Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 554 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
  Drukuj

Może coś o sobie kilka słów :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota 14 sty 2012, 20:58 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Ja Mariusz
32 lata
homoseksualista pogodzony z orientacja niekoniecznie z sobą
chcący być szczęśliwym człowiekiem :) kurcze ciężko pisać o sobie

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może cos o sobie kilka słów:)
PostNapisane: sobota 14 sty 2012, 21:07 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 09 sty 2012, 18:17
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Konrad, 20

i moim najwiekszym pragnieniem jest byc szczesliwym, wciaz nie wiem dzieki czemu, komu moge szczescie posiasc..

jesli chodzi o moja orientacje, zycie zgodne z Jezusem caly czas wahania..


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 15 sty 2012, 13:39 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 23:08
Posty: 58
Lokalizacja: Rzeszów
Miejscowość: Rzeszów
mateusz prawie 20, cały czas poszukujący


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: poniedziałek 16 sty 2012, 12:49 
David lat 30
może kiedyś podam swoje prawdziwe imię.
Skłonności odczuwalne od zawsze - 15 lat pierwsze zakochanie - zauroczenie.
Wierzący, starający się żyć zgodnie z przykazaniami, zawsze sam, nigdy z nikim fizycznie również.
Pogodzony - raczej tak, jednak nie umiem żyć w samotności.
Mam żal do Kościoła za nieugiętość i brak realnej alternatywy dla takich jak My
Dużo wahań czy wytrwam i się z kimś nie zwiąże - samemu nie daję rady.
Wiara i modlitwa raczej nie są dla mnie wsparciem i ostoją


Góra
  
 

prawdziwy ksiądz rzym-kat. :)
PostNapisane: wtorek 17 sty 2012, 13:53 
Ks. rzymsko-katolicki, zakonny lat 33. Na forum - ks.tymoteusz.
Z miasteczka małego, a teraz zamieszkuję jeszcze mniejsze.
Głosząc słowo dużo podróżuję - czego nigdy nie planowałem...

Osobiście - po terapii indywidualnej i grupowej. I po długiej, serdecznej drodze wzrastania, z pomocą ogromnie doświadczonego księdza jezuity. Na forum - aby się podzielić moją drogą: nie tylko "ciężką drogą pod górkę", przykrymi potknięciami, smutnymi ale i wartościowymi oraz refleksyjnymi odkryciami, trudną ale i wycieńczającą depresją - ale też zawierzeniem PJ czy przekonaniem, że "można żyć pomimo ".


Góra
  
 

Re: prawdziwy ksiądz rzym-kat. :)
PostNapisane: wtorek 17 sty 2012, 14:11 
ks.tymoteusz napisał(a):
Ks. rzymsko-katolicki, zakonny lat 33. Na forum - ks.tymoteusz.


Jakiego zakonu? ;)


Góra
  
 

Re: prawdziwy ksiądz rzym-kat. :)
PostNapisane: wtorek 17 sty 2012, 15:10 
No weź!...

:)

PS. To nie takie ważne... Zakon też jest rzymsko-katolicki, i męski na dodatek :)


Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: wtorek 17 sty 2012, 15:24 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
No kto by pomyślał, że zakon męski :))))) żart ks.tymoteuszu :))) fajnie ze jesteś

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: wtorek 17 sty 2012, 17:04 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): wtorek 17 sty 2012, 14:37
Posty: 25
Ja jestem SWAY - Homoseksualista, który słyszy Boże Wezwanie do służby duszpasterskiej - ten cichy szept, jak łza, w którym ukryte jest tak wiele. Skąd podążam i dokąd zmierzam nie wiem nawet ja. Nieustannie poszukuję. Obserwuję.
Mieszkam tam, gdzie kończy się świat a zaczyna prawdziwe życie. Innymi słowy podążam kamienistą i ciernistą drogą o bardzo spadzistym zboczu. Mam nadzieję, że będziemy mogli razem wzrastać w sile i ze wspólnymi marzeniami patrzeć poza horyzont i wypatrywać wiele właściwych dróg prowadzących do wspólnego celu, czyli Nieba. Tam się wszyscy spotkamy..
Nie wiem, jak czynnie będę tu uczestniczyć, ale na pewno zawsze będę obecny.
Życzę Wam spokoju w sercu -
- SWAY.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: piątek 20 sty 2012, 12:46 
Zacheusz, student, 19 lat


Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 22 sty 2012, 15:26 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:40
Posty: 176
Lokalizacja: Górny Śląsk
Miejscowość: Katowice
Dojrzały facet po 40-ce, z bagażem doświadczeń. Zaakceptowałem siebie i swoją orientację, ale też to czego nie chciałem a czym mnie Bóg obdarzył. Wszystko oddałem Jezusowi, aby przemienił mnie i to co za sobą ciągnę zgodnie z jego wolą. Chociaż wielu rzeczy nie potrafię sobie do końca wytłumaczyć to jednak z ufnością przyjmuje, że drogi Boże nie są naszymi drogami stąd pokładam ufność w Miłosierdziu. Staram się, aby mój homoseksualizm mnie nie determinował w codziennym życiu. Uprawiam sport, interesuję się muzyką, lubię poczytać, podróżować. Staram się dostrzegać pozytywną stronę życia. Zastrzegam, ze nie zawsze jest różowo (omen nomen) w życiu, bo walka trwa a upadki się zdarzają...

Pozdrawiam,
Karmelito :)

_________________
IN OMNIBUS CARITAS

http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 22 sty 2012, 15:30 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
I takich świadectw nam trzeba dzięki karmelito, ze/ odezwałeś się :)

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 22 sty 2012, 18:39 
Offline

Dołączył(a): wtorek 03 sty 2012, 14:49
Posty: 222
Miejscowość: Rzeszów
On sam po 44 różnorodnych latach, których nie zamieniłby na żadne inne :) On sam, choć we wspólnocie; on sam, choć po ślubach lat 15; on sam, choć z Chrystusem. On sam, choć nie sam :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 22 sty 2012, 23:14 
Offline

Dołączył(a): niedziela 22 sty 2012, 22:55
Posty: 15
Morguś lat 26
Wierzący
Poszukujący siebie.
Dobrze, że ks Tymoteusz tu jest.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: poniedziałek 23 sty 2012, 15:00 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 23 sty 2012, 14:55
Posty: 28
Miejscowość: Rumia
Barburka, lat 18, biseksualna, jednak z przewagą na heteroseksualizm. Mimo to posiadam otwarty i dość plastyczny umysł. Stała bywalczyni na blogu H.C. Głęboko wierząca, w kościele udzielam się również przy różnych akcjach jak i np. w Diakonii Muzycznej. Mimo to nie podoba mi się konserwatywne podejście kościoła do niektórych spraw, jak np pojęcia odmiennej orientacji seksualnej.

_________________
Kiedy fale mórz chcą porwać mnie
Z Tobą wzniosę się, podniesiesz mnie
Panie Królem Tyś spienionych wód
Ja ufam Ci - Ty jesteś Bóg.


Pozwól nam spojrzeć kiedyś im w oczy...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: B.D.B
PostNapisane: poniedziałek 23 sty 2012, 15:55 
Administrator
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:26
Posty: 65
Miejscowość: Warszawa
Witamy pierwszą Panią w tym wyłącznie męskim dotąd gronie :-)

To charakterystyczne, że dominacja mężczyzn w dyskursie publicznym przejawia się także w kwestii homoseksualizmu - homoseksualiści=geje, o lesbijkach prawnie nikt nie pamięta (a o osobach biseksualnych to już w ogóle chyba tylko one same). A przecież tytuł strony "chrześcijanin homoseksualny" odnosi się przecież również do chrześcijanek homoseksualnych - takie już są prawidła języka polskiego, że kiedy mówimy o zbiorowości i kobiet, i mężczyzn, to w formach męskich.

Serdecznie pozdrawiam, B.D.B.!

PS. Dzięki za product placement ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: wtorek 24 sty 2012, 23:56 
Offline

Dołączył(a): piątek 20 sty 2012, 22:39
Posty: 45
Facet po trzydziestce.
Z krótkim, ale ciemnym epizodem niemal dziesięć lat temu.
Skłonności homoseksualne odczuwalne od wczesnej młodości.

Początkowo instynktownie, z czasem świadomie pojmując, że tylko w Chrystusie i powołanym przez Niego Kościele przejdę przez życie z godnością. Wiem, że bez tego wsparcia już dawno grzązłbym w błocie.

Wierzę głęboko, że krzyż, czasami tak strasznie ciężki, który dano mi do niesienia, ma swój głęboki sens, że uszlachetnia, choć nie do końca to ogarniam. Że jest to dla mnie zadanie. Uczę się pokory i zaufania Jezusowi w wypełnianiu tego. A także, by realizować to, co mi powierzono nie ze strachu przed popełnieniem grzechu, ale z miłości do największego Przyjaciela.

Staram się, by homoseksualizm nie określał mnie, by praca nad przezwyciężeniem słabości nie przesłaniała mi całego życia. Raczej, by był to jeden z wielu, wcale nie najważniejszy, składnik życia.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: wtorek 31 sty 2012, 20:53 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 15 sty 2012, 21:32
Posty: 15
Tomek 30 lat. Szukam rozwiązania problemu związanego z homoseksualizmem. Pomaga mi w tym rozmowa z ludźmi, którzy mają podobny problem do mojego. To daje wsparcie. Wierzę, że jest możliwa przynajmniej częściowa przemiana dotycząca homoseksualizmu (radzenia sobie z nim przez całe życie). Najblizszy cel mojego życia to nauka bycia asertywnym oraz nie być najsłabszym ogniwem w społeczeństwie. Fajnie ze jest takie forum.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: sobota 04 lut 2012, 13:05 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 03 lut 2012, 12:33
Posty: 2
Witam serdecznie :) Mam 23 lata, student, od kilku lat w Warszawie. Związany z jezuitami. Pochodzę ze środowiska bardzo konserwatywnego. Od niedawna zaczynam akceptować swoją odmienność. Zawsze uciekałem w wir obowiązków żeby jak najmniej o tym myśleć. No i oczywiście, żeby mieć alibi przed rodziną i znajomymi - dlaczego nie mam cały czas dziewczyny? ;) Do tej pory nie miałem żadnych znajomych wśród ludzi mi podobnych. Pewnie trochę się bojąc, że wejdę na ścieżkę z której nie będzie już powrotu. Ale ile można tak żyć? Postanowiłem zrobić krok do przodu i trafiłem na Was. Wasze świadectwa, problemy, zmagania sprawiają, że nie czuje się już tak samotny. Ale też przede wszystkim widzę, że można jednak zaakceptować siebie i żyć cały czas blisko Boga. Kiedyś bałem się, że będę musiał wybierać. Czułem , że nigdzie nie pasuje. Dlatego dzięki, że jesteście ! :) Rewelacja, że jest wśród nas ksiądz :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: sobota 04 lut 2012, 17:18 
Offline

Dołączył(a): sobota 14 sty 2012, 18:09
Posty: 22
Nawet kilku.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 05 lut 2012, 09:56 
Ja, student z Warszawy, 22 lata.Biseksualista z przewagą homo ;) W sumie ciągle próbuję siebie określić co nie jest łatwe.Obecnie nieszczęśliwie zakochany... :(


Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 05 lut 2012, 11:35 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 11:06
Posty: 13
Cześć - mam 26 lat i pochodzę z Krakowa.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: wtorek 14 lut 2012, 19:19 
28 lat, z Poznania. Samotny, wierzący, biseksualny czy homoseksualny - zwyczajnie zagubiony w tych terminach.


Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: środa 15 lut 2012, 13:09 
Offline

Dołączył(a): środa 28 gru 2011, 19:56
Posty: 12
Ja 38 lat. Bóg dał mi żonę i wspaniałych synów. Mam za co dziękować. Moje życie jest bardzo intensywne i nawet ostatnio przyłapałem się na fakcie, że po wybraniu telefonu, zapomniałem do kogo dzwonię :). Moja praca wiąże się z kontaktem z ludźmi, szczególnie młodymi. Jestem we wspólnocie działajacej w parafii. Rodzina daje mi wielką radość i dzięki Bogu staram się trwać w swoich postanowieniach, chociaż słabości przychodzą ...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 19 lut 2012, 20:45 
Limco 36 lat,homoseksualny,pogodzony ze swoją orientacją,wierzący i praktykujący ,mieszkam w Rzeszowie.


Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: piątek 24 lut 2012, 22:43 
Offline

Dołączył(a): sobota 18 lut 2012, 16:23
Posty: 12
Witam. Mam 47 lat i pewien bagaż doświadczeń. Mieszkam w okolicach Warszawy, pracuję w stolicy. Od wczesnej młodości zmagam się z moimi skłonnościami.
Pogodziłem się z tym, choć nie jest łatwo. Skłonności homoseksualne i życie według zasad wiary zawsze wywoływały we mnie wewnętrzny konflikt. Nigdy nie spotkałem osób borykających się z podobnymi problemami, chociaż na pewno nie byłem w tym odosobniony. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności (może powiem o tym w innym miejscu) trafiłem na to forum. Nie należę do ludzi zbyt wylewnych, jestem typowym introwertykiem ale chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami.
Obiecuję modlitwę w naszych intencjach i siebie również polecam.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: sobota 17 mar 2012, 11:42 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 16 mar 2012, 14:46
Posty: 1
Witam!

Z tej strony peterson, mam 28 lat, mieszkam w Warszawie. Od dawna coraz intensywniej związany jestem z Kościołem, ale też od dawna - w różnym stopniu - doświadczam swojej homoseksualności. Nie mam wielu doświadczeń w łóżku z facetami, ale te, które mam - odcisnęły na mnie bardzo głębokie piętno, z którym trudno sobie poradzić.
Od wielu miesięcy stąpam po bardzo ostrej krawędzi, raniącej moje stopy. Z jednej strony - życie w Kościele, z Bogiem - wierzę, że tylko w Nim jest życie, tylko w Nim szczęście. Z drugiej strony - życie aktywnego geja, szukanie drugiej osoby nie tylko do wygadania się, ale i do intensywnie spędzonej nocy. Między tymi wyborami jest tylko jedna krawędź wspólna - ta, po której chodzę. I wiem, że wybór którejkolwiek z nich musi być wyborem totalnym - jak z przepaścią: robisz jeden krok i nie ma możliwości ani by się cofnąć, ani by zamiast jednego kroku zrobić tego kroku połowę. Chodzę po tej krawędzi i nie umiem skoczyć. W żadną z tych stron.
Cieszę się, że nie jestem sam - choć na logikę wiadomo, że takich jak ja musi być więcej, to jednak dobrze mieć "realne" (choć wirtualne) doświadczenie, że jest nas więcej.
Postaram się uczestniczyć w tym forum w miarę regularnie. Trzymajcie się! :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: piątek 30 mar 2012, 09:49 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): czwartek 29 mar 2012, 08:42
Posty: 15
Witam!

Mam 28 lat, mieszkam pod Warszawą. Szczęśliwie nie mam żadnych "realnych" doświadczeń homoseksualnych. Niestety jest jeszcze świat wirtualny...tu jest znacznie gorzej. Liczę na to, że kontakt z Wami pozwoli mi wyzwalać się i wyzwolić się z internetowego bagna. Potrzebuję jak każdy z Was rozmowy, poczucia, że nie jestem sam.
Tak wspólna modlitwa, wspólne wznoszenie do Pana naszych oczu to coś wspaniałego.. któż jak On...
Często jednak brakuje mi rozmowy zwykłej, z kimś kto rozumie moje problemy... szczególnie, że mój stan psychiczny nie jest najlepszy.. wszystko zależy w którym punkcie sinusoidy się obecnie znajduję..
Jestem miłośnikiem muzyki dawnej, w tym sakralnej, szczególnie średniowiecza i renesansu.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie z mazowieckich piasków!

_________________
"Bo Pan wejrzał z wysokiego przybytku swojego, popatrzył z nieba na ziemię, aby usłyszeć jęki pojmanych, aby skazanych na śmierć uwolnić"

"O niezgłębiona miłości Ojca i Syna, aby wyzwolić niewolnika ofiarowałeś własnego Syna."


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 01 kwi 2012, 12:16 
Offline

Dołączył(a): niedziela 01 kwi 2012, 03:00
Posty: 9
Witam.

Filip 30 lat.
Mieszkam w Warszawie.
Od 16 lat jestem świadomy swoich skłonności homoseksualnych i zmagam się z tym faktem. Kilka lat temu zaakceptowałem ten stan rzeczy - co oczywiście nie rozwiązało wszystkich problemów. Nie mam doświadczenia kontaktów seksualnych z mężczyzną. Walczę o czystość, nadal. Czasem z sukcesami. :-)
Jestem blisko związany z Kościołem, podejmuję rózne posługi w nim. Odkrywam wielki dar i błogosławieństwo duchowego ojcostwa wobec innych ludzi. Wciaż szukam własniej drogi życia. Choć coraz częściej czuję, że chyba włąnie na niej jestem :-)
Zajmuję się zawodowo kulturą, jest to też moja pasja.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Zankomity pomysł.

f


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: piątek 06 kwi 2012, 11:47 
Witajcie.
Student Poltechniki Gdańskiej, z niebywale zagmatwaną drogą...
Poszukuję, wypatruję, myślę (chyba aż za dużo), wątpię, rozważam.

Zobaczymy, jak moje pojawienie się tutaj, wykorzysta "Ten, który patrzy w ukryciu".

Pozdrawiam.


Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: poniedziałek 09 kwi 2012, 12:51 
Offline

Dołączył(a): niedziela 08 kwi 2012, 23:57
Posty: 168
Miejscowość: śląskie / Warszawa
Michał (od Archanioła ;) ). Podchodzę pod 30-tkę. Dumny Górnoślązak, na co dzień przedsiębiorca działający w świecie mediów. Codziennie uczę się tego, jak być lepszym facetem - i wiele jeszcze przede mną. :) Wciąż na styku między: katolik - gej, licząc, że kiedyś w końcu dojrzeję do dokonania odpowiedzialnego wyboru. :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: czwartek 12 kwi 2012, 00:52 
Offline

Dołączył(a): środa 11 kwi 2012, 23:01
Posty: 13
Mam na imię Przemek. 27 lat, jakiś czas po studiach, aktualnie w trakcie szukania pracy. Polska Centralna.
Wierzący, po przejściach, z wciąż niezachwianą nadzieją, że moje życie może się zmienić.
Od kilku tygodni zaczynam wreszcie brać sprawy w swoje ręce, przestaję płakać nad swoim losem i uczę się akceptować siebie.

Dewiza: "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"! :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: piątek 13 kwi 2012, 14:49 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): czwartek 12 kwi 2012, 19:58
Posty: 2
Lokalizacja: podkarpackie
Synder, 17 lat (czyżbym był tu najmłodszy? ;) ), z pięknego miasta w uroczym zakątku Polski. Homoseksualista, raczej pogodzony ze swoją orientacją, ale wciąż szukający i buntujący się przeciw nie wiadomo czemu. Wierzący, ale chwiejny i czasem wątpiący, walczący z pokusami, by rzucić to wszystko „bo kto dzisiaj martwi się o jakąś tam czystość?”
Mimo wszystko zdecydowałem się iść przez swoje życie z Chrystusem i mam nadzieję, że nigdy nie zajdę z Jego trudnej, ale pięknej drogi. Wierzę, że z Jego pomocą uda mi się zapanować nad wewnętrznym chaosem i jakoś sensownie ułożyć sobie życie. Zdaję sobie sprawę, że łatwo nie będzie, ale na szczęście mam wokół siebie wspaniałych ludzi, którzy mnie w tym wspierają…
Chwała Panu za to!

_________________
"Það besta sem Guð hefur skapað
Er nýr dagur"


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: sobota 21 kwi 2012, 17:56 
Waldek, lat 21, szczesliwy, zadowlony z zycia, ateista, niczego nie poszukuje,
poza wiedza (czyt. nie szukam tu podswiadomie zadnych wyznan) gej.
Forum znalazlem przypadkiem, troche mnie rozsmieszylo, troche zaciekawilo.
Moje doswiadczenie mowi mi, ze na roznych forach mozna byc tak dlugo,
jak sie ma takie same zdanie jak admin/wiekszosc - slowo sprzeciwu i cie nie ma.
Ciekawe, jak bedzie tutaj.

Nie mam zbyt wiele czasu, ale na rozmowe z inteligentnymi osobami mam
warto zawsze znalezc chwile.

Pozdrawiam.
W.


Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: sobota 21 kwi 2012, 22:14 
Offline

Dołączył(a): niedziela 22 sty 2012, 22:55
Posty: 15
Kontrowersyjny będziesz hehe.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: poniedziałek 23 kwi 2012, 14:04 
morgus napisał(a):
Kontrowersyjny będziesz hehe.


Z pewnoscia nie bede sie staral byc na sile kontrowersyjny, to zbyt hipserskie jak dla mnie ;)


Góra
  
 

Witam:)
PostNapisane: czwartek 26 kwi 2012, 15:26 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): czwartek 26 kwi 2012, 12:16
Posty: 2
Czesc. Mam na imie Adrian. Mam 30 lat. Orginalnie jestem z Czestochowy. Obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii niedaleko Londynu. Spedzilem tu juz 4 lata. Ze swoja orientacja pogodzilem sie pare lat temu. W duzej mierze chyba akceptacja rodziny i przyjaciol pomogla mi w tym. Obecnie uwazam ze moja orientacja to tylko sladowy ulamek osobowosci i nie przyslania mi ona zycia. Choc nie stworzylem nigdy dlugiego zwiazku to raczej nie doskwiera mi brak partnera. Jezeli chodzi o moja wiare to roznie z tym bywalo. Staram sie byc przede wszystkim "dobrym" i szczesliwym czlowiekiem.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: poniedziałek 30 kwi 2012, 22:41 
Offline

Dołączył(a): wtorek 06 mar 2012, 23:23
Posty: 143
Lokalizacja: Gorlice
Miejscowość: Gorlice
Cześć, Darek 25lat. Kilka słów o sobie?!. Trudno pisać na forum, bardziej cenie sobie realne kontakty (owiele trudniejsze ale bardziej owocne). Bardzo wcześnie uświadomiłem sobie że jestem homo i zaczołem wspułżyć seksualnie. Złamane życie, bagno i cierpienie. Nikt z bliskich o tym nie wiedział... Ale w tym wszystkim był przy mnie kochający przyjaciel Chrystus który niepozwolił mi zginąć. Prawdziwa Miłość która zwycięża wszystko. Teraz - od 5 lat nie współżyłem z nikim, pozostał jednak problem z czystością, wiem że kiedy człowiek popełnia błędy to długo musi za nie pokutować. Przez prawie 20lat świadomości i walki, wiele się zmieniło. Czasem niejestem w stanie już określić czy jestem homo, bi czy hetero:-)) śmieszne. I to nie dlatego że byłem na jakiejś "cud terapi" jestem przeciwny jakim kolwiek metodą terapii. Opatrzność zaplanowała sama droge wzrostu, szukania człowieczeństwa, męskości, samego siebie. Słowa podziwu i podziękowania dla założycieli forum:-). Na koniec krótko: "Co Cię nie zabije to cie wzmocni".
Ps. mało treści, "ani składu ani ładu".Jeśli będzie ktoś chciał pogadać zapraszam do poczty e-mail.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 13 maja 2012, 09:57 
Agnieszka, lat 24. Ciężko mi określić się, bo u kobiet to często jest dość płynne, jednakże silniejsze są tendencje homoseksualne. Dotąd żyłam bez partnerki ale właściwie to trochę uciekałam od bliższej relacji z ludźmi. Teraz gdy na nowo się otwieram, odczuwam jak bardzo przez te lata tęskniłam, za zwyczajną bliską przyjaźnią z dziewczynami. Trudno jest iść za tym pragnieniem w czysty sposób, ostatnio to już nie wiem czego chce, są momenty, że myślę sobie, że chce iść tą drogą, mimo, że ta droga prowadzi do śmierci. Niby Bóg już mnie raz ocalił, należę do Odnowy i cieszę się z tego ale jednak pokusa by zerotyzować, dobrą relację z kobietą jest. Chrystus jednak bije się o mnie i organizuje mi z nieba pomoc - S.O.S i ciągle zachęca do zanurzania się w Jego Miłosierdziu. Tyle mi daje.. raj cały masz i jedz ale owocu z tego drzewa jeść nie wolno, bo umrzesz.. Każdy dzień to walka by powiedzieć w sercu wraz z Jezusem - wyrzekam się homoseksualizmu i pragnę iść, gdzie mnie zaprowadzisz Panie. To jest pytanie o władzę.. kto ma władzę nad moim sercem: On czy ja z moimi "zachciankami"? W głębi serca chciałabym być normalna i potrafić zakochać się w mężczyźnie. Każde z was wie, jak człowiek głupio się czuje, z tym problemem. Wstyd, że znajomi, rodzina, to życie sobie układają, żyją w małżeństwach, narzeczeństwach a ja co... wciąż sama.


Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 13 maja 2012, 14:50 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 12 maja 2012, 22:12
Posty: 7
Lokalizacja: Wałbrzych
Wojtek, 24 lata. Mieszkam na dolnośląskiej prowincji. Do swych skłonności przyznałem się przed samym sobą w gimnazjum. Wtedy też 1. raz burzliwie się zakochałem. Ze względu na zainteresowania humanistyczne próbowałem 2 kierunków studiów zanim zdecydowałem się na docelowe. Było to również spowodowane tym, iż myślałem, że wcześniej się wyleczę. Niestety, w obawie przed zburzeniem swego złudnego spokoju psychicznego nie szukałem terapeuty będąc we Wrocławiu. Ostatecznie wstąpiłem do seminarium wierząc, że w trakcie formacji uodpornię się na swój popęd. Musiałem zrezygnować po roku, bo zakochałem się w najlepszym przyjacielu. 1,5 roku uczestniczyłem w terapii u seminaryjnego ks. psychologa. Poza uporządkowaniem psychiki nie przyniosła mi zbyt wiele. Obecnie pracuję i zastanawiam się nad tym, jakie jest moje prawdziwe powołanie i czego Bóg ode mnie oczekuje.

_________________
"Pobłogosław mnie, połam, rozdaj łaknącym braciom.
A ułomki chleba, które zostaną, rozdaj tym, którzy nie wierzą w swój głód."

(z piosenki "Chlebie najcichszy")


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: piątek 08 cze 2012, 19:57 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): czwartek 07 cze 2012, 21:49
Posty: 50
Miejscowość: Polska
Lulek, Katolik (obrządku rzymskiego), 19 lat, z Warszawy, w nadziei od października student w Łodzi, homoseksualista, chcący żyć w czystości, lecz mający z tym duże problemy, miłośnik uprawiania sportu, zwłaszcza pływania, żeglowania i tenisa, związany z duszpasterstwem jezuickim, etc, etc.

_________________
Pan jest moim pasterzem, niczego mi nie braknie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: sobota 16 cze 2012, 23:09 
Offline

Dołączył(a): sobota 16 cze 2012, 15:10
Posty: 109
Miejscowość: Poznań
Tomek, lat 20, tegoroczny maturzysta. Moją pasją jest muzyka filmowa (Morricone, Zimmer, Powell, Horner itp. :) Aktualnie toczę bój, związany z wyborem drogi życiowej. Wybieram między studiami, a życiem zakonnym, lecz wybór ten przez moje skłonności nie jest łatwy i trochę się tego boję. Posiadam skłonności homoseksualne od kiedy pamiętam, czyli od kilku lat. Walkę z nimi zacząłem pięć lat temu, kiedy poznałem bliżej Pana Jezusa... Często spotykam się z niezrozumieniem w konfesjonale przez osoby duchowne, które urywają ze mną kontakt, raz spotkałem się ze złamaniem tajemnicy spowiedzi.. Moim celem w życiu jest bycie szczęśliwym, bez względu na to jaką drogę wybiorę, ale będzie to trudne... narazie tyle..

_________________
Lights will guide you home
and ignite your bones
And I will try to fix you


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: wtorek 26 cze 2012, 19:11 
Ewa, 20 lat, stolica i okolica ;)
Studentka pedagogiki.
Chrześcijanka homoseksualna lub wierząca lesbijka - jak kto woli ;)
Ponownie nawrócona kilka miesięcy temu.
Wierząca i praktykująca.
Ceniąca sobie wartości chrześcijańskie, starająca się zawsze stawiać Boga na pierwszym miejscu i żyć zgodnie z Jego przykazaniami.
Po uszy zakochana w Panu Bogu :)
Samotna z wyboru.
Kochająca nad życie najcudowniejszą kobietę na świecie, z którą nie mam kontaktu. Lecz będę ją kochać do końca swych dni...
Szalona, zwariowana, zakręcona optymistka, pozytywnie nastawiona do świata i otaczających go ludzi ;)


Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: poniedziałek 02 lip 2012, 06:34 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 01 lip 2012, 21:18
Posty: 35
To, co potrzebuje [nadmiaru] słów - powiada Magdalena Tulli - nigdy nie jest całkiem czyste. Ale jednak bez słowa ani rusz. Słowo zawsze jest na początku, nawet to nie wypowiedziane, a przede wszystkim to,które staje się czynem. Cóż więc o sobie? Jestem historykiem - archiwistą. Uwielbiam także kluczyć ścieżkami filozofii, konstruować niezapisane horyzonty poezji, architektury. Poza tym, jak każdy z Was mierzę się ze swoją orientacją, nie utyskując jednak na Niebo, że mnie tak "urządziło", bo w gruncie rzeczy wypływa z tego także konkretna nauka - być może pozwala na bardziej pogłębione i czyste przeżywanie drugiego człowieka i z nim, wszystkiego tego, co kieruje jego oczy ku światu i Wieczności.Ważne też, abyśmy pozwolili się akceptować,nie zaś krzykiem udowadniali swoją obecność. Każdy człowiek jest miłością z MIŁOŚCI


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: niedziela 22 lip 2012, 21:06 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 25 mar 2012, 23:41
Posty: 4
Hej mam na imie Lukasz mam 18 lat jestem ze Slaska Bardzo ciesze sie ze powtalo takie forum szperalem w google i mowilem sobie napewno cos znajde i znalazlem W wolnej chwili lubie sobie cos poczytac interesuja mnie ksiazki religijne i na faktach lubie filmy religijne


Ostatnio edytowano wtorek 24 lip 2012, 15:35 przez wirzacy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: poniedziałek 23 lip 2012, 07:24 
Witam was!

Mam 34 lata. Jakiś rok temu, mimo, że Go nie szukałem i bez pytania mnie o zdanie pojawił się w moim życiu Chrystus i spodobało mu się całkowicie je odmienić. Wcześniej nawet nie wierzyłem w Boga i tak żyłem jakby On nie istniał. Rachunek sumienia przed spowiedzią był dla mnie jednym z najtrudniejszych doświadczeń w życiu - sama spowiedź jedną z najwspanialszych łask jakie dał mi Bóg. Dziś nie mam dla Niego gotowych rozwiązań na to co powinien dalej uczynić z moim życiem, więc staram się modlić po prostu "bądź wola Twoja". Sądzę, że my jako homoseksualiści na tej wąskiej ścieżce wcale nie mamy ciaśniej niż inni.

Lubię bieganie, ostrą muzykę, listy pawłowe, rower, (za bardzo) piwo i jeszcze parę innych rzeczy. Największą moją słabością jest po ludzku pycha (oj brak mi serca pokornego) a ona jak wiadomo rodzi wszystkie inne grzechy. Nie wyobrażam sobie dnia bez udziału we Mszy świętej. Siłę więc czerpię z Eucharystii a nadzieję z Ewangelii. Akceptuję to jaki jestem ale już mnie to nie definiuje. Przyjmuję całą naukę Kościoła, w szczególności, że homoseksualny chrześcijanin wezwany jest do czystości. Nie chcę nikogo osądzać, tym bardziej potępiać.

Nie wiem czy na coś się tu przydam, sam nie mam też konkretnych oczekiwań w stosunku do was, choć mam nieśmiałą nadzieję, że znajdę tu jakichś kumpli i sporo się od was nauczę. Ciesze się, że takie forum istnieje i są tacy ludzie, bo od pewnego czasu jest mi strasznie nie po drodze nawet z koleżkami hetero, dla których paradoksalnie moja wiara okazała się trudniejsza do przełknięcia niż wcześniej moje skłonności.

Ty tyle o moim wyobrażeniu o sobie... Postaram się nie sprawić wam za wielu kłopotów ale miejcie na mnie oko ;p
pozdr.


Ostatnio edytowano środa 25 lip 2012, 12:53 przez oipunk, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: poniedziałek 23 lip 2012, 19:33 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 01 lip 2012, 21:18
Posty: 35
Zatem Witaj w gronie piękniejących Szaleńców. W owych dwóch kończących tekst akapitach wbrew pozorom można wyczytać wiele pokory, i to zdrowo wyrażonej, z humorem!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: poniedziałek 23 lip 2012, 20:19 
@slavencius, witaj! :)


Ostatnio edytowano wtorek 24 lip 2012, 14:14 przez oipunk, łącznie edytowano 3 razy

Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: poniedziałek 23 lip 2012, 20:29 
Waldek napisał(a):
Nie mam zbyt wiele czasu


Świadomość przemijania, to już zawsze jakaś podstawa do dialogu :) Też byłem ateistą ale jak miałem się oprzeć skoro On powiedział, że "przede Mną klęknie wszelkie kolano a każdy język wielbić będzie Boga". Jesteś tu więc to już dobrze wróży, bój się, mówię Ci! :)


Góra
  
 

Re: Może coś o sobie kilka słów :)
PostNapisane: piątek 27 lip 2012, 14:25 
Michał, 24 lata. Szukający Boga w ludziach i w świecie. Na co dzień pracuję w drukarni.

Pozdrawiam serdecznie
z Panem Bogiem
Michał


Góra
  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 554 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL