Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ] 
  Drukuj

Jak spędziliście Sylwestra 2015/ witaliście Nowy Rok 2016?
w domu z rodziną  20%  [ 3 ]
organizuję u siebie spotkanie z bliskimi  13%  [ 2 ]
spędzę ten czas na domówce u znajomych  27%  [ 4 ]
spędzę ten czas bardzo kameralnie w domowych warunkach z jedną osobą  13%  [ 2 ]
w domu sama/sam, np. z książką, przed TV, komputerem, ale łącząc się na odległość (np. telefonicznie) z innymi  7%  [ 1 ]
w domu sama/sam, np. z książką, przed TV, komputerem, ale bez łączności (nawet na odległość) z innymi  0%  [ 0 ]
pewnie pójdę przed północą spać  0%  [ 0 ]
w klubie / pubie / restauracji / na balu / dyskotece, itp.  0%  [ 0 ]
w kinie / teatrze / muzeum, itp.  7%  [ 1 ]
na imprezie plenerowej  0%  [ 0 ]
aktywnie sportowo, np. biegając, itd.  0%  [ 0 ]
z dala od domu na wyjeździe wypoczynkowym gdzieś w Polsce (np. góry, jeziora, morze)  0%  [ 0 ]
z dala od domu na wyjeździe wypoczynkowym gdzieś za granicą  0%  [ 0 ]
służbowo w pracy (w kraju lub za granicą)  0%  [ 0 ]
w kościele / zakonie / na rekolekcjach / sesji duchowej, itp.  13%  [ 2 ]
w podróży środkami komunikacji (np. w pociągu, samolocie, samochodzie)  0%  [ 0 ]
inne  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 15

Jak spędziliście Sylwestra 2015/ witaliście Nowy Rok 2016?
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota 29 gru 2012, 11:55 
Offline

Dołączył(a): wtorek 03 sty 2012, 14:49
Posty: 222
Miejscowość: Rzeszów
Ja w tym roku trochę inaczej niż zwykle :)

http://www.zawichost.jadwizanki.pl/stand.php?sp=37


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: sobota 29 gru 2012, 12:09 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 gru 2012, 15:00
Posty: 124
Miejscowość: Warszawa
Ja standardowo - domówka :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: niedziela 30 gru 2012, 17:24 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 gru 2012, 15:00
Posty: 124
Miejscowość: Warszawa
wątek przeczytany 36 razy i dwa wpisy tylko - raczej OnSam i ja nie naklikaliśmy tyle wyświetleń.

Temat jest dziecinnie prosty - piszcie coś proszę. Nawet jak spędzacie Sylwestra z babcią albo ciocią (mam na myśli krewną :mrgreen:) to piszcie. Jak z kotem to piszcie też - przyślemy pozdrowienia dla waszego koteczka :D. Nawet jak idziecie spać przed północą to napiszcie też.

Chyba że idziecie do gay klubu i się wstydzicie powiedzieć - to napiszcie że do klubu - nie będziemy dociekać do jakiego :mrgreen:

To jest nasze forum i jak nie będziemy pisać to umrze. Na trudniejsze tematy można nie pisać ale na taki jak tu to każdy powinien czuć się w obowiązku :!:

Jak ktoś przegapi wpis przed Sylwestrem to potem może napisać też jak Sylwestra spędził. Może jakieś ciekawe historie się wydarzą :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: niedziela 30 gru 2012, 21:44 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 gru 2012, 15:00
Posty: 124
Miejscowość: Warszawa
już 52 wyświetlenia i tylko 3 posty ...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: niedziela 30 gru 2012, 21:51 
Offline

Dołączył(a): sobota 16 cze 2012, 15:10
Posty: 109
Miejscowość: Poznań
Ja Sylwestra spędzam ze znajomymi w stolicy Wielkopolski ;)

_________________
Lights will guide you home
and ignite your bones
And I will try to fix you


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: niedziela 30 gru 2012, 22:28 
Offline

Dołączył(a): sobota 18 lut 2012, 16:23
Posty: 12
Dla mnie ten dzień będzie podobny do innych dni w roku. Sylwestrową noc spędzę jak zwykle w domu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: niedziela 30 gru 2012, 22:38 
Ja tak samo jak kolega powyżej - również w domu. Z rodzinką.


Góra
  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: niedziela 30 gru 2012, 22:41 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 gru 2012, 15:00
Posty: 124
Miejscowość: Warszawa
Amicus - jak bym nie miał innych planów to bym Cię wyciągnął na miejską imprezę. Może ludzie z Wawy którzy nie mają innych planów się zorganizują razem i pójdą na Plac Konstytucji posłuchać muzyki.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: niedziela 30 gru 2012, 22:50 
intelligo napisał(a):
Może ludzie z Wawy którzy nie mają innych planów się zorganizują razem i pójdą na Plac Konstytucji posłuchać muzyki.


Ja odpadam. Po pierwsze nie mam ochoty marznąć. A po drugie ogólnie nie mam ochoty ;) Wolę sobie tej samej muzyki posłuchać w domu w tv na polsacie - w dużo dogodniejszych warunkach ;) I co najważniejsze w ciepełku :D I śpiewających artystów też będę lepiej i bliżej widzieć :D Więc to naprawdę iście luksusowe warunki, rzekłabym nawet, że będę miała miejscówkę VIP hehe :D


Góra
  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: niedziela 30 gru 2012, 22:57 
Zeszłorocznego Sylwestra spędzałam w pracy na 24h. A jeszcze żeby tego było mało to miałam straszne zatrucie pokarmowe i co kilkanaście minut latałam do łazienki i wymiotowałam. Więc to był naprawdę "cudowny" Sylwester... Chyba najgorszy w całym moim życiu. Ale mimo wszystko wspominam go z jakimś takim sentymentem :) A panorama stolicy z 46 piętra o północy - bezcenny widok :)


Góra
  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: niedziela 30 gru 2012, 23:11 
intelligo napisał(a):
Jak z kotem to piszcie też - przyślemy pozdrowienia dla waszego koteczka :D.


:lol:


intelligo napisał(a):
Chyba że idziecie do gay klubu i się wstydzicie powiedzieć - to napiszcie że do klubu - nie będziemy dociekać do jakiego :mrgreen:


intelligo rozwalasz mnie :lol: A raczej Twoje teksty mnie rozwalają :lol:


intelligo napisał(a):
To jest nasze forum i jak nie będziemy pisać to umrze. Na trudniejsze tematy można nie pisać ale na taki jak tu to każdy powinien czuć się w obowiązku :!:


Dokładnie. A wszyscy tu tak mało i rzadko piszą, że ja również mam wrażenie, że to forum niedługo uschnie, ale obym się myliła. Bo dla wielu z nas jest naprawdę bezcennym wsparciem. A tymczasem w niektórych działach ostatni post jest nawet z września... :roll: Trzeba rozruszać trochę to forum Panowie i Panie! :)


Góra
  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: niedziela 30 gru 2012, 23:14 
Ja sylwestra spędzę z niektórymi forumowiczami ;-)


Góra
  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: poniedziałek 31 gru 2012, 00:06 
Offline

Dołączył(a): sobota 18 lut 2012, 16:23
Posty: 12
Imprezy plenerowe nie bardzo mi odpowiadają, zwłaszcza o tej porze roku.
Innych propozycji nie miałem i już się nie spodziewam, a gdyby się taka trafiła, to byłaby to miła niespodzianka.
Poczucie samotności dość często mi towarzyszy, w tym dniu może trochę bardziej bo większość ludzi spędza ten czas w jakimś towarzystwie. Zdążyłem się jednak do tego już przyzwyczaić i nie robię z tego problemu.
Tym, którzy spędzą tę noc na imprezach, życzę udanej zabawy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: poniedziałek 31 gru 2012, 01:07 
Offline

Dołączył(a): wtorek 06 mar 2012, 23:23
Posty: 143
Lokalizacja: Gorlice
Miejscowość: Gorlice
Co do sylwestra i trudnych tematów:-)))
Chciałbym się z wami podzielić zabawną sytuacją, paradoksem.

Zeszłego roku na sylwestra wybrałem się ze znajomymi do lokalu, każdy miał os.towarzyszącą oprucz mnie ja byłem w charakteże kierowcy. Kiedy patrzyłem na kolegów, zaczołem "kalkulacje" swojego życia złapałem niezłego doła. Przeprosiłem towarzystwo wsiadłem w samochód i pojechałem do pobliskiego sanktuarium na drużke różancową pod pomnik Maryi Płaczącej ze swoimi żalami, że jestem sam że kolejny rok a mi nic nie wychodzi, beznadzieja...
Dobrze że nikt mnie wtedy nie zauwarzył 24 w nocy a jakiś obłąkaniec pląta się w takim miejscu :-D

W tym roku też wybieram się z kolegami, planowałem zabrć dziewczynę/znajomą, a koledzy (wszyscy hetero!) oznajmili mi że oni idą sami, chcą się bawić w swoim męskim towarzystwie, chciałem spędzić ten czas z koleżanką bo ostatnio zaczołem bardzo "tęsknić" za kobiecością, no a oni mi z takim chasłem mi wyjeżdżają :-D
To dopiero beznadzieja... :-)))


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: poniedziałek 31 gru 2012, 02:29 
Offline

Dołączył(a): sobota 23 cze 2012, 11:46
Posty: 70
Miejscowość: Warszawa
Ja z przyjaciółką, jej narzeczonym, rodzeństwem i rodzicami, będzie masakra emocjonalna.. sylwester to nie jest dzień dla samotnych, ale trzeba "dawać radę". Zawsze jeszcze pozostaje opcja tradycyjnego "Dirty Dancing"/"Pretty woman" w TVP z rodzicami i resztkami wigilijnego barszczyku ;)
Łączę się w modlitwie z tymi wszystkimi, którym jutro będzie cholernie trudno, zwłaszcza za jedynych singli w towarzystwie ;)

_________________
"Wybaw mnie, Boże, bo woda mi sięga po szyję (...).
Niechaj mnie nurt wody nie porwie, niech nie pochłonie mnie głębia(...)"


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: poniedziałek 31 gru 2012, 12:41 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 gru 2012, 15:00
Posty: 124
Miejscowość: Warszawa
Amicus, przykro mi że spędzisz ten wieczór sam. Wierz mi że gdybym był w domu to bym do Ciebie przyjechał z butelką szampana.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: poniedziałek 31 gru 2012, 14:39 
Offline

Dołączył(a): wtorek 03 sty 2012, 14:49
Posty: 222
Miejscowość: Rzeszów
Przynajmniej Poznań spędza ten dzień razem ;) A ja pozdrawiam znad (dzikiej) Wisły :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: wtorek 01 sty 2013, 18:29 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 23:08
Posty: 58
Lokalizacja: Rzeszów
Miejscowość: Rzeszów
Ja spędziłem sylwestra w domu z dobrą komedią i szampanem:) .............:(


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: niedziela 22 gru 2013, 23:26 
Offline

Dołączył(a): sobota 21 gru 2013, 00:18
Posty: 16
Miejscowość: Kraków
Ja planuję pojechać na pustelnię :) 31 XII - 1 I :) w spokoju i modlitwie w górach sam na sam z Bogiem :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: poniedziałek 23 gru 2013, 16:50 
Najważniejszym wydarzeniem dnia 31. grudnia jest dla mnie udział w wieczornej Mszy Świętej dziękczynnej za dar całego starego roku.
Poza tym wiele wskazuje na to, że późnym wieczorem zostanę w domu i, o ile sytuacja pozwoli, pójdę spać nie czekając do północy. Chyba bym mógł komuś potowarzyszyć choćby w wirtualnej rozmowie (byłoby mi dużo milej), wtenczas mogę śmiało wytrwać do północy. :)


Góra
  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: poniedziałek 23 gru 2013, 22:01 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 21 wrz 2013, 22:24
Posty: 13
Miejscowość: kuj pom
ja jak niektórzy spędzę ten dzień w domu tym bardziej że rano jadę do pracy w nowy rok


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: czwartek 26 gru 2013, 00:10 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 08 kwi 2013, 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Szczecin
Ostatnie dwa lata nikt mnie nie zapraszał na Sylwestra, a ja się nie wpraszałem na siłę. Dwa lata temu przespałem Sylwestra i ta noc straciła dla mnie cały urok. Rok temu oglądałem tv z mamą. W tym roku zaprosił nas wujek i chyba pójdziemy, ale ja to zrobię z grzeczności, bo najchętniej zostałbym w domu. Nie zależy mi, naprawdę, nie odliczam nocy do Sylwestra, nie kupuję alkoholu, nie mam fajerwerków. Pewnie zaoferuję nawet, że będę prowadzić auto.

Ale bardzo, bardzo zazdroszczę wszystkim parom tego całusa o godzinie 23.59/0.00


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: czwartek 26 gru 2013, 09:55 
czasem mam ochotę tak na przekór przespać Sylwestra, wtedy gdy nie chce mi się na siłę cieszyć i bawić. Jednego Sylwestra bardzo miło wspominam, bo zrobionego z koleżanką na przekór gdzieś w środku lutego :) było pięknie biało, ulepiłyśmy bałwana, poszłyśmy na sanki, o północy otworzyłyśmy szampana. Myślę, że to, żeby zrobić sobie Nowy rok- jako początek czegoś nowego, postanowień , wcale nie musi być to właśnie ta jedna noc. Co do całusa o tej północy fjern, cóż.... tylko zazdrościć ...


Góra
  
 

Jak spędzacie Sylwestra 2013/1014?
PostNapisane: poniedziałek 30 gru 2013, 00:38 
Offline

Dołączył(a): wtorek 26 lis 2013, 23:38
Posty: 258
Miejscowość: Warszawa
Waham się, co robić, być może nocne czuwanie w kościele, żeby przemyśleć cały rok 2013 i jego wypadki.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2013/1014?
PostNapisane: poniedziałek 30 gru 2013, 00:40 
Offline

Dołączył(a): wtorek 26 lis 2013, 23:38
Posty: 258
Miejscowość: Warszawa
To szczególny czas uporządkowania, podsumowania i przemyślenia mojego życia. A jak Wy go spędzacie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: poniedziałek 30 gru 2013, 19:01 
u mnie podobnie jak w tamtym roku, wraz ze wspólnotą zabawa do białego rana


Góra
  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: poniedziałek 30 gru 2013, 22:59 
Offline

Dołączył(a): środa 04 wrz 2013, 19:11
Posty: 32
Miejscowość: Gdynia
przy całym szaleństwie Sylwestra z Polsatem w Gdyni i z całym szacunkiem dla Rodowicz i Krawczyka (:P), decyduję się na czuwanie w kościele, wiem że nie będę sam


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok ?
PostNapisane: poniedziałek 30 gru 2013, 23:26 
Offline

Dołączył(a): wtorek 26 lis 2013, 23:38
Posty: 258
Miejscowość: Warszawa
w domu z rodziną 3
w domu sama/sam, np. z książką, przed TV, komputerem, ale bez łączności (nawet na odległość) z innymi 2
w klubie / pubie / restauracji / na balu / dyskotece, itp 2
z dala od domu na wyjeździe wypoczynkowym gdzieś w Polsce (np. góry, jeziora, morze) 2

to najczęstsze opcje, czyli różnorodnie spędzamy Sylwestra:-) nie ma reguły :-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok?
PostNapisane: sobota 23 sie 2014, 23:48 
Offline

Dołączył(a): czwartek 07 sie 2014, 18:57
Posty: 233
Miejscowość: Szczecin
Skoro wielu z Was doskwiera samotność, dlaczego nnie spotkacie się. ze znajomymi ziomkami z forum ? Byłoby to lepsze dla Waszej kondycji psychicznej niż widok rodziny czy znajomych wśród których często jesteście jedynymi singlami...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra / witacie Nowy Rok?
PostNapisane: środa 27 sie 2014, 21:26 
To prawda co pisze AlexFromPoland ale jednocześnie nie jest prawdą że nie ma mozliwości spotkania z kimś wartościowym, odnowienia jakiejś dawnej znajomości - to jest możliwe zawsze, tylko że ja osobiście lubię użalać się nad sobą, nad swoją samotnością i mimo że są jakieś osoby, które chętnie zgodziłyby się na spotkanie, na pogadanie o głupotach, na wyjście na kawę, to ja wycofuję się świadomie.


Góra
  
 

Sylwester 2014
PostNapisane: poniedziałek 10 lis 2014, 20:25 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 16 gru 2012, 15:00
Posty: 124
Miejscowość: Warszawa
Hey,
Niektórzy z nas mają z pewnością plany Sylwestrowe a inni pewnie nie. Może by tak zadbać aby każdy kto nie ma lepszych planów spędził tego Sylwestra ze znajomymi z tego forum. Jak ktoś chce coś zorganizować albo może zaprosić ludzi to niech pisze.
Nawet jak nie ma możliwości spędzenia Sylwestra u kogoś na domówce, to zawsze można pójść razem na miejską imprezę - a taka jest w każdym mieście. Co wy na to?
A może ktoś może zaoferować nocleg ludziom z innych miast i można pójść na miejską imprezę razem.

Piszcie co o tym sądzicie.
Mariusz


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2014 / witacie Nowy Rok 2015?
PostNapisane: poniedziałek 10 lis 2014, 23:55 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 06 paź 2014, 15:10
Posty: 239
Miejscowość: Legionowo
Zazwyczaj sam, czasami ostentacyjnie idę "spać" o 23.55:-(

Chętnie bym przegadał tę noc przy jakimś winku/piwku/nawet coli i koniecznie czymś takim jak dobry sernik... z jakimiś sensownymi ludźmi!

_________________
"Zaświadcza się, że Mikołaj Iwanowicz, spędził wyżej wymienioną noc na balu u szatana zaangażowany jako środek lokomocji...Hella, nawias, a w nawiasie napisz wieprz. Podpisano Behemot".


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2014 / witacie Nowy Rok 2015?
PostNapisane: piątek 14 lis 2014, 01:09 
Offline

Dołączył(a): czwartek 07 sie 2014, 18:57
Posty: 233
Miejscowość: Szczecin
Dobry sernik jest nad wyraz ok ! Nie lubię sylwestrowych nocy i miejskuch imprez ale mogłbym z kimś porozmawiać, może koledzy z zachodniego Pomorza, ktoś, coś ...?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2014 / witacie Nowy Rok 2015?
PostNapisane: niedziela 07 gru 2014, 21:55 
Offline

Dołączył(a): czwartek 08 mar 2012, 22:51
Posty: 95
Lokalizacja: Podkarpacie
Miejscowość: Średnia
Propozycję spędzenia nocy Sylwestrowej nieco inaczej jak spędza większość ludzi przedstawiły Siostry Benedyktynki z Jarosławia na Podkarpaciu. Rekolekcje po nocy Sylwestrowej poprowadzi bardzo dobry mówca egzorcysta ks. Rajchel. http://benedyktynkiopactwo.pl/index.php ... kolekcjami


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2014 / witacie Nowy Rok 2015?
PostNapisane: wtorek 09 gru 2014, 20:35 
W zeszłym roku spędziłem Sylwestra we wspólnocie modlitewnej, super było!
W nocy szliśmy na różaniec do lasu z figura Matki Bożej.
Polecam wspólnotę z Bąblińca pod Poznaniem.


Góra
  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2014 / witacie Nowy Rok 2015?
PostNapisane: sobota 27 gru 2014, 03:42 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 21 lut 2014, 00:53
Posty: 52
Miejscowość: Warszawa
wybrałem: "w domu sama/sam, np. z książką, przed TV, komputerem, ale bez łączności (nawet na odległość) z innymi"

W zeszłym roku byłem na domówce u znajomych i to w sumie był mój jedyny sylwester w całym życiu kiedy to spędziłem ten czas nie sam.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2014 / witacie Nowy Rok 2015?
PostNapisane: wtorek 30 gru 2014, 17:20 
Czy nie jest czasem dobrze oderwać się od codzienności i spędzić czas w gronie znajomych? Mi to zawsze pomaga nabrać trochę dystansu w wielu kwestiach :) Zwłaszcza kiedy większość czasu spędza się na nauce...


Góra
  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2014 / witacie Nowy Rok 2015?
PostNapisane: wtorek 30 gru 2014, 19:29 
Moderator
Offline

Dołączył(a): niedziela 22 wrz 2013, 22:39
Posty: 493
Miejscowość: Katowice
Kordian napisał(a):
wybrałem: "w domu sama/sam, np. z książką, przed TV, komputerem, ale bez łączności (nawet na odległość) z innymi"

W zeszłym roku byłem na domówce u znajomych i to w sumie był mój jedyny sylwester w całym życiu kiedy to spędziłem ten czas nie sam.

I dlaczego takowej domówki nie powtórzysz?

Matt95 napisał(a):
Czy nie jest czasem dobrze oderwać się od codzienności i spędzić czas w gronie znajomych? Mi to zawsze pomaga nabrać trochę dystansu w wielu kwestiach :) Zwłaszcza kiedy większość czasu spędza się na nauce...

Nic tak kojąco nie działa jak spotkanie z ludźmi, którzy Cię lubią, choćby tylko trochę, a przynajmniej są życzliwi :) A szczególnie w taki dzień, który się kojarzy, że się go spędza w gronie znajomych :)

_________________
"Nade wszystko jednak nie ustawajcie w miłości jedni ku drugim, gdyż miłość pokrywa wiele grzechów." 1P 4, 8


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2014 / witacie Nowy Rok 2015?
PostNapisane: wtorek 30 gru 2014, 19:58 
Każdy chce czasem pobyć sam, ale to można robić przez pozostały okres roku : )


Góra
  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2014 / witacie Nowy Rok 2015?
PostNapisane: wtorek 30 gru 2014, 22:22 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 21 lut 2014, 00:53
Posty: 52
Miejscowość: Warszawa
nowyuzytkownik7 napisał(a):
I dlaczego takowej domówki nie powtórzysz?


Bo ci ludzie jakoś się rozpłynęli... Zresztą to nie ja organizowałem :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2014 / witacie Nowy Rok 2015?
PostNapisane: środa 31 gru 2014, 14:31 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 26 gru 2014, 08:27
Posty: 8
Miejscowość: Opolszczyzna
Spędzę tę noc w domu z mamą. Przyjaciel zapraszał do siebie, ale odmówiłem bo nie chciałem aby rodzicielka została sama bo nie prowadzi bujnego życia towarzysko-rodzinnego. Mam nadzieję, że nie pójdę spać przed północą, a jeśli nawet to za rok jest kolejny Sylwester! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2015/ witacie Nowy Rok 2016?
PostNapisane: sobota 19 gru 2015, 14:09 
Moderator
Offline

Dołączył(a): czwartek 29 gru 2011, 10:30
Posty: 148
Miejscowość: PL
Mija rok. Poprzednia ankieta została wyzerowana i uaktualniona do nadchodzącego przełomu roku. Zapraszam do głosowania!

_________________
"Ufaj Bogu tak, jakby całe powodzenie spraw zależało wyłącznie od Niego; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał wszystko zdziałać, a Bóg nic nie zgoła". /św. Ignacy Loyola/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2015/ witacie Nowy Rok 2016?
PostNapisane: sobota 19 gru 2015, 19:39 
Offline

Dołączył(a): czwartek 07 sie 2014, 18:57
Posty: 233
Miejscowość: Szczecin
Mam zamiar mile spędzić ten czas z kolegą :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2015/ witacie Nowy Rok 2016?
PostNapisane: sobota 19 gru 2015, 19:42 
Offline

Dołączył(a): wtorek 03 sty 2012, 14:49
Posty: 222
Miejscowość: Rzeszów
http://www.benedyktynkiopactwo.pl/index ... -2015-2016


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jak spędzacie Sylwestra 2015/ witacie Nowy Rok 2016?
PostNapisane: piątek 25 gru 2015, 23:47 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 25 gru 2015, 16:30
Posty: 28
Miejscowość: Jelenia Góra/Łódź
Jakoś tak co roku wychodzi, że koledzy zapraszają na domówkę. :D ofc koledzy hetero

_________________
#yolo - już mam dość tego wyrażenia, ale nie mogę się go oduczyć :D

Cóż masz niebo nad ziemiany,
Bóg porzucił szczęście twoje,
Wszedł między lud ukochany,
Dzieląc z nim trudy i znoje.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL