Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Dysk na Google z książkami.
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela 13 lis 2022, 11:56 
Offline

Dołączył(a): czwartek 16 gru 2021, 14:29
Posty: 85
Miejscowość: Kraków
Zrobiłem dysk na Google i wrzuciłem coś od siebie, gdyby ktoś chciał to też może coś wrzucić :)
Nazwa: chrz.hom@gmail.com
Hasło: Haslo2023

https://drive.google.com/drive/u/3/my-drive

1. A. Medinger - Podróż ku pełni męskości.
2. Bly Robert - Żelazny Jan
3. Dlaczego nie nazywam siebie gejem?
4. Dziecko a skłonności homoseksualne.
5. R. Cohen - Wyjść na prostą. Rozumienie i zdrowienie z homoseksualizmu.
6. Gerard van der Aartweg - Przewodnik po autoterapii homoseksualizmu.
7. Wojciech Eichelberger - Zdradzony przez ojca.
8. Zaplątani w pożądanie. Intymne rozmowy z seksoholikami i osobami o skłonnościach homoseksualnych.
9. Leanne Payne - Zniszczony obraz.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Dysk na Google z książkami.
PostNapisane: niedziela 13 lis 2022, 15:29 
Offline

Dołączył(a): czwartek 16 gru 2021, 14:29
Posty: 85
Miejscowość: Kraków
1. Podróż ku pełni męskości - Alan Medinger
Książka powstała z myślą o tych, którzy pragną przezwyciężyć swój homoseksualizm, ale przekazuje także wiele prawd ogólnych dotyczących akceptacji i rozwoju męskiej tożsamości. Autor proponuje nam przejście przez kolejne etapy rozwojowe dorastania do męskości, bez dróg na skróty. Jeżeli nie uczyniliśmy tego, będąc chłopcami, musimy zrobić to w wieku dojrzałym. Pokazuje, na czym polega męskość i jakie ma znaczenie oraz jak ją realizować w zgodzie z uniwersalnym Bożym planem.

2. Bly Robert - Żelazny Jan
Fascynująca opowieść o istocie męskości i męskiej inicjacji, ale także o problemach i wyzwaniach w życiu współczesnego mężczyzny. Jest nowoczesną, a zarazem bardzo starą wizją tego, co nazywamy męskością. Potwierdza siłę mitów i tradycji w przypominaniu i utrwalaniu odwiecznych prawd.
MĘSKI ODPOWIEDNIK "BIEGNĄCEJ Z WILKAMI".

3. Dlaczego nie nazywam siebie gejem?
Mattson kilkanaście lat angażował się w relacje homoseksualne. Droga poszukiwania szczęścia, spełnienia i wolności doprowadziła go z powrotem do Kościoła i życia w czystości. Na jego opowieść składają się własne przeżycia, splecione z odniesieniami do nauki Kościoła katolickiego o homoseksualizmie i czystości.

5. R. Cohen - Wyjść na prostą. Rozumienie i zdrowienie z homoseksualizmu.
Dlaczego niektórych ludzi pociągają seksualnie osoby tej samej płci? Czy urodzili się takimi? Czy oni lub ich bliscy popełnili jakiś życiowy błąd? Czy osoby odczuwające homoseksualnie mogą doświadczyć przemiany? Jeśli tak, to w jaki sposób? Jakie postawy wobec takich osób i ich zachowań ma przyjmować społeczeństwo, a zwłaszcza wspólnoty religijne i ich członkowie? Książka "Wyjść na prostą" zawiera odpowiedzi na te i wiele innych pytań, które łączą się z coraz powszechniejszym, również w naszym kraju, zjawiskiem homoseksualizmu. Autor w jasny i ciekawy sposób przedstawia rozumienie tego fenomenu oraz wypracowaną przez siebie metodę uzdrawiania ludzi doświadczających homoseksualizmu. Skuteczność jego metody potwierdza historia jego życia, a także osób, którym towarzyszył w procesie zdrowienia.

6. Gerard van der Aartweg - Przewodnik po autoterapii homoseksualizmu.
Van den Aardweg, holenderski psycholog dostrzega problem wielu kobiet i mężczyzn dręczonych przez homoerotyczne emocje, którzy nie chcą jednak żyć jak homoseksualiści. Oczekują oni konstruktywnej pomocy, ale nie otrzymują znikąd wsparcia. Po pierwsze dlatego, że środowiska gejowskie narzuciły opinii publicznej obraz orientacji homoseksualnej jako zjawiska nie tylko normalnego, ale również nieodwracalnego. Po drugie zaś dlatego, że brakuje wykwalifikowanych psychologów i terapeutów, którzy byliby w stanie pomóc tym osobom.

7. Wojciech Eichelberger - Zdradzony przez ojca.
Motywacją do napisania tej książki jest chęć przyjścia z pomocą mężczyznom. Ta książka nie została napisana przeciwko komukolwiek. Jej celem jest ostrzeżenie przed negatywnymi psychologicznymi i obyczajowymi konsekwencjami nieobecności ojca w rodzinie. Mam nadzieję, że okaże się ona pomocna zarówno mężczyznom, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie, swoje matki i kobiety – a także kobietom, które chcą lepiej zrozumieć synów i mężczyzn oraz siebie w roli matek swoich synów.

8. Zaplątani w pożądanie. Intymne rozmowy z seksoholikami i osobami o skłonnościach homoseksualnych.

Publikacja dla każdego dorosłego człowieka – niezależnie od płci i identyfikacji seksualnej.

Prawdopodobnie wiesz, jak wielu ludzi zmaga się obecnie z problemami seksualnymi i jak wiele sprawia to bólu. Jednak najczęściej nie tylko one są źródłem największego cierpienia, ale też izolacja i samotność w ich przeżywaniu. Książka ta może pomóc wydostać się z tej bańki samotności. Jednocześnie umożliwia w pewnej mierze zrozumienie, z jakimi problemami zmagają się nasi znajomi przeżywający trudności seksualne.

W książce tej nie ma polemiki. Nikt nie zajmuje stanowiska, nie podaje cudownych sposobów radzenia sobie z problemami, a tym bardziej nie radzi innym. Jest prosta wymiana zdań – szczera osobista rozmowa ludzi, którzy zmagają się ze swoją bolesną seksualnością. Są to osoby z pewnym doświadczeniem, bagażem, przebytą drogą. Opowiadają o tej niełatwej drodze i o wnioskach, które wyciągnęli.

9. Leanne Payne - Zniszczony obraz.
Słowa nadziei dla tych, którzy zmagali bądź zmagają się z homoseksualizmem. Niniejsza książka przedstawia zarówno teologiczne, jaki i psychologiczne korzenie problemów w sferze seksualności. Treść publikacji opiera się na rzetelnych badaniach, autorka zaś zadbała o to by przedstawiane tezy i metody nie tylko były zgodne z najnowszymi założeniami psychiatrii, ale także wierne Słowu Bożemu i zasadzie centralności Chrystusa. Poprzez liczne świadectwa przemienionego, uzdrowionego życia oraz trafne spostrzeżenia pozwalające odkryć prawdę na temat nas samych, książka ta nie tylko edukuje, ale podnosi złamane serca ku prawdziwemu źródłu uzdrowienia i odnowienia – Jezusowi Chrystusowi. Pani Payne z rzadko spotykanym poziomem współczucia i wnikliwością przedstawia sposób wyjścia z głębokiego bólu emocjonalnego związanego z poczuciem tożsamości. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś stawić czoła swoim głębokim emocjom czy to przez lekturę czy przez poradnictwo i spotkałeś się z rozczarowaniem oraz brakiem trwałego, pełnego owocu uzdrowienia, ta książka jest dla ciebie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Dysk na Google z książkami.
PostNapisane: niedziela 13 lis 2022, 15:33 
Offline

Dołączył(a): czwartek 16 gru 2021, 14:29
Posty: 85
Miejscowość: Kraków
10. Homoseksualizm Przegląd światowych analiz i badań - Beata Wieczorek

Pierwsza na polskim rynku przekrojowa książka stanowiąca przegląd badań zjawiska homoseksualizmu. Analiza dowodów naukowych na poparcie konkurencyjnych hipotez odnoszących się do tego, czym jest homoseksualizm i jak powstaje.
SYMPTOMY, PRZYCZYNY I TERAPIA HOMOSEKSUALIZMU
HOMOSEKSUALIZM W HISTORII - W RÓŻNYCH KULTURACH
GENY, WPŁYWY ŚRODOWISKA, CZY WOLNY WYBÓR?
DYSKRYMINACJA W OBIE STRONY
RUCH LGBTQ I JEGO ODDZIAŁYWANIE
TECHNIKA „SALAMI”: STOPNIOWA ZMIANA POSTAW SPOŁECZNYCH
CHRZEŚCIJAŃSTWO, JUDAIZM A HOMOSEKSUALIZM
OGÓLNA TEORIA HOMOSEKSUALIZMU

Wszechstronne i interdyscyplinarne opracowanie: naświetlające zagadnienie od strony historii i statystyki, poprzez prawo, kwestie medyczne, terapię i zjawiska społeczne, aż po listę organizacji pomocowych czy porady praktyczne.
Nie kieruj się emocjami - sięgnij po udokumentowane dowody naukowe.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL