się ciśnie na usta "100 lat!!!" :-)

_________________
"A co jeżeli kocham inaczej?" -'Rosz!'. Nosowska.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 02 lis 2014, 22:28 
Z jednej strony szkoda, ale z drugiej cieszę sie, że otworzyłał się przed Tobą nowa droga. Obyś tylko nie pozostał na niej sam, a na pewno wszystko się dobrze.potoczy. Tego Ci życzę.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: środa 12 lis 2014, 20:50 
Przymierzałem się do tego już od pewnego czasu, ale czuję, że dzisiaj nadszedł moment pożegnania się z tym miejscem. Przybyłem tutaj będąc na "rozdrożu" i choć nadal wiele rzeczy muszę poukładać w swoim życiu, to forum w dużej mierze utwierdziło mnie w przekonaniu, że kierunek moich poszukiwań jest słuszny. W okresie mojego pobytu tutaj odbyłem podróż w głąb siebie, przez co lepiej zrozumiałem przyczyny i skutki stanu, w jakim się znajduję. Dziękuję zwłaszcza za głosy mówiące o niezmienności skłonności homoseksualnych - zadziałały na mnie w iście inspirujący sposób. :)

I na koniec zostawiam Wam przesłanie - parafrazę z "Pana Cogito" - Ocaleliśmy po to, aby ŻYĆ. Nie traćcie więc nadziei.

Śladem moich poprzedników, proszę o usunięcie mojego konta.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: czwartek 13 lis 2014, 20:37 
Moderator
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 07 kwi 2014, 20:15
Posty: 422
Miejscowość: Warszawa
Poszukujący89 napisał(a):
Przymierzałem się do tego już od pewnego czasu, ale czuję, że dzisiaj nadszedł moment pożegnania się z tym miejscem. Przybyłem tutaj będąc na "rozdrożu" i choć nadal wiele rzeczy muszę poukładać w swoim życiu, to forum w dużej mierze utwierdziło mnie w przekonaniu, że kierunek moich poszukiwań jest słuszny. W okresie mojego pobytu tutaj odbyłem podróż w głąb siebie, przez co lepiej zrozumiałem przyczyny i skutki stanu, w jakim się znajduję. Dziękuję zwłaszcza za głosy mówiące o niezmienności skłonności homoseksualnych - zadziałały na mnie w iście inspirujący sposób. :)

I na koniec zostawiam Wam przesłanie - parafrazę z "Pana Cogito" - Ocaleliśmy po to, aby ŻYĆ. Nie traćcie więc nadziei.

Śladem moich poprzedników, proszę o usunięcie mojego konta.

Wybacz, pewnie przemawia przeze mnie żal z powodu Twego odejścia, trochę to jednak wygląda na dość utylitarne traktowanie forum - jestem na nim, póki widzę pożytek dla siebie, a kiedy już skorzystam, mogę się pożegnać. Dla wielu jednak osób to forum jest miejscem wymiany - coś tu dostajemy i coś dajemy z siebie. Myślę, że szczególnie cenny - np. dla nowych, zagubionych, dopiero zaczynających poszukiwać - jest wkład osób, które już osiągnęły jakiś etap duchowej i psychicznej równowagi. Piszesz, że zawdzięczasz forum istotną inspirację. To bardzo dobra wiadomość. Może warto rozważyć dzielenie się tą inspiracją z innymi osobami? Dostałem, przekazuję dalej?

Oczywiście wybór należy do Ciebie. I niezależnie od niego oczywiście życzę Ci dalszego wzrostu duchowego i okazji do siania dobra wokół siebie, gdziekolwiek będziesz miał okazję.

_________________
Mądrość jest wspaniała. Kto dla niej wstanie o świcie, ten się nie natrudzi, znajdzie ją bowiem siedzącą u drzwi swoich. (Mdr 6, 12;14)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: wtorek 23 gru 2014, 13:46 
Proszę o dezaktywację mojego konta.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 16 mar 2015, 18:55 
Dzięki za wszystko, na mnie już czas!
Życzę Wam powodzenia.


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 16 mar 2015, 19:06 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 sty 2015, 14:49
Posty: 15
Miejscowość: śląskie
Wszystkiego dobrego i niech Pan Cię powadzi.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 23 mar 2015, 09:36 
Dzięki ! za wszelkie dobro, którego tu doświadczyłem.
Na mnie już czas, w dalszą drogę wyruszam pełen sił.
Szczególnie podziękowania należą się dla Adriana.

Niech Was Pan błogosławi i strzeże !

Pan Herbatka ;)


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 23 mar 2015, 15:36 
Offline

Dołączył(a): niedziela 13 paź 2013, 20:18
Posty: 400
Miejscowość: Katowice
Trzymaj się Panie Herbatko :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 12 kwi 2015, 11:10 
Prosze o usunięcie mojego konta


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: poniedziałek 24 sie 2015, 20:51 
Proszę o usunięcie mojego konta. Jeżeli ktokolwiek chciałby pogadać, zostawiam swoje namiary w moim profilu :)


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 10 lip 2016, 01:23 
Prosiłbym o usunięcie konta. Moja "przygoda" z forum kończy się już na samym początku. Nie daje rady, nie mam siły. Ta Miłość, w której Wy jak i miliony osób na świecie odnalazło ukojenie, we mnie umarła, a raczej sam ją zabiłem. Trwajcie dalej w Niej i nie zniszczcie sprawy jak ja. Dobrego ! Adam


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 17 lip 2016, 19:37 
nie umiem czekać... i nie nadaję się do bycia na jakimkolwiek forum... może jestem skazana na pustynię, bo wtedy przynajmniej mniej boli... nie umiem nigdzie przynależeć, jestem zbyt dzikim i wrażliwym osobnikiem, przepraszam - na pożegnanie:
ze wzruszeń tkany bukiet łez
tkliwy i ciepły szczery gest
a pomiędzy szczelinami
i pomiędzy wzruszeniami
jak w wazonie jest schowana
mego serca żywa rana


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 17 lip 2016, 20:19 
Proszę o usunięcie mojego konta


Góra
  
 

Re: Pożegnaj się
PostNapisane: niedziela 17 lip 2016, 21:22 
Offline

Dołączył(a): wtorek 26 lis 2013, 23:38
Posty: 258
Miejscowość: Warszawa
Przemka zaczekaj i nie poddawaj się smutkowi.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL