Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj

Filmu nie oglądałem i nie obejrzę
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa 11 wrz 2019, 18:57 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 06 paź 2014, 15:10
Posty: 239
Miejscowość: Legionowo
Ale recenzję i owszem, przeczytałem z zainteresowaniem...


http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/sierp-z-dupy

Ciekawy jest fragment dotyczący domniemanej granicy...Myślę, że konkluzja słuszna, jest nią dyskrecja/jawność.

" Prezes zaprzyjaźniony z gejem terapeutą podsuniętym mu przez Zamachowskiego-Rydzyka, który klepie geja po tyłku – tak sobie tę sytuację ustawił Vega. Potem tenże gej – grany przez młodego Stuhra zdobywa serce prezesa i razem idą nad Wisłę puszczać kaczki, albowiem faceci jak się zakolegują, to zajmują się takimi właśnie czynnościami. W filmie jest mnóstwo wątków homoseksualnych, które służą – nie rozumiem dlaczego – do deprecjonowania i degradacji postaci. Macierewicz pederasta jest godzien szyderstwa i pogardy, to samo z prezesem, to samo z Rydzykiem. To są ludzie, których formacja, pardon, intelektualna reprezentowana przez Vegę powinna brać w obronę, a nie z nich szydzić. Mamy złych pedałów – to ci, których wymieniłem, i dobrego pedała, czyli młodego Stuhra. Gdzie przebiega granica podziału? Trudno mi dociec, ale prawdopodobnie chodzi o jawność. Jeśli ktoś obnosi się ze swoimi preferencjami jest dobry, a jeśli ktoś jest trochę dyskretniejszy, to jest zły, bo przeszkadza w robocie politycznej polegającej na propagowaniu tego rodzaj zachowań".

_________________
"Zaświadcza się, że Mikołaj Iwanowicz, spędził wyżej wymienioną noc na balu u szatana zaangażowany jako środek lokomocji...Hella, nawias, a w nawiasie napisz wieprz. Podpisano Behemot".


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Filmu nie oglądałem i nie obejrzę
PostNapisane: środa 11 wrz 2019, 21:20 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Może dlatego, że główną sferą zainteresować Katolików, tych prawdziwych bo polskich, jest cudze prześcieradło. Moze dlatego, że polskiego katolika tego prawdziwego, nie interesuje czy jadłeś dzisiaj, czy masz gdzie spać, czy masz co jeść, ale interesuje z kim sypiasz, albo co robisz z rękoma w nocy.

Tak jak sie pokazują tak ich piszą....Jeżeli główną sferą ich zainteresowań jest seks i zachowania seksualne innych ludzi, to tak też zostali przedstawieni, to czym zyją aktualnie, czyli homoseksualistami....to tak zostali przedstawieni


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Filmu nie oglądałem i nie obejrzę
PostNapisane: środa 11 wrz 2019, 21:27 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 06 paź 2014, 15:10
Posty: 239
Miejscowość: Legionowo
Wiki napisał(a):
Może dlatego, że główną sferą zainteresować Katolików, tych prawdziwych bo polskich, jest cudze prześcieradło. Moze dlatego, że polskiego katolika tego prawdziwego, nie interesuje czy jadłeś dzisiaj, czy masz gdzie spać, czy masz co jeść, ale interesuje z kim sypiasz, albo co robisz z rękoma w nocy.

Tak jak sie pokazują tak ich piszą....Jeżeli główną sferą ich zainteresowań jest seks i zachowania seksualne innych ludzi, to tak też zostali przedstawieni, to czym zyją aktualnie, czyli homoseksualistami....to tak zostali przedstawieni



"Jeżeli....to"

Ale co my wiemy na pewno o życiu intymnym prezesa et consortes?
Zapewniam Cię, że "główną sferą zainteresowań katolików, tych prawdziwych bo polskich" jest: Bóg Honor Ojczyzna. Wzorem jest św. St. Kostka i Maksymilian Kolbe. Jeśli ktoś plotkuje - grzeszy.

_________________
"Zaświadcza się, że Mikołaj Iwanowicz, spędził wyżej wymienioną noc na balu u szatana zaangażowany jako środek lokomocji...Hella, nawias, a w nawiasie napisz wieprz. Podpisano Behemot".


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Filmu nie oglądałem i nie obejrzę
PostNapisane: środa 11 wrz 2019, 21:44 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Nie odbieram tego jako dosłowność, że prezes jest taki a taki i ma takie a takie zycie seksualne.
Nie chodzi o dosłowność, ale o sens.
A sens moim zdaniem jest taki , jak napisałam.

To co piszę opieram na Twoim poście, a filmu nie oglądałam, podobnie jak Ty.

Literatura, film, nie posługują sie dosłownością, albo nie zawsze.
To, że prezes albo Rydzyk tak sa przedstawieni to nie znaczy, że chodzi o ich takie a nie inne zycie seksualne albo orientację.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Filmu nie oglądałem i nie obejrzę
PostNapisane: środa 11 wrz 2019, 22:21 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 06 paź 2014, 15:10
Posty: 239
Miejscowość: Legionowo
Wiki napisał(a):
Nie odbieram tego jako dosłowność, że prezes jest taki a taki i ma takie a takie zycie seksualne.
Nie chodzi o dosłowność, ale o sens.
A sens moim zdaniem jest taki , jak napisałam.

To co piszę opieram na Twoim poście, a filmu nie oglądałam, podobnie jak Ty.

Literatura, film, nie posługują sie dosłownością, albo nie zawsze.
To, że prezes albo Rydzyk tak sa przedstawieni to nie znaczy, że chodzi o ich takie a nie inne zycie seksualne albo orientację.


O co chodzi - Autor recenzji wyjaśnia dość klarownie...

_________________
"Zaświadcza się, że Mikołaj Iwanowicz, spędził wyżej wymienioną noc na balu u szatana zaangażowany jako środek lokomocji...Hella, nawias, a w nawiasie napisz wieprz. Podpisano Behemot".


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL