Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona
  Drukuj

Re: Przywitaj się
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela 05 lut 2012, 11:30 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 11:06
Posty: 13
Witam wszystkich serdecznie i przesyłam ciepłe pozdrowienia z Krakowa.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 05 lut 2012, 12:21 
Dzień dobry :)
Nazywam się Łukasz, Pochodzę z Opola - mieszkam obecnie w Krakowie. Jestem ewangelikiem( Kosciół ewangelicko - augsburski, inaczej luterański), wierzącym chrześcijaninem - homoseksualistą ( gejem.... pedałem... jak kto woli ).
Czy strona ta jest otwarta ekumenicznie, czy po prostu katolicka? (nazwa strony sugeruje ekumeniczne otwarcie na wszystkich ochrzczonych)


Góra
  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 05 lut 2012, 13:00 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 13:08
Posty: 200
Lokalizacja: Poznań
Miejscowość: Poznań
Hej Łukasz, spokojnie, chrześcijanin to chrześcijanin, tak więc witaj wśród uczniów Jezusa :-)

_________________
Rekolekcje ignacjańskie - bardzo polecam !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 05 lut 2012, 14:52 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Witaj bracie:) cieszę się że tutaj trafiłeś i mam nadzieję że zagościsz u nas i będziesz jednym z nas:))

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

takie tam...
PostNapisane: niedziela 05 lut 2012, 21:42 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 04 lut 2012, 21:21
Posty: 6
witam każdego,
idę drogą prostą, którą odnalazłem 3 lata temu, prowadzi mnie ona do jednego i jedynego Boga. Odkryta duchowość daje siłę i nadzieję, wartości chrześcijańskie towarzyszyły mi jeszcze niedawno. mieszkam w warszawie. żywię nadzieję, że spotkam tu ludzi dobrej woli. Przeżyłem okres narzeczeństwa z dziewczyną, nie doszło do ślubu. Może to i dobrze, bo nie chciałbym jej skrzywdzić. kocham góry, drogę i poznawanie świata i ludzi. Życzę Wam, żebyście odnaleźli fajnych facetów, których macie w sobie...
ok, good day and good luck


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: poniedziałek 06 lut 2012, 11:59 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
Serdecznie pozdrawiam z Katowic wszystkich utrudzonych pielgrzymów,szczególnie Tych którym brak siły iść dalej.Szczęść Boże! Cezary lat 53


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: czwartek 09 lut 2012, 10:11 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 21 sty 2012, 17:30
Posty: 3
z lekkim opóźnieniem ale i jak się przywitam.

z nadzieją, że moja motywacja do trzymania się prosto dzięki obecności tutaj z Wami sie wmocni.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: wtorek 14 lut 2012, 14:27 
Offline

Dołączył(a): wtorek 03 sty 2012, 14:49
Posty: 222
Miejscowość: Rzeszów
Witam nowych Forumowiczów :) Czekamy na Wasze wypowiedzi :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: wtorek 14 lut 2012, 19:22 
Witam i dziękuję za to miejsce.


Góra
  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: wtorek 14 lut 2012, 19:27 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Witaj Tom i czuj się jak u siebie w domu :) dziel się z nami swoimi przemyśleniami, smutkami, radościami jak w rodzince:))

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 19 lut 2012, 20:33 
Witam Wszystkich na tym Forum,cieszę się ,że takie powstało:)


Góra
  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 19 lut 2012, 20:52 
Offline

Dołączył(a): piątek 20 sty 2012, 22:39
Posty: 45
Limco, rozgość się tutaj i czuj się dobrze wśród nas ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 19 lut 2012, 23:37 
Offline

Dołączył(a): sobota 18 lut 2012, 16:23
Posty: 12
Witam wszystkich użytkowników forum.
Cieszę się, że trafiłem przypadkowo na tę stronę. Nie wiem, czy słowo przypadek jest tutaj właściwe bo przypadki są chyba tylko w gramatyce. Od dawna pragnąłem spotkać ludzi, którzy tak jak ja, obarczeni skłonnościami homoseksualnymi, pragną żyć w zgodzie z sumieniem. Żyjemy w różnych środowiskach i mamy różne doświadczenia ale myślę, że łączy nas jeden cel. Czuję się trochę onieśmielony, ponieważ nie należę do najmłodszych; mam 47 lat. Chętnie jednak podzielę się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Nade wszystko pragnę się włączyć w nurt modlitwy w naszych intencjach.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: poniedziałek 20 lut 2012, 07:51 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
Czuj sie dobrze,wsród nas są starsi od Ciebie,pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: poniedziałek 20 lut 2012, 19:14 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Witaj bracie tu nie o wiek chodzi a o wspólny cel który nas wszystkich łączy:))))) cieszę się że tutaj zagościłeś wśród nas:)))))))

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 04 mar 2012, 11:21 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 02 mar 2012, 00:12
Posty: 1
Witam. Ks.M. (padre). Jestem do dyspozycji.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 04 mar 2012, 19:14 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Witaj Padre :) fajnie, że jesteś tutaj z nami rozgość się, i ubogacaj nas też tutaj czasami twoimi przemyśleniami etc:)

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: środa 07 mar 2012, 17:33 
Offline

Dołączył(a): wtorek 06 mar 2012, 23:23
Posty: 143
Lokalizacja: Gorlice
Miejscowość: Gorlice
Witam wszystkich na forum :-). Dobra inicjatywa. Mam nadzieje że forum będzie długo, długo żyło. Szukałem ludzi którzy jak ja doświadczają homoseksualizmu, a z drugiej strony kochają Boga. POZDRAWIAM :-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: środa 07 mar 2012, 18:24 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Witaj Darek86 fajnie że do nas zawitałeś czuj się u nas jak w domu :)

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 11 mar 2012, 04:13 
Offline

Dołączył(a): wtorek 06 mar 2012, 23:23
Posty: 143
Lokalizacja: Gorlice
Miejscowość: Gorlice
Witam mario i ponownie wszystkich na forum. Budujmy zgraną ekipe, która będzie dążyła do prawdy i miłości przez to do samego Boga. W następnym tygodniu wyjeżdzam za granice na miesiąć, niewiem czy będe mógł coś pisać, ale w modlitwie i myślach będe z wami:-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 11 mar 2012, 20:12 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 10 mar 2012, 21:48
Posty: 1
Witam i pozdrawiam Wszystkich:) Mam nadzieje na wiele normalnych, podnoszących na duchu chwil:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: czwartek 22 mar 2012, 12:10 
Offline

Dołączył(a): środa 21 mar 2012, 00:44
Posty: 57
Witam Wszystkich.Cieszę się, że po nastu latach samotnego rejsu i poszukiwania trafiłem w końcu na taki portal ludzi wierzących homoseksualnych.Brakowało mi tego.Bogu niech będą dzięki, że teraz gdy już myślałem,że utonę dał mi światło nadziei.Pozdrawiam z Katowic.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: piątek 30 mar 2012, 09:30 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): czwartek 29 mar 2012, 08:42
Posty: 15
Witam Wszystkich.
Dziękuję, że jesteście i że tworzycie coś tak wspaniałego jak to forum. Czyż nie prawdą jest, że nie zrozumiesz zanim nie posmakujesz... Zdaje się, że w większości z nas dotyczy ten sam problem, wyzwanie.... nasze skłonności seksualne. Niby każdy człowiek tak naprawdę rodzi się i umiera sam.. a jednak przez całe życie tęskni do zrozumienia go przez drugą osobę.
Podzielam waszą pewność.. tylko Jedna Osoba może wskazać nam właściwe drogi, właściwy kierunek, On się na to narodził, na to przyszedł na świat aby dać świadectwo Prawdzie ...
Kiedy ważymy na szali słuszności naszych życiowych wyborów: samotność i zaangażowanie się w "kulturę - rodzic 1, rodzic 2" prośmy Go o pomoc ...
Pozdrawiam z południowych okolic Warszawy.

_________________
"Bo Pan wejrzał z wysokiego przybytku swojego, popatrzył z nieba na ziemię, aby usłyszeć jęki pojmanych, aby skazanych na śmierć uwolnić"

"O niezgłębiona miłości Ojca i Syna, aby wyzwolić niewolnika ofiarowałeś własnego Syna."


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: piątek 30 mar 2012, 18:57 
Offline

Dołączył(a): środa 21 mar 2012, 00:44
Posty: 57
Witam Cię Hiob28
Choć jestem tu od niedawna, to cieszę się że mogę Cię powitać.
Też uważam, że jak znamy kierunek dokąd zdążamy to nie pobłądzimy-choćbym przechodził przez ciemna dolinę...
Tak więc Twoja także obecność na tej drodze mnie umacnia.
Powodzenia


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: piątek 06 kwi 2012, 11:30 
Witajcie!
Wiele obaw i nadziei mam w sobie, jednak wszystkie z nich podszyte obojętnością.
Mam nadzieję, że nie przez przypadek znalazłem się tutaj w Wielki Piątek.

Pozdrawiam.


Góra
  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: sobota 07 kwi 2012, 16:49 
Offline

Dołączył(a): środa 21 mar 2012, 00:44
Posty: 57
Witam Cię Floinus.
atadeusz


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: poniedziałek 09 kwi 2012, 11:19 
Offline

Dołączył(a): niedziela 08 kwi 2012, 23:57
Posty: 168
Miejscowość: śląskie / Warszawa
Mili moi,

miło mi dołączyć do Waszego grona. Fajnie, że to forum powstało. Szczególne pozdrowienia ślę do h.c., za którego sprawą się tutaj pojawiłem. Nie znamy się i nigdy nie kontaktowaliśmy, ale okazjonalnie zaglądałem na Twojego bloga. Nie zawsze podzielałem Twoje poglądy, ale... tylko w systemie totalitarnym musielibyśmy się wszyscy zgadzać, a właśnie za Twoją sprawą tutaj trafiłem. ;)

Wierzę, że coś fajnego z sobą wniosę w tę budującą się społeczność. :) Jednocześnie dziękuję za Wasze bardzo fajne przemyślenia, wiele mi one dały.

Odwagi!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: poniedziałek 09 kwi 2012, 19:13 
Offline

Dołączył(a): środa 21 mar 2012, 00:44
Posty: 57
:) Witam Cię Duke!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: czwartek 12 kwi 2012, 00:47 
Offline

Dołączył(a): środa 11 kwi 2012, 23:01
Posty: 13
Witajcie!

Nie wiem do końca czy to miejsce dla mnie, czas to pokaże. Ale na pewno cieszę się, że trafiłem na to forum. Jestem pełen nadziei, że może tutaj znajdę to czego szukam...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: czwartek 12 kwi 2012, 05:03 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:40
Posty: 176
Lokalizacja: Górny Śląsk
Miejscowość: Katowice
Witamy Cię wśród nas i życzymy owocnego pobytu :)

_________________
IN OMNIBUS CARITAS

http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: czwartek 12 kwi 2012, 09:06 
Offline

Dołączył(a): niedziela 08 kwi 2012, 23:57
Posty: 168
Miejscowość: śląskie / Warszawa
Witamy :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Przywitaj się
PostNapisane: czwartek 12 kwi 2012, 19:48 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): czwartek 12 kwi 2012, 17:40
Posty: 11
Witam serdecznie.
Dzięki za przyjęcie na forum. Jestem Michał, obecnie mieszkam w Kraku, (bliski sąsiad sławnego smoka), lat 30...

Uczestniczyłem kilka dni temu w debacie o udziale i zaangażowaniu osób homoseksualnych w inicjatywach społecznych, była też mowa o środowiskach skupiających ludzi z branży... Jedna osoba bardzo mile wypowiadała się na temat waszego forum - o przyjaznej atmosferze i ciekawych dyskusjach... I tak postanowiłem dołączyć (choć samo forum poznałem wcześniej - kilka miesięcy temu, dzięki życzliwości pewnego admina... :-).

Kilka słów o mnie...

Moje zainteresowania? Dobre podróże, ciekawi ludzie, książki, muzyka i - przede wszystkim - języki obce... Moi dziadkowie pochodzili z różnych części świata, a co za tym idzie - płynie we mnie trochę krwi polskiej, trochę hiszpańskiej, trochę greckiej... To jakoś tłumaczy niespokojnego ducha, który ciągle chciałby czytać, podróżować, poznawać... Jeśli chodzi o studia moja ścieżka była podwójna: filologia i psychologia... Ale - jak to w życiu bywa - życie stricte zawodowe wybrało trzecią, zupełnie inną drogę...

Jestem szczęśliwym singlem, mieszkam sam... Mieszkanko wynajmowane... Prowadzę firmę, którą - Panu Bogu dziękować - kryzys jakoś szczęśliwie ominął... Piszę doktorat... Po godzinach tłumaczę książki, udzielam lekcji z języków, realizuję się w kuchni, biegam 10 km dziennie (nad Wisłą mamy w Kraku świetne ścieżki do biegania - polecam!), wyprowadzam psa na spacer... - to takie samotniejsze wolne chwile. A w gronie przyjaciół - dyskusje przy czekoladzie lub przy piwie (te drugie zazwyczaj w męskim gronie :-), wyprawy w góry, działalność w fundacji, życie uniwersyteckie...

Moja wiara? Kiedyś w książce "Chata" przeczytałem takie kapitalne zdanie: są ludzie, których wiara jest szeroka (wiele ich interesuje, wiele czytają, pytają, błądzą, dobijają się - takie niespokojne duchy...), a są i tacy, których wiara jest głęboka (ludzie, którzy mają dar głębokiej przyjaźni z Panem - takiej, co to pytać za dużo nie musi...). Pewnie złoty środek jest gdzieś... w środku właśnie - na skrzyżowaniu tych dwóch linii. A moja wiara - cóż... Pewnie szeroka jest, ale czy głęboka? Powiem tak... zazdroszczę tym, którzy z Panem Bogiem mają relację absolutnej ufności i przyjaźni - taką postawę prostą, nie pytającą, ale dającą olbrzymią stabilność i pokój (to wydobywa z nich piękno człowieczeństwa). Myślę tu o konkretnych osobach - o mojej babci chociażby... Może kiedyś dobry Bóg taką wiarę mi da... Póki co odczuwam potrzebę szukania, analizowania, myślenia, poddawania rzeczy w wątpliwość... W przeżywaniu wiary pomagają mi w sumie trzy bardzo ważne dla mnie sprawy: (1) mój bardzo bliski przyjaciel, z którym znam się od piaskownicy, a który jest zakonnikiem - bardzo mądry i Boży człowiek... (2) to, że Biblię czytam po grecku - czyli w moim drugim języku serca i w języku Pana Boga ;-) (3) inspiracje do codziennego stawania się człowiekiem - czyli konkretni ludzie, z którymi się spotykam na co dzień i dobre książki.

Moje marzenia? Hmm... Dawno się nad tym nie zastanawiałem... Są - rzecz jasna - marzenia zwyczajne, codzienne... Kilka miejsc do odwiedzenia, parę sukcesów do osiągnięcia... Ale jeśli chodzi o takie poważne sprawy dużego kalibry, to są chyba trzy... (1) Mądrze przeżyć życie - samemu lub z kimś (jeśli Bóg da), ale mądrze... Górnolotnie to zabrzmi, ale chyba o to chodzi: by kiedyś, umierając, odchodzić ze świadomością, że fajnie się wykorzystało dany czas, że błędy i głupoty - owszem, były - ale czemuś służyły i czegoś nauczyły, że nie żyło się tylko dla siebie, że było warto o coś walczyć... (2) Mówią, że po śmierci czeka nas drugie życie... Jeśli tak jest faktycznie - to chciałbym, by i ono było piękne... (3) Chciałbym nauczyć się tańczyć. Zawsze chciałem...

Dwa pierwsze marzenia są całkiem realne i jestem na dobrej drodze, by się spełniły... Co do trzeciego - to już chyba za późno...

Co jeszcze napisać... Kurcze, strasznie głupio się pisze o sobie samym... Mieliście też takie odczucia?
Zatem wystarczy. Cieszę się, że tu jestem i mam nadzieję, że dane mi będzie poznać nowych znajomych.

Pozdrawiam serdecznie!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: czwartek 12 kwi 2012, 21:30 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): czwartek 12 kwi 2012, 19:58
Posty: 2
Lokalizacja: podkarpackie
Witam wszystkich!
Za bardzo nie wiem co napisać tak na początek, więc napiszę krótko: dzięki, że tu jesteście… tak po prostu… Nawet nie wiecie ile otuchy wlewacie w moje serce :)

_________________
"Það besta sem Guð hefur skapað
Er nýr dagur"


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: czwartek 12 kwi 2012, 22:24 
Offline

Dołączył(a): środa 21 mar 2012, 00:44
Posty: 57
Witam Cię Syder i santiago, ciesze się, że tu jesteście.Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: czwartek 12 kwi 2012, 22:54 
Offline

Dołączył(a): niedziela 08 kwi 2012, 23:57
Posty: 168
Miejscowość: śląskie / Warszawa
O, jak miło. :)

Santiago, zwłaszcza tej greki Ci "zazdroszczę", sam nigdy nie miałem smykałki do języków.

Witajcie serdecznie, miło będzie pogadać również i z Wami. :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: piątek 13 kwi 2012, 07:00 
Offline

Dołączył(a): wtorek 03 sty 2012, 14:49
Posty: 222
Miejscowość: Rzeszów
Witam wszystkich nowo przybyłych, szczególnie z mojego Podkarpacia :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: piątek 13 kwi 2012, 11:41 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Cześć chłopaki dobrze że jesteście i trafiliście do nas :) czujcie się jak w domu :)

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: sobota 14 kwi 2012, 21:14 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): czwartek 12 kwi 2012, 17:40
Posty: 11
Serdeczne dzięki za miłe powitanie ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 15 kwi 2012, 20:04 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 14 kwi 2012, 22:27
Posty: 13
Witam serdecznie,

Cieszę się, że trafiłem na to forum. Obecnie jestem na etapie uświadomienia sobie swojej orientacji (wcześniej to wypierałem lub o tym nie myślałem zajmując się czymś innym). Spadł na mnie teraz ten moment i przyznam się szczerze, że pomimo iż jestem osobą pogodną i raczej optymistycznie nastawioną do życia, to posypałem się i złapałem doła. Poczułem się tak, jakbym był sam. Wydawało mi się, że mam przyjaciół. Teraz myślę, że chyba ich nie miałem skoro nie ma ich w potrzebie. Straciłem chęć do jakichkolwiek aktywności, trochę odpuściłem swoje obowiązki jako student. Nie mogłem myśleć o niczym innym, stałem się przygnębiony i smutny. Niby przecież nic się nie zmieniło bo jestem taki od dawna, ale zrozumienie tego przygniotło mnie. Na szczęście dziś jest niedziela miłosierdzia Bożego i Pan mnie pokrzepił. Wróciła chęć do życia i zmagania się z codziennością. Muszę zacząć nowe życie na solidnym fundamencie jakim jest Jezus. Proszę o modlitwę.
Jestem niezmiernie wdzięczny Twórcom tego forum, którzy wnieśli promyk nadziei do mojego życia. Świadomość, że nie jest się samemu podnosi na duchu, choć nie ukrywam, że dałbym wiele, aby być hetero? bo normalny to jestem, tak mi się wydaje :)
Dziękuję Wam, że jesteście.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 15 kwi 2012, 20:27 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
witaj bracie Zagubiony wśród swoich napewno się odnajdziesz:)

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 13 maja 2012, 09:26 
Witam wszystkich, cieszę się, że są osoby, które wpadły na pomysł takiego forum. Ciężko jest chodzić po świecie z tym ciężarem. Niby jestem po krótkiej terapii ale ona spowodowała jak na razie większe otwarcie na relacje z ludźmi a skłonności, jak były tak są. Cieszę się z możliwości wejścia w takie grono osób, które rozumie ten stan, choć jak widzę jest duża przewaga panów. W każdym razie pozdrawiam wszystkich:)


Góra
  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 13 maja 2012, 14:15 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 12 maja 2012, 22:12
Posty: 7
Lokalizacja: Wałbrzych
Witam!

"Przypadkiem" odkryłem forum w piątek, więc już wczoraj łączyłem się z wami w modlitwie. Bardzo się cieszę, że znalazłem forum homoseksualistów poważnie traktujących swą wiarę.

Pozdrawiam wszystkich! :)

_________________
"Pobłogosław mnie, połam, rozdaj łaknącym braciom.
A ułomki chleba, które zostaną, rozdaj tym, którzy nie wierzą w swój głód."

(z piosenki "Chlebie najcichszy")


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: poniedziałek 14 maja 2012, 22:38 
Offline

Dołączył(a): środa 21 mar 2012, 00:44
Posty: 57
Witam i cieszę się ,że mogę was Stokrotkeczko i Wojtku poznać i przywitać tu na forum


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: piątek 01 cze 2012, 08:39 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 27 maja 2012, 08:18
Posty: 1
Witam wszystkich serdecznie,

jestem Daniel (pochodze z woj. mazowieckiego), lat 30.

Na portal natrafilem przypadkiem wyszukujac informacje w internecie.
Swiadomosc, ze inni ludzie zmagaja sie z podobnymi watpliwosciami, mam nadzieje pomoze mi w zyciu. Wiem, ze najlepiej by bylo, gdyby zycie bylo 'latwe'. Ale mysle ze nie ma ludzi na swiecie, dla ktorych zycie jest 'latwe'. Wydaje mi sie, ze kazdy ma swoje watpliwosci, przemyslenia, niezrealizowane marzenia.

Pozdrawiam,
Daniel


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: niedziela 03 cze 2012, 06:50 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
witaj Danielu drogi czuj się tutaj jak u siebie :))

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: piątek 08 cze 2012, 19:13 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): czwartek 07 cze 2012, 21:49
Posty: 50
Miejscowość: Polska
Witam Wszystkich!
Lulek

_________________
Pan jest moim pasterzem, niczego mi nie braknie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: piątek 08 cze 2012, 20:02 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
cześć Lulek :) czuj się jak u siebie:)

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: sobota 16 cze 2012, 22:42 
Offline

Dołączył(a): sobota 16 cze 2012, 15:10
Posty: 109
Miejscowość: Poznań
Hej wszystkim! Nazywam się Tomek. Jestem świeżo upieczonym 20-latkiem i pochodzę z okolic Poznania. Od kilku lat walczę ze skłonnościami homoseksualnymi, jak narazie bez większych sukcesów. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

_________________
Lights will guide you home
and ignite your bones
And I will try to fix you


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: sobota 16 cze 2012, 22:46 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 13:08
Posty: 200
Lokalizacja: Poznań
Miejscowość: Poznań
Poznań wita Poznań :-)

_________________
Rekolekcje ignacjańskie - bardzo polecam !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Przywitaj się
PostNapisane: sobota 23 cze 2012, 22:31 
Offline

Dołączył(a): sobota 23 cze 2012, 11:46
Posty: 70
Miejscowość: Warszawa
Witajcie, samotna kobieca dusza się tu zaplątała. Podoba mi się tu u Was. To forum jest pod znakiem nadziei.

_________________
"Wybaw mnie, Boże, bo woda mi sięga po szyję (...).
Niechaj mnie nurt wody nie porwie, niech nie pochłonie mnie głębia(...)"


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL