Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Modlitwa za Dusze Czyścowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota 13 lis 2021, 13:43 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 18 paź 2021, 18:23
Posty: 24
Miejscowość: Mazowieckie
Jestem pracownikiem w Domu Pomocy Społecznej, zajmuję się organizowaniem czasu wolnego seniorom. Wczoraj podjęliśmy z seniorami taką inicjatywę i wraz z wiązankami oraz zniczami pojechaliśmy na cmentarz komunalny. Pojechaliśmy tam aby pomodlić się za tych o których nikt nie pamięta bo odeszli w zapomnieniu, bo na pogrzebie żegnani byli przez księdza, pracownika socjalnego i garstkę samotnych i schorowanych seniorów. Groby tych osób nie wyglądają tak jak groby naszych bliskich. Są to zazwyczaj już spróchniałe krzyże i zapadłe kopce na których nie ma nic bądź jakaś stara wiązanka z minionych lat. Za tę duszę pragnę się pomodlić a także chciałbym prosić o Modlitwę za nich. Idąc dalej przychodzą mi na myśl dusze osób samotnych lgbt osób które błądziły w życiu nie mogąc uporać się ze swoim grzesznym życiem. Wielokrotne przemyślenia i rozważania, słuchania wielu audycji na w/w temat skłoniły, że zapisałem się do Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym : https://apdc.wspomozycielki.pl/

I w tym wątku pragnę abyśmy składali swe intencję za duszę czyścowe i modlili się za nie Z Bogiem.


Pozwólcie, że ja rozpocznę:

Za duszę tych osamotnionych i zapomnianych Do tego proszę o modlitwę za moich bliskich dziadków: Krystynę, Władysława, Kazimierę, Ludwika, Józefa, a także za ciocie: Alicję i Małgorzatę oraz braci Michała i Roberta.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w Pokoju.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Modlitwa za Dusze Czyścowe
PostNapisane: niedziela 14 lis 2021, 22:13 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 sie 2019, 21:10
Posty: 384
Miejscowość: Poznań
Dobry Jezu , a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Modlitwa za Dusze Czyścowe
PostNapisane: poniedziałek 22 lis 2021, 18:59 
Offline

Dołączył(a): czwartek 08 mar 2012, 22:51
Posty: 95
Lokalizacja: Podkarpacie
Miejscowość: Średnia
Kilka lat temu znalazłem w internecie modlitwę za dusze czyścowe i staram się często ją odmawiać, nawet w drodze do pracy.

Modlitwa TRZECH ZDROWAŚ MARYJO
PRZEZ KRWAWE ŁZY MIŁOSIERDZIA ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE.

Matko Miłosierdzia i Współczucia,Współodkupicielko i Pośredniczko Wszelkich Łask,
przez Twoje Krwawe i Macierzyńskie Łzy Miłosierdzia, prosimy Cię ratuj dusze w Czyśćcu cierpiące.

3x Zdrowaś Maryjo

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie,a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Przez Miłosierdzie Boże, za wstawiennictwem Maryi, niech odpoczywają w Pokoju. Amen

https://gloria.tv/post/wjcPNSxgtgxp1wcJAxFBdmigw


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL