Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ] 
  Drukuj

Między nami babami :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek 16 gru 2013, 15:46 
a tak pomyślałam, że może znajdą się tematy czysto babskie sprawy...


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: wtorek 17 gru 2013, 01:50 
Offline

Dołączył(a): środa 04 gru 2013, 02:13
Posty: 39
Miejscowość: Rzeszów
Pomysł według mnie słuszny, bo widzę, że kobiet to tu mniejszość :)

_________________
MS


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: wtorek 17 gru 2013, 23:28 
mniejszość mniejszości też się zdarza


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: niedziela 22 gru 2013, 22:48 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 08 kwi 2013, 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Szczecin
No to dajecie, laski. Co pieczecie na święta? Ja upiekę sernik i makowiec. Tylko zawiodłem się, bo makowiec będzie na biszkopcie, a liczyłem na zawijanego (taką roladkę), ale mama nie kupiła drożdży, a mi samemu nie chce się lecieć do sklepu tylko po drożdże.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: niedziela 22 gru 2013, 23:40 
Offline

Dołączył(a): środa 04 gru 2013, 02:13
Posty: 39
Miejscowość: Rzeszów
Będzie keks, sernik z bakaliami, makowiec :)

_________________
MS


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: poniedziałek 23 gru 2013, 00:25 
A u mnie głównym przysmakiem są makówki mmmm... już się nie mogę doczekać, jutro zaczynamy kuchcić :D
Sorry,że tak wtrącam swoje cztery grosze, bo miało być między babami, ale o jedzeniu to możemy popisać bo to akurat lubie :P


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: czwartek 27 lut 2014, 19:21 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 14 lut 2014, 12:58
Posty: 24
Miejscowość: mazowsze
Pytanie zgodnie z tematem typowo dla dziewczyn ale w sumie dla chłopaków też :)
Prostujecie włosy ewentualnie może kręcone wolicie?
Osobiście strasznie lubię długie proste włosy, ale moja prostownica za 3 dychy nie jest zbytnio dobra, tzn nie wyprostuje ich dobrze to raz, a dwa, że jeśli nawet "pogłaszcze" na tyle, że będą proste tak jak będę chciała to wyjdę tylko na dwór i znów się pofalują. Od świąt moja siostra pozwoliła mi prostować włosy swoją prostownicą i od razu się w niej zakochałam (w prostownicy :D). Jest genialna. Włosy się nie elektryzują, jest delikatna i prostuje trwało i idealnie, z tym, że siostra kupiła ją po promocji za 240zł. Obecnie mnie nie stać na nią, a próbowałam i odżywki i jedwabiu, ale chyba czas odkładać na tę prostownicę.
Cóż, nie wiem jak Wy, ale dla mnie włosy to oczko w głowie :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: czwartek 27 lut 2014, 19:43 
Ja mam naturalnie proste (Kamiskatzia, już wiem, że mi zazdrościsz:D) i je lubię takie jakie są, ale jak próbowałam je na jakąś imprezę pokręcić, to szybko się prostowały, więc nie bardzo mam wybór:) Teraz nie kombinuję bo są trochę za krótkie.
Przyzwyczaiłam się, że mam proste, ale bardzo lubię jak ktoś ma kręcone, szczególnie takie trochę falowane, chociaż owca też jest fajna:D


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: czwartek 27 lut 2014, 22:26 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 14 lut 2014, 12:58
Posty: 24
Miejscowość: mazowsze
A żebyś wiedziała, że Ci zazdroszczę :P. Mam taką rudą koleżankę, która ma właśnie naturalnie długie i proste włosy. Ciągle je powtarzam, że ma piękne włosy, a ona tak patrzy na mnie podejrzliwie i mówi: "Mam się zacząć bać", na to zawsze jej odpowiadam, że jest głupia :D Wszystko w żartach oczywiście. Są też tacy co mówią, że tym babom się w głowach przewraca i jak mają proste włosy to chcą kręcone, a jak mają kręcone to chcą proste. Cóż może nie jestem zadowolona z tego, że mają tendencję do falowania, ale za to bardzo lubię kolor moich włosów (brązowy) i nie farbowałam się nigdy i nie zamierzam, lubię kiedy są długie i proste ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: czwartek 27 lut 2014, 22:35 
Też mam brązowe i dlatego ich nie maluję:D Raz mi się zdarzyło, koleżanka mnie namówiła na fioletową szamponetkę. Bałam się co z tego wyjdzie, ale na szczęście nie wyszło nic, tylko 2 osoby zauważyły zmianę:)


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: czwartek 27 lut 2014, 23:01 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 14 lut 2014, 12:58
Posty: 24
Miejscowość: mazowsze
Na fiolet bym się nigdy nie porwała O_o Aczkolwiek zawsze myślałam o czarnym, bo podobają mi się takie style ubierania jak emo czy gothic i czarne włosy jakoś bardziej pasują, ale nie ubieram się tak, bo to do mnie nie pasuje, jednak od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie, aby zrobić sobie makijaż w tym stylu ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: czwartek 27 lut 2014, 23:18 
Miałam kiedyś fazę na metal i czarne ubrania, ale młoda byłam i pod czujnym okiem rodziców nie bardzo mogłam szaleć, a później na szczęście mi przeszło:)


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: czwartek 27 lut 2014, 23:34 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 14 lut 2014, 12:58
Posty: 24
Miejscowość: mazowsze
Ja całe życie prawie byłam dzieckiem emo, tzn ciągle narzekałam na wszystko i w ogóle taka Werteryczna, wiecznie nieszczęśliwa, ale teraz to się zmieniło, właściwie od liceum zaczęłam czerpać radość z drobnych rzeczy. Są chwile załamania, ale zwykle jest oki, jednakże moje upodobania na czarny kolor się nie zmieniły, zawsze chciałam schować się przed całym światem :D
Mówisz, że młoda byłaś, przecież teraz też jesteś młoda :D
Co do metalu to strasznie lubię gitarę elektryczną, po prostu jestem w niej zakochana, czasem nie mogę już wytrzymać i jak ją słyszę to mam łzy w oczach. Muzyka ma dla mnie ogromne znaczenie, po za tym uwielbiam śpiewać, czasem idę ulicą ze słuchawkami w uszach i śpiewam bez wydawania dźwięków :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: czwartek 27 lut 2014, 23:47 
W gimnazjum wpadłam w "mroczne" towarzystwo, żeby było zabawniej, to na Oazie:) Miałam też wtedy przez pewien czas doła z powodu nieszczęśliwej miłości, więc pasowało.
Masz rację, zmarszczek nie mam, ale to było dawno:D
Obecnie słucham czegoś w stylu metalu symfonicznego i reggae, bo są basy:D


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: piątek 28 lut 2014, 00:07 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 14 lut 2014, 12:58
Posty: 24
Miejscowość: mazowsze
Moje koleżanki z podstawówki ciągle jeździły na Oazę, a jedna to się w księdzu podkochiwała :D
Jeśli chodzi o muzykę to słucham różnej, ale teraz mam fazę na posthardcore, mamusia zawsze mówi wyłącz te diabły (ze względu na partie krzyczane), ale mnie to naprawdę pozwala się wyładować i usunąć wszystkie złe emocje, taka moja muzykoterapia. :D
Słucham wielu rodzajów muzyki, ale nigdy nie przekonam się do disco polo. Dla mnie to takie puste piosenki o jednym śpiewane.
Przypomniała mi się taka historia co do farbowania włosów. Jedna moja taka koleżanka uważała się za specjalistkę od farbowania. No i zaoferowała się tej drugiej, że ją przefarbuje. Niestety wyszedł tak brzydki kolor, że się druga normalnie popłakała. Od tamtej pory jak mnie jakieś nieczyste siły przekonają do farbowania to wiem na pewno, że pierwszej nie zaufam w tej kwestii :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: piątek 28 lut 2014, 10:10 
Myślę że koleżanka miała jasne włosy i dlatego tak wyszło, ja się o moje bałam, ale chyba są za ciemne aby coś mogło im nagle zaszkodzić. No i zawsze można je przemalować na czarno:D


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: piątek 28 lut 2014, 12:03 
wreszcie cos sie zaczeło tu dziać :) co do włosów, a nie jest tak, ze jak mamy proste to chcemy miec krecone i na odwrót? moje zyją własnym życiem, przestałam już z nimi walczyc, jak chciałam kiedyś mieć fajnie pokręcone, koleżanka walczyła z lokówką, było pięknie,cudnie... ale tylko na połowie głowy, na drugiej częsci kręciły się dokładnie w odwrotną stronę niż sobie zaplanowałyśmy. Teraz jedynym wybawieniem jest pewna pani M. która tak je przycina, że jakoś zyję zgodnie w symbiozie z moimi włosami :) co do koloru raz były wściekle czerwone, teraz niestety muszą być grzecznie zafarbowane, na czarno. ale byle do wakacji i odbije sobie tą grzeczność :)


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: piątek 28 lut 2014, 14:01 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 14 lut 2014, 12:58
Posty: 24
Miejscowość: mazowsze
Jak patrze w lustro i mam nie wyprostowane włosy, to zwykle myślę, co to za czarownica :D
Chce mi się walczyć z włosami, bo lubię kiedy są idealnie proste, wtedy jakoś normalnie patrzę w to lustro :D. Zależy mi na prosty, a skoro istnieją "cud" prostownice, które idealnie i długotrwale prostują moje włosy, to nie pozostaje mi nic innego jak oszczędzić na nią sobie. W dodatku prostownica szybko się nagrzewa i nie trzeba tak "głaskać" piętnaście minut, wystarczy 5 i jest idealnie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: piątek 28 lut 2014, 18:03 
i świat się robi prostszy :)


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: niedziela 02 mar 2014, 19:35 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 14 lut 2014, 12:58
Posty: 24
Miejscowość: mazowsze
I to w sensie dosłownym ;) No, bo ja to sama siebie nie wyobrażam w krótkich włosach, już w sumie te fale bym jakoś zniosła, ale proste to jest jednak coś :) dobrze, że technika do przodu idzie :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: środa 07 maja 2014, 17:25 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 19 kwi 2014, 22:14
Posty: 23
Miejscowość: Lublin
Jakby ktoś miał ochotę na warkoczykowanie głowy (bo nie może się zdecydować czy kręcone, czy proste, albo nie lubi czesać włosów ;P) to polecam się :D
Ja osobiście nigdy nie rozumiałam tych dwóch trendów: prostuj jak masz kręcone i kręć jak masz proste/ przefarbuj na jakoś inaczej. Zawsze uważałam, że najlepiej człowiekowi w tym w czym się oryginalnie jest :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: środa 07 maja 2014, 21:19 
Może ktoś się zgłosi, kto nie ma naturalnie powarkoczykowanych:D


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: środa 07 maja 2014, 21:53 
Moderator
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 07 kwi 2014, 20:15
Posty: 422
Miejscowość: Warszawa
tex napisał(a):
Może ktoś się zgłosi, kto nie ma naturalnie powarkoczykowanych:D

Zgłosiłbym się, tylko krępuję się tak "między babami". Nie mam naturalnie powarkoczykowanych, ale nie mam też ani prostych, ani kręconych, więc nie wiem, czy się da? Nawet Sasza może sobie nie poradzić.

_________________
Mądrość jest wspaniała. Kto dla niej wstanie o świcie, ten się nie natrudzi, znajdzie ją bowiem siedzącą u drzwi swoich. (Mdr 6, 12;14)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: piątek 09 maja 2014, 19:44 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 19 kwi 2014, 22:14
Posty: 23
Miejscowość: Lublin
Nawet ja.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: wtorek 01 gru 2015, 21:45 
Offline

Dołączył(a): czwartek 25 cze 2015, 22:41
Posty: 129
Lokalizacja: okolice Warszawy
Miejscowość: Mazowsze
bejbi napisał(a):
mniejszość mniejszości też się zdarza


I mniejszość w mniejszości z mniejszości. ;) wchodzę tu przez czystą ciekawość i co widzę: gotowanie i fryzury. I mój instynkt każe mi uciekać jak najdalej.

_________________
"Zacznij od robienia tego co konieczne,potem zrób to co możliwe.
Nagle odkryjesz,że dokonałeś niemożliwego"

św.Franciszek


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: poniedziałek 07 gru 2015, 22:00 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Tylko seksu tu brak...i pewnie by był gdyby panownie byli hetero.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: wtorek 08 gru 2015, 17:35 
Offline

Dołączył(a): czwartek 25 cze 2015, 22:41
Posty: 129
Lokalizacja: okolice Warszawy
Miejscowość: Mazowsze
Wiki napisał(a):
Tylko seksu tu brak...i pewnie by był gdyby panownie byli hetero.


Wiki chyba nie łapie ;) rozwiniesz ten wątek?

_________________
"Zacznij od robienia tego co konieczne,potem zrób to co możliwe.
Nagle odkryjesz,że dokonałeś niemożliwego"

św.Franciszek


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: środa 09 gru 2015, 01:13 
Dorcia, ja też nie kumam Twej wypowiedzi :) Czekam na wyjaśnienie :)


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: piątek 11 gru 2015, 13:14 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Gdy został załozony ten temat to od razu
jeden z panów napisał "Dawajcie laski, co pieczecie na święta". Potem poleciało o fryzurach, czyli takie "tradycyjne" myslenie o kobietach...gary. Do tego "tradycyjnego" obrazu brakuje jeszcze seksu. I pewnie by był gdyby nie to, że forumowych panów kobiety nie kręcą;)
Mozna powiedzieć, że postrzeganie kobiety jest niezmienne jeżeli chodzi o orientacje, odpada tylko tutaj oczywisty element...

O to mi chodziło;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: czwartek 17 gru 2015, 23:04 
Offline

Dołączył(a): czwartek 25 cze 2015, 22:41
Posty: 129
Lokalizacja: okolice Warszawy
Miejscowość: Mazowsze
Wiki napisał(a):
Gdy został załozony ten temat to od razu
jeden z panów napisał "Dawajcie laski, co pieczecie na święta". Potem poleciało o fryzurach, czyli takie "tradycyjne" myslenie o kobietach...gary. Do tego "tradycyjnego" obrazu brakuje jeszcze seksu. I pewnie by był gdyby nie to, że forumowych panów kobiety nie kręcą;)
Mozna powiedzieć, że postrzeganie kobiety jest niezmienne jeżeli chodzi o orientacje, odpada tylko tutaj oczywisty element...

O to mi chodziło;)


O i teraz rozumiem :)
Powiem Ci, że coś w tym jest

_________________
"Zacznij od robienia tego co konieczne,potem zrób to co możliwe.
Nagle odkryjesz,że dokonałeś niemożliwego"

św.Franciszek


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: czwartek 11 lut 2016, 14:08 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): wtorek 09 lut 2016, 17:06
Posty: 11
Miejscowość: łódzkie
@si@ napisał(a):

wchodzę tu przez czystą ciekawość i co widzę: gotowanie i fryzury. I mój instynkt każe mi uciekać jak najdalej.


miałam podobnie :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: sobota 13 lut 2016, 09:14 
Offline

Dołączył(a): czwartek 25 cze 2015, 22:41
Posty: 129
Lokalizacja: okolice Warszawy
Miejscowość: Mazowsze
wiwi napisał(a):
@si@ napisał(a):

wchodzę tu przez czystą ciekawość i co widzę: gotowanie i fryzury. I mój instynkt każe mi uciekać jak najdalej.


miałam podobnie :D


Witaj wiwi :) dzięki,że to napisałaś, bo czułam się trochę jak ufoludek nawet tutaj

_________________
"Zacznij od robienia tego co konieczne,potem zrób to co możliwe.
Nagle odkryjesz,że dokonałeś niemożliwego"

św.Franciszek


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: sobota 13 lut 2016, 17:45 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): wtorek 09 lut 2016, 17:06
Posty: 11
Miejscowość: łódzkie
myślę, że jest jeszcze wiele takich dziewczyn, które te kwestie czasem przerażają :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: czwartek 25 lut 2016, 23:43 
Offline

Dołączył(a): niedziela 02 wrz 2012, 18:12
Posty: 16
Miejscowość: PL
haha bardzo mnie to rozbawiło i uświadomiło jak wszyscy poddajemy sie ogólnie stereotypom, a moze jestesmy nadwrażliwe na tym punkcie? :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: poniedziałek 07 mar 2016, 17:22 
Kamiskatzia napisał(a):
Słucham wielu rodzajów muzyki, ale nigdy nie przekonam się do disco polo. Dla mnie to takie puste piosenki o jednym śpiewane.

Przypomniała mi się taka historia co do farbowania włosów. Jedna moja taka koleżanka uważała się za specjalistkę od farbowania. No i zaoferowała się tej drugiej, że ją przefarbuje. Niestety wyszedł tak brzydki kolor, że się druga normalnie popłakała.


Ja też nie przepadałam za discopolo, teraz mam raczej neutralne podejście. Międzyczasie lubiłam słuchać discopolo dla jaj, dla hecy, dla rozprężenia intelektualnych zapędów, do tańca :lol: .

Mi kiedyś kosmetyczka podsunęła pomysł bym zaszalała i przefarbowałą się na rudo. PRZYPOMINAŁAM :arrow: Pippi Langstrumpf :!:

ridlle napisał(a):
wszyscy poddajemy sie ogólnie stereotypom


Nie dajmy się uśpić stereotypom. To paradoXalnie na nich zdają mi się być oparte teorie przewrotnej genderowej ideologii :twisted: .


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: poniedziałek 07 mar 2016, 17:43 
"<-Przypominałam->", bo przefarbowane na rudo włosy nie pasowały raczej do mojej jasnej karnacji i oczu oraz ciemnych brwi

A słucha/ła może, któraś z Was muzyki elektronicznej, techno :geek: łupanki ?
Ja owszem i z perspektywy czasu nie zachęcam do takich klimatów...
Zachęcam do zapoznania się na naszym forum z działem Muza

Ps. Nie zapominajmy, że wszystkie jesteśmy płcią piękną, a jutro nasze święto ;) <kwiatek> .


Góra
  
 

...
PostNapisane: środa 14 gru 2016, 13:07 
Offline

Dołączył(a): czwartek 25 cze 2015, 22:41
Posty: 129
Lokalizacja: okolice Warszawy
Miejscowość: Mazowsze
xyz napisał(a):
OnSam napisał(a):
są spotkania ogólnopolskie - w postaci corocznych rekolekcji... Potrzebna jedynie (?) odwaga i uczciwość...


Coroczne rekolekcje forumowe są dla mężczyzn. Żadna kobieta nie bierze w nich udziału, zgodnie z życzeniem mężczyzn będących na tych rekolekcjach. Kobiety mogą zorganizować wyłącznie oddzielne rekolekcje, jeśli się zbiorą chętne w większej liczbie. Do tej pory zgłosiły się zaledwie dwie kobiety. Zapadła większościowa decyzja, żeby ich nie wpuszczać na męskie rekolekcje.

Co do spotkań regionalnych, to nie ma ich oficjalnie organizowanych w Warszawie z braku zainteresowania wspólnymi spotkaniami w większym gronie. Spotykają się osoby prywatnie poza Forum. Nikt nie broni nawiązywania braterskiej lub siostrzanej przyjaźni w obrębie całej Polski. Takie przyjaźnie zresztą są, dobierane indywidualnie.

Na FB nie ma grupy oficjalnej naszego Forum, ale to nie znaczy, że nie istnieją tajne grupy dla zaprzyjaźnionych męskich członków Forum.

Jeśli ktoś chce utrzymywać kontakt, to go utrzymuje z własnej chęci i woli. A że nie tworzymy jednej wspólnoty męsko-kobiecej... No cóż, bywa. Nic na siłę. Wszystko w wolności serca.

Kiedyś Querens wspomniał o potrzebie duszpasterza dla nas jako Forum. Nie ma nadal takiego duszpasterza.


Xyz, pozwoliłam sobie na cytat z innego wątku bo chcę się do niego odnieść. Kobiety, co Wy na to aby spotkać się w realu np.między świętami a nowym rokiem?
Jeśli same o siebie (też na forum) nie zawalczymy panowie tego za nas nie zrobią.
Któraś chętna? Proponuję Warszawę-może trochę egoistycznie ale tu mi najbliżej ;)

_________________
"Zacznij od robienia tego co konieczne,potem zrób to co możliwe.
Nagle odkryjesz,że dokonałeś niemożliwego"

św.Franciszek


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: środa 14 gru 2016, 13:11 
Offline

Dołączył(a): czwartek 25 cze 2015, 22:41
Posty: 129
Lokalizacja: okolice Warszawy
Miejscowość: Mazowsze
Kobiety, co powiecie na spotkanie w realu między Świętami a nowym rokiem? Proponuję Warszawę.
Xyz- dzięki Twojemu natchnieniu w poście o fb twn pomysł się narodził ;)

_________________
"Zacznij od robienia tego co konieczne,potem zrób to co możliwe.
Nagle odkryjesz,że dokonałeś niemożliwego"

św.Franciszek


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na Facebooku - idea założenia grupy dla forumowicz
PostNapisane: środa 14 gru 2016, 16:28 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Ale faceci się izolują od kobiet. A potem piszą androny o leczeniu homo. Boja sie kobiet i tyle


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na Facebooku - idea założenia grupy dla forumowicz
PostNapisane: środa 14 gru 2016, 17:30 
faceci są z gliny a my z żebra, podświadomie może myślą, że będąc z nami znowu "zabierzemy im jakieś żebro", w sensie wspólne zajęcia, wspólne tematy... bo mamy troszkę inne potrzeby i zainteresowania... w tym przypadku homoseksualizm nas nie połączy, bo to wojna światów płciowych ;) to tak jak z wieczorem panieńskim i kawalerskim, raczej w gronie własnej płci się przebywa... jak słuchałam CD o. Szustaka (przepraszam że ciągle o nim, ale niedawno znowu otworzyl mi oczy nagraniami "Judyta" i "Estera"), to kiedyś kobiety i mężczyźni w ogóle biesiadowali osobno, król w jednej komnacie a w drugiej królowa ze swoimi współbiesiadnikami... i może coś w tym jest a może jeszcze coś innego?


Góra
  
 

Re: Grupa na Facebooku - idea założenia grupy dla forumowicz
PostNapisane: środa 14 gru 2016, 17:54 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Jeszcze jakaś Pani im się spodoba i poczują naprawdę niechciane skłonności:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na Facebooku - idea założenia grupy dla forumowicz
PostNapisane: środa 14 gru 2016, 18:00 
albo kobieta zdominuje, przejmie inicjatywę i z nieśmiałego kociaka zrobi się tygrys niemalże heteroseksualny... bo tak na chłopski rozum to zarowno facet jest dowodem na to, że kobieta jest kobietą a kobieta jest dowodem na to, że facet jest facetem i może tego faceta wydobyć na światło dzienne ;)


Góra
  
 

Re: Grupa na Facebooku - idea założenia grupy dla forumowicz
PostNapisane: środa 14 gru 2016, 18:14 
Moderator
Offline

Dołączył(a): niedziela 22 wrz 2013, 22:39
Posty: 493
Miejscowość: Katowice
Wiki napisał(a):
Jeszcze jakaś Pani im się spodoba i poczują naprawdę niechciane skłonności:)
:lol:

_________________
"Nade wszystko jednak nie ustawajcie w miłości jedni ku drugim, gdyż miłość pokrywa wiele grzechów." 1P 4, 8


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na Facebooku - idea założenia grupy dla forumowicz
PostNapisane: środa 14 gru 2016, 18:29 
a może panowie wolą pomilczeć jak to zazwyczaj jest widoczne na forum a kobiety by ich zagadały i przegadały podczas wspólnego spotkania... powinnam nauczyć się cicho siedzieć, bez względu na okoliczności


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: środa 14 gru 2016, 21:57 
@si@ napisał(a):
Kobiety, co powiecie na spotkanie w realu między Świętami a nowym rokiem? Proponuję Warszawę.

Ja jestem za, tylko nie wiem czy nie lepszy będzie jakiś weekend, bo jednak w te dni jest praca i z innego województwa może być trudno dojechać. Ale trudno nie znaczy niemożliwie:)


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: środa 14 gru 2016, 23:15 
Offline

Dołączył(a): czwartek 25 cze 2015, 22:41
Posty: 129
Lokalizacja: okolice Warszawy
Miejscowość: Mazowsze
tex napisał(a):
Ja jestem za, tylko nie wiem czy nie lepszy będzie jakiś weekend, bo jednak w te dni jest praca i z innego województwa może być trudno dojechać. Ale trudno nie znaczy niemożliwie:)

Może być i weekend ☺to była tylko propozycja. Faktycznie sobota/niedziela jest chyba bardziej dogodnym terminem.

_________________
"Zacznij od robienia tego co konieczne,potem zrób to co możliwe.
Nagle odkryjesz,że dokonałeś niemożliwego"

św.Franciszek


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na Facebooku - idea założenia grupy dla forumowicz
PostNapisane: środa 21 gru 2016, 19:25 
nowyuzytkownik7 napisał(a):
Wiki napisał(a):
Jeszcze jakaś Pani im się spodoba i poczują naprawdę niechciane skłonności:)
:lol:

Nadzieja zas zawiesc was nie moze, bo milosc Boza rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Swietego, ktory nam dany zostal. Rz 5, 5
+
Ja nosze przy sercu krzyzyk duchacki (to taki jakby kluczyk Ducha Swietego:)).
+
Serdeczne Bog Ci zaplac Szymonie, za twoj pelen nadziei podpis profilowy;). Plus brawo dla Ciebie za to, ze udzieliles sie w z zalozenia babskim watku:)


Góra
  
 

Re: Między nami babami :)
PostNapisane: środa 02 gru 2020, 18:16 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Panie, niestety pouciekały z tego forum.
Większość zlikwidowała konta, a pozostałe od lat się nie logują....
Nudno być homoseksualną katoliczką...


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL