Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
  Drukuj

Logo strony
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa 23 lis 2016, 16:57 
ciekawe mi się wydało logo (skłonność do symboliki) -jakby człowiek, jakby prezent, jakby okno, jakby złączenie niebieskiego z ziemskim i krzyż jak kręgosłup
podoba mi się ;)


Góra
  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: niedziela 27 lis 2016, 17:25 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
albo jak trumna


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: niedziela 27 lis 2016, 19:45 
;) no jakoś nie skojarzyłam - ciekawe co na to Freud ;) no trochę awangardowa trumna i z pomponem na górze jak czapka proboszcza ;)


Góra
  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 13:07 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
I ciekawe gdzie takie chłopaki rozmodlone są w takiej pozycji, chyba podczas 1szej Komunii;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 13:14 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Wystarczy poczytać forum i jakie tragedie są opisywane z powodu tego, że chrześcijanin jest homoseksualny i nie może seksu uprawiać. Albo dywagację czy trzymanie kogos za reke to grzech czy nie, czy H-CH może mieć homoseksualnego przyjaciela, itp. Freud nie jest tu potrzebny;)
Nie wiem dlaczego głowa ma być akurat ksiedza proboszcza;) Moze tego co sie zamknął w tej trumnie, którą nazywa niechcianymi skłonnościami homo i nic poza tym nie czuje. A głowa na szczęście na zewnątrz i może zmienić swoje myślenie i nastawienie, żeby nie było tego dołującego smutku i samotności.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 13:50 
masz rację, że napięcie wewnątrz człowieka, gdzie jego seksualizm styka się z pneumą i psyche czasem prowadzi do tragedii... co do trzymania za rękę jestem za, bo podobno ludzie w ogóle za mało się przytulają i przez to chorują...
nie głowa księdza proboszcza, tylko czapka, taka czarna czworokątna z bąblem na wierzchu... no z czapką czy nawet mitrą mi się tez skojarzyło logo, ale trumny nadal tam nie widzę... chociaż jak czytałam Małego Księcia, to mogę sobie wyobrazić, ze pod ta czapką jest trumna i dlatego nadaje takie kanciaste kształty ;) proboszczów nie wsadzajmy lepiej do trumien, nawet w wyobraźni ;)


Góra
  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 13:58 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Ha ha, tak czapka;) Coś Ty, to tylko miała być głowa, może jako przewodnictwo tych nas starganych wewnętrzną walką:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 14:01 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
ale Twoja koncepcja logo podoba mi się. Zamiast szarego koloru dałabym rózowy jako symbol płci żeńskiej;). niebieski bym zostawiła bo symbolizuje facetów. Zamiast tego nienaturalnego chłopaczka wstawiłabym coś innego. Alfa, masz pomysł co?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 14:05 
o tak, wojownicy, zapaśnicy wewnętrzni... powinnam napisać "wojowniczki, zapaśniczki", ale z szacunku do Panów napisałam inaczej ;) nasi pasterze, obojętni z jakimi czapkami niech mają po prostu głowy pełne miłości a to wystarczy ;) miłość cierpliwa jest a do takich osób jak my, wrazliwych i często zranionych potrzeba morza cierpliwości... na pewno więcej od nas samych ;)


Góra
  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 14:09 
a wiesz, że kiedyś było odwrotnie i to różowy był przypisany facetom, tudzież panom ? osobiście to kolorystycznie spoko, uspokaja... a w ogóle to kiedyś tylko faceci haftowali, co nie jest powszechnie znane - odbiegając od tematu... hmm... chłopaczka to ja tutaj nie widzę, ale faktycznie jakiś stworek jakby w beciku, w takim prostokątnym kombinezoniku dziecko z czterema kończynami i glówką pięciokątną ;)


Góra
  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 14:12 
co do pana modlącego się, to widać że pod fotkę nastawiony ;) takie niewinne chłopczęcie... ale logo ogólnie w porządku - można tyle w nim zobaczyć ;) czego dusza zapragnie ;) i trumna i dziecko i czapka i chyba wszystko, bo pod czapką może być np. rower, czterogłowa lalka Barbie ;) oj, z moją wyobraźnią nie jest najlepiej ;)


Góra
  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 14:57 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Głowa skacowana;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 14:58 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
A my tu wszyscy takie niewiniątka:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 15:17 
nie wiem jak wyczułaś, ale z calym szacunkiem tylko lampke białego wina wypiłam ;) tylko lampeczkę, niewinną lampelunię :)


Góra
  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 15:20 
i już dawno wywietrzało ;) w końcu to nie post, ale oczekiwanie a do ryby białe wino pasuje... i znalazłoby się kilka argumentów jeszcze ;)


Góra
  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 15:40 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Kobiety mają swoją intuicję:) A najlepiej to wyczuwa się po własnym doświadczeniu, a dokładnie wczorajszym (ale tylko malutki kielunio);)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 15:53 
no tak, zapomniałam o tej cesze ;) to dlatego ta łatwość pisania ;) treść sama płynie, byle w odpowiednim kierunku i żeby nie zawracała ;) koniecznie musze się wylogować, bo mnie chłopcy potraktują trzeźwymi słowami i nie będę mogła potem tutaj wleść, nawet na klęczkach


Góra
  
 

Re: Logo strony
PostNapisane: poniedziałek 28 lis 2016, 16:22 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
ale mysle, że złozone rączki pomogą:)
Chłopaki mają poczucie humoru:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL