Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ] 
  Drukuj

Msze z modlitwą o uzdrowienie
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek 21 wrz 2012, 13:13 
Pomyślałam sobie, że podzielę się z wami swoim doświadczeniem łaskawości Pana Boga i tym samym zaproszę chętnych do Łodzi, choć z tego co wiem w wielu innych miastach także odbywają się takie Msze. W każdy ostatni poniedziałek miesiąca i poprzedzającą go niedzielę w Łodzi u Jezuitów odbywają się Msze z modlitwą o uzdrowienie: http://archidiecezja.lodz.pl/jezuici/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=48

Mam bardzo pozytywne doświadczenie jeśli chodzi o te Msze, Pan Bóg tutaj działa, poucza, przemawia, dotyka, podnosi i leczy. Oczywiście robi to wszystko według Swojego planu i często zaskakuje, jak to Pan Bóg:) Jedni mówią w świadectwach o natychmiastowym uzdrowieniu inni o procesie. Jeśli chodzi o mnie, Pan Bóg dotknął mojej kobiecości, że zaczęłam się stopniowo nią najzwyczajniej w świecie cieszyć:) Wierzę, że nowa nadzieja i chęć pokonywania swoich lęków, otwierania się na świat, nowe trochę bardziej pozytywne spojrzenie na otaczających mnie ludzi, to również Jego łaska, dlatego też pragnę się dzielić tym doświadczeniem, że Jezus chce nas uwalniać i chce uzdrawiać, dokładnie tak jak to robił, gdy chodził po ziemi. Tak na prawdę to nic się nie zmieniło, bo dalej chodzi po ziemi i działa, tylko trochę inaczej niż wtedy.

(Oczywiście chrześcijaństwo mówi o niesieniu krzyża, temat cierpienia jest bardzo złożony. Ostatnio usłyszałam jakie podejście do tej kwestii miała św. Teresa Benedykta od Krzyża (Edyta Stein). Mówi, że człowiek powinien się starać o usuwanie cierpienia ze swojego życia (żeby uniknąć cierpiętnictwa) a to co pozostanie, tego czego nie da się po ludzku zmienić i Bóg też mimo modlitw nie zmienia, przyjąć jako krzyż.)


Góra
  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: sobota 22 wrz 2012, 18:12 
Ja też mam bardzo pozytywne doświadczenia, jeśli chodzi o Mszę z modlitwą o uzdrowienie. Też zdziałała ona wielkie rzeczy w moim życiu. Byłam raz na takiej Mszy – w lutym tego roku – akurat odbywała się ona w mojej parafii – tak jednorazowo :) Z tym że była to Msza także o uwolnienie wewnętrzne, którą odprawiał ksiądz egzorcysta. Był to jeszcze czas kiedy byłam daleko od Boga i wszystkie tego typu sprawy miałam głęboko w czterech literach. Na tą Mszę też oczywiście nie miałam zamiaru iść, zwłaszcza że była w dzień powszedni, no a w tamtym okresie Msza w dzień powszedni była dla mnie czymś dodatkowo negatywnym. Gdy w mojej rodzinie pojawił się pomysł pójścia na tą Mszę, ja oczywiście strasznie nie chciałam iść, zapierałam się ze wszystkich sił. Czułam, że po prostu nie chcę, nie mogę, czułam jakiś lęk przed tą Mszą – sama nie wiem dlaczego – może dlatego, że odprawiał ją egzorcysta i być może to mnie jakoś tak lękliwie nastawiło, jakby miały się tam odbywać co najmniej egzorcyzmy ;) I po prostu czułam jak mnie odrzuca od tej Mszy. Ale ostatecznie i tak się na niej znalazłam. Trochę przypadkowo, trochę z przymusu. Oczywiście całą Mszę przestałam jak kołek, nic mnie nie ruszało, wszystko miałam totalnie w d… Można powiedzieć, że zupełnie nic się we mnie po tej Mszy nie zmieniło. Ale czy na pewno zupełnie nic…? Jak już pisałam – ta Msza była w lutym. W marcu odbyłam spowiedź generalną po trzech latach. Po prostu zaczęłam czuć taką niewyobrażalną tęsknotę za Bogiem, jakiej nie czułam nigdy w życiu. Myślę, że ta Msza się do tego przyczyniła, że ma w tym jakiś swój udział, na pewno. Jestem o tym przekonana. Byłam totalnie zniewolona przez szatana, o spowiedzi nie myślałam w ogóle, ba, aż mnie wzdrygało na samą myśl o niej. A tu proszę, po miesiącu taka diametralna zmiana...?

Także ja również zachęcam wszystkich do uczestnictwa w takich Mszach, jeśli tylko macie do tego okazję. Bo naprawdę warto.


Góra
  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: środa 03 paź 2012, 12:40 
Mnie osobiście bardzo budują i daja do myślenia słowa poznania, które Bó kieruje do obecnych poprzez natchnienia Swojego Ducha, właśnie w czasie takich spotkań.

Przecież w tłumie tych obecnych, tak naprawdę, nikt nie zna serc wszystkich, ich pragnień i tęsknot, z jakimi przychodzą. A jednak daje je poznac Bóg niektórym, a jesli je komunikują - stają sie przekazicielem Bożych Impulsów dla maluczkich, słabych, tęskniących za Bogiem.

Mnie osobiście powaliło z nóg Słowo z Księgi Izajasza, które spontanicznie otworzył w Biblii pewien kapłan, modlący się ostatnio nade mną, kiedy poprosiłem go o duchową podpowiedź co do mojego stanu i kłopotów. Nie miał pojęcia, co siedzi w moim serduchu - a trafił bardziej, niż w dziesiątkę!... Słowa, które zabolały, ale otworzyły oczy... Tamte słowa wstrzasnęły, ale też postawiły na nogi... Wreszcie: tamte słowa spowodowały, ze nieco rzadziej pojawiam się juz na naszym forum. I to było ważną decyzją.

Życzę Wam więc, byście sami mieli okazję doświadczenia tak potężnego działania Bożych Wersetów - że postawią Was na nogi, i wskażą: gdzie iść za Jezusem!


Góra
  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: środa 03 paź 2012, 19:36 
To prawda ks. Tymoteuszu, uczęszczam na spotkania w Odnowie i wiele z takich właśnie słów poznania mam w sercu, widzę jak wiele rzeczy się łączy, jak Pan Bóg pokazuje i chce prowadzić, chce człowieka oświecać, zwłaszcza gdy się Go pyta co robić dalej...


Góra
  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: środa 17 paź 2012, 14:13 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:40
Posty: 176
Lokalizacja: Górny Śląsk
Miejscowość: Katowice
Witajcie,

Zapraszam na XX Tyski Wieczór Uwielbienia. Tyskie Wieczory Uwielbienia to odbywające się kilka razy w roku charyzmatyczne czuwania modlitewne, których centrum stanowi modlitwa o uzdrowienie i wyleczenie, zarówno duchowe jak i fizyczne. Każde takie spotkanie gromadzi w tyskim kościele kilka tysięcy osób, pragnących doświadczyć obecności żywego Boga.

Więcej info na:
http://gosc.pl/doc/1312670.XX-Tyski-Wie ... Tychach-20

Pozdrawiam :)

_________________
IN OMNIBUS CARITAS

http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: środa 17 paź 2012, 17:47 
Offline

Dołączył(a): wtorek 06 mar 2012, 23:23
Posty: 143
Lokalizacja: Gorlice
Miejscowość: Gorlice
Witam wszystkich, w okolicy gdzie mieszkam często są właśnie takie msze i biore udział w nich czasem modle się za siebie, czasem za innych. Mam bardzo pozytywne doświadczenia i byłem świadkiem kilku uzdrowień też wśrud moich znajomych.

Trzeba tylko pamiętać o jednym: będąc na takiej mszy niemożemy podawać gotowej recepty na uzdrowienie, ani wymuszać czegoś na Bogu. Ale zatopić się w Miłości Jezusa przez zaufanie i przyjecie tego co Bóg nam przygotował.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: środa 17 paź 2012, 18:27 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 15 paź 2012, 07:22
Posty: 6
Miejscowość: Warszawa
Ja byłem na różnych mszach uzdrowieniowych i u samych największych charyzmatyków w Kościele i nic u mnie nie puściło.Albo przekroczyli swoje kompetencje,albo ja nie przyjąłem uzdrowienia albo Bóg niechje zdjąć ze mnie tego krzyża.
Jestem sceptyczny chodzić na takie msze...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: środa 17 paź 2012, 19:07 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:40
Posty: 176
Lokalizacja: Górny Śląsk
Miejscowość: Katowice
Oczywiście, nie należy traktować udziału w tego rodzaju Mszach świętych bądź nabożeństwach jako swoistego rodzaju regału w supermarkecie oferującym cuda na życzenie. Ma to być czas spotkania z Jezusem jako naszym Panem i osobistym Zbawicielem. Postawą, której zawsze domaga się Chrystus jest całkowite zawierzenie i ufność w Jego dobroć i miłosierdzie. Jezusa koniecznie trzeba przyjąć do swego serca jak autentyczną, żywą Osobę i... cierpliwie czekać, aż Duch Św. zacznie w nas działać. Wiara, nadzieja i miłość. Te trzy. W Karmelitańskich zamyśleniach ostatni mój post też nieco może wyjaśnić dlaczego Pan Bóg czasem "zwleka" z widocznymi rezultatami Jego nieustającego działania.
Zachęcam ponadto do zapoznania się ponadto z poniższym tekstem:

Ksiądz Dolindo Ruotolo, świątobliwy kapłan urodzony w Neapolu, cieszył się wielkim szacunkiem ojca Pio, który zwykł mawiać do przybywających do San Giovanni Rotondo Neapolitańczyków: „Macie księdza Dolindo, po co do mnie przychodzicie?”. Pozostawił on akt oddania Jezusowi, a właściwie zapis słów przez Niego wypowiedzianych - podobnie jak zapisywała je s. Faustyna. Cały tekst tchnie nawoływaniem do dziecięcej ufności.

Akt oddania się Panu Jezusowi według ks. Dolindo Ruotolo:



Jezu Ty się tym zajmij!



● Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę.
● Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.
Sprzeczne z zawierzeniem jest martwienie się, zamęt, wola rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia. Podobne jest to do zamieszania spowodowanego przez dzieci domagające się, aby mama myślała o ich potrzebach gdy tymczasem one chcą się tym zająć same, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę. Zamknijcie oczy i pozwólcie Mi pracować, zamknijcie oczy i myślcie o obecnej chwili, odwracając myśli od przyszłości jak od pokusy.
Oprzyjcie się na Mnie wierząc w moją dobroć, a poprzysięgam wam na moją miłość, że kiedy z takim nastawieniem mówicie: „Ty się tym zajmij”, Ja w pełni to uczynię, pocieszę was, uwolnię i poprowadzę. A kiedy muszę was wprowadzić w życie różne od tego, jakie wy widzielibyście dla siebie, uczę was, noszę w moich ramionach, sprawiam, że jesteście jak dzieci uśpione w matczynych objęciach. To, co was niepokoi i powoduje ogromne cierpienie to wasze rozumowanie, wasze myślenie po swojemu, wasze myśli i wola, by za wszelką cenę samemu zaradzić temu, co was trapi.
● Czegóż nie dokonuję, gdy dusza, tak w potrzebach duchowych jak i materialnych, zwraca się do mnie mówiąc: „Ty się tym zajmij”, zamyka oczy i uspokaja się! Dostajecie niewiele łask, kiedy męczycie się i dręczycie się, aby je otrzymać; otrzymujecie ich bardzo dużo, kiedy modlitwa jest pełnym zawierzeniem Mnie. W cierpieniu prosicie, żebym działał, ale tak jak wy pragniecie... Zwracacie się do Mnie, ale chcecie, bym to ja dostosował się do was. Nie bądźcie jak chorzy, którzy proszą lekarza o kurację, ale sami mu ją podpowiadają. Nie postępujcie tak, lecz módlcie się, jak was nauczyłem w modlitwie „Ojcze nasz”: Święć się Imię Twoje, to znaczy bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie; Przyjdź Królestwo Twoje, to znaczy niech wszystko przyczynia się do chwały Królestwa Twego w nas i w świecie; Bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi, to znaczy Ty decyduj w tej potrzebie, uczyń to, co Tobie wydaje się lepsze dla naszego życia doczesnego i wiecznego.
Jeżeli naprawdę powiecie Mi: „Bądź wola Twoja”, co jest równoznaczne z powiedzeniem: „Ty się tym zajmij”, Ja wkroczę z całą moją wszechmocą i rozwiąże najtrudniejsze sytuacje. Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: „Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud. Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! Zamknij oczy i mów: Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencją miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy.
● Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo – gorzej – ufacie tylko interwencji człowieka. A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu. Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi. Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk.
● Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask. Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość.

www.katolicki.net
(Z pism sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo)

_________________
IN OMNIBUS CARITAS

http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: środa 17 paź 2012, 20:26 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 24 wrz 2012, 10:30
Posty: 6
Miejscowość: Gdańsk
Ja za to się podzielę moim sobotnim świadectwem jeżeli chodzi o Mszę z modlitwą o uzdrowienie. Nie powiem, że idąc na mszę nie miałem nadziei, bo miałem, ale okazało się, że Bóg wie chyba najbardziej co kogo boli i pozwala uleczyć rany, które wydawałoby się, że są nie do wyleczenia. W moim przypadku doznałem uleczenia, ale zupełnie innego - bo uleczenia relacji z innymi. Otóż rok temu dwoje przyjaciół się ode mnie odwróciło, bo chcieli zacząć żyć swoim nowym życiem po skończeniu liceum i zerwać kontakty. Po prostu zaczęli się mnie wstydzić wobec nowych ludzi. Kontakt się urwał po tym, jak kilkakrotnie zapraszałem na różne imprezy, spotkania, urodziny, na które nie przychodzili, bo po co. I tak minął rok prawie bez kontaktu. Jednak po mszy w sobotę stało się coś dziwnego. Jeden znajomy napisał do mnie w sobotę na fb, bo - jak napisał - miał poczucie, że potrzebuje rozmowy i chociaż nie wie dlaczego w ogóle pisze, ale czuje, że powinien, a drugi zadzwonił w niedziele, aby się spotkać. Nie powiem, że nie nabawiłem się kompleksów przez to, że najbliżsi znajomi się ode mnie odsunęli, szczególnie, że wszystko się przytrafiło po śmierci mojej mamy, a że bali się ze mną rozmawiać, to po prostu przestali.
Wczoraj się spotkałem z drugim znajomym. Wszystko wydaje się tak abstrakcyjne, jakby nic się nie zmieniło przed ostudzeniem kontaktów. To absurdalne, ale chyba to naprawdę o wiele więcej niż mógłbym się spodziewać po owocach mszy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: środa 17 paź 2012, 21:16 
Byłem raz na takiej Mszy. Z ciekawości.
Nie mam zbyt dużo przemyśleń.
Taka modlitwa chyba nie jest dla ludzi rozchwianych emocjonalnie. Łatwo o zbiorową sugestię, histerię. A do tych wypowiadanych tzw. "proroctw" można dopasować wszystko.
Może to komuś pomaga (w tym znaczeniu, że staje się lepszym człowiekiem dla innych) to ok. Ale ogólnie bym uważał, żeby się nie wpędzić w większe frustracje na własna prośbę.


Góra
  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: czwartek 18 paź 2012, 16:13 
Karmelito dziękuję za te słowa, które przytoczyłeś


Góra
  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: piątek 19 paź 2012, 10:56 
Heron napisał(a):
Byłem raz na takiej Mszy. Z ciekawości.
Nie mam zbyt dużo przemyśleń.
Taka modlitwa chyba nie jest dla ludzi rozchwianych emocjonalnie. Łatwo o zbiorową sugestię, histerię. A do tych wypowiadanych tzw. "proroctw" można dopasować wszystko.
Może to komuś pomaga (w tym znaczeniu, że staje się lepszym człowiekiem dla innych) to ok. Ale ogólnie bym uważał, żeby się nie wpędzić w większe frustracje na własna prośbę.


Muszę (z przykrością) stwierdzić - i przyznać Tobie rację - że niekiedy rzeczywiście tak to może wyglądać. Może, ale nie musi... To zależy od osobistej intencji uczestniczącego w takim spotkaniu, i jego nastawienia, otwarcia serca, poddania się Bożemu działaniu i ... natchnieniu - tak własnie. A może czasem osobiste opory, niepewność, kompleksy, jakaś stara wrogość, czy obawy nie pozwalają, by bóg dotknął i owe serca... To nie żadne oskrarżenie (anie nie: wypowiedź "ex cathedra") - to jedynie okazja, by nadal wołać do Boga, by zechciał i te drżące serca także ku Sobie skierować...

Kiedy zamknę oczy, przypominam sobie moje pierwsze w zyciu spotkanie, z pewną starsza kobietą mieszkającą w Krakowie, charyzmatyczką (to było przed 13 laty, wtedy miała około 65-ciu lat), która zupełnie mnie nie znając opowiedziała mi kilka tak wyrazistych faktów z mojego życia, że to stało się jak wstrzasający zwrot w moim kleryckim życiu... Bóg posłał mnie do kogoś, kto stał się narzędziem w Jego Boskich dłoniach...

Pan Bóg niby "wstrząsa"? Zapewne tak, jeśli uzna to za ważne i konieczne, potrzebne. Ale działa też w niesamowity sposób wobec serc, które się mocno na niego otwierają. Przypominam osbie także pewne fakty z tego zakresu, wobec osób, których juz na naszym forum nie ma. Szkoda -mogłby być wzruszającym swiadectwem ogromu Bozej potegi, jaką zaznacza - w często kruchym zyciu czlowieka...

O tym pisze w innym wątku.


Góra
  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: piątek 19 paź 2012, 23:42 
ks.tymoteusz napisał(a):
Kiedy zamknę oczy, przypominam sobie moje pierwsze w zyciu spotkanie, z pewną starsza kobietą mieszkającą w Krakowie, charyzmatyczką


Każdy ma jakieś inne doświadczenia.
Mnie takie błyskotki nie fascynują, bo ja też spotkałem w zyciu charyzmatyczkę. Proroctwa strzelała jak z rękawa. Tylko nie mogłem się dowiedzieć dlaczego zostawiła męża i nie chodzi do Komunii.


Góra
  
 

Modlitwa o uzdrowienie w Sopocie
PostNapisane: poniedziałek 09 wrz 2013, 19:40 
Offline

Dołączył(a): środa 04 wrz 2013, 19:11
Posty: 32
Miejscowość: Gdynia
Witajcie

Chciałbym po długim czasie wznowić uczestnictwo w mszy o uzdrowienie, podobno odbywają się w Sopocie w 1 sobotę m-ca o 19. Czy jest ktoś z Trójmiasta kto bywa regularnie na tych mszach lub ktoś kto byłby zainteresowany, a z kim byłoby mi raźniej uczestniczyć? :)

Pozdrowienia z 3miasta
Aleksander


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: poniedziałek 14 paź 2013, 19:36 
Offline

Dołączył(a): czwartek 08 mar 2012, 22:51
Posty: 95
Lokalizacja: Podkarpacie
Miejscowość: Średnia
Witajcie
Podkarpackie Forum Charyzmatyczne każdego roku organizuje dwu dniowe rekolekcje. W tym roku w dniach 9-10 listopada będą dotyczyć Modlitwy uwolnienia. Zainteresowanych odsyłam na stronę internetową http://odnowa.jezuici.pl/index.php?page=rs08. Jest tam podany program oraz informacje o opłatach i noclegach dla osób przyjezdnych.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: poniedziałek 12 maja 2014, 21:16 
Offline

Dołączył(a): czwartek 08 mar 2012, 22:51
Posty: 95
Lokalizacja: Podkarpacie
Miejscowość: Średnia
Jeżeli ktoś chciałby posłuchać transmisji z Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie z Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku, to każdego 17 dnia miesiąca o godz. 19:00 jest taka możliwość http://przemyska.pl/ (w kolumnie po prawej stronie należy odszukać przycisku do Radio Fara). Po Mszy Św. jest transmisja z nabożeństwa uwielbienia. Polecam.

W każdą trzecią niedzielę miesiąca po Mszy Św. (nie w Polańczyku) odbywa się Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Można wysłuchać i oglądać transmisję (kamera internetowa), chętnym podam link. Wiele osób z naszego forum ma różne problemy, jeżeli ktoś chciałby złożyć prośbę za wstawiennictwem św. Rity, to może przesłać swoją intencję do mnie (na PW lub e-maila) odpowiednio wcześniej, a ja dostarczę do kościoła. W maju 2014 będzie to ok. godz. 13:30, od czerwca ma być zmiana na godz. 17:00.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: czwartek 30 paź 2014, 20:49 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 25 paź 2014, 21:50
Posty: 6
Miejscowość: śląskie
Byliście kiedyś na spotkaniu charyzmatycznym z modlitwą uzdrowienia i uwolnienia MiMJ ? Byłem tam, często jest słowo poznania "jesteś uwolniony od ducha homoseksualizmu" jak to usłyszałem pierwszy raz, byłem nadziei, że da się z tego wyjśc i ułożyć życie normalne, i mam dalej tą nadzieję. Bardzo pomogły te spotkania wyjścia z lęków spowodowanych od wczesnych lat pornografią.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: niedziela 02 lis 2014, 14:17 
Moderator
Offline

Dołączył(a): niedziela 22 wrz 2013, 22:39
Posty: 493
Miejscowość: Katowice
Ogłoszenie parafialne: w środę 5 listopada o godz. 18.30 w kościele Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa na osiedlu Odrodzenia w Katowicach ul. Radockiego 251 http://www.parafia.katowice.pl/ odbędzie się Msza św. o uzdrowienie duszy i ciała. Ja raczej będę :)

_________________
"Nade wszystko jednak nie ustawajcie w miłości jedni ku drugim, gdyż miłość pokrywa wiele grzechów." 1P 4, 8


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: niedziela 01 mar 2015, 10:40 
Offline

Dołączył(a): czwartek 08 mar 2012, 22:51
Posty: 95
Lokalizacja: Podkarpacie
Miejscowość: Średnia
Do polski przyjechał wielki współczesny charyzmatyk, mistyk i chrześcijański mówca - Carver Alan Ames z Australii. Pan Ames swoje objawienia prywatne spisał w wielu książkach, jedna z nich uznana za bestseller pt. „Oczami Jezusa”
Jeździ on po całym świecie głosząc świadectwo swojego nawrócenia i posługując poprzez niezwykły dar uzdrowienia.
Co istotne, C.A. Ames ma pisemne poparcie Arcybiskupa Perth (Australia) i wielu innych kapłanów na całym świecie. Arcybiskup Barry Hickey wspierał Alana przez 17 lat, po czym dołączyli do niego Abp Costello i bp pomocniczy Don Sproxton. W Polsce wspiera go m.in. O. Józef Witko OFM. Jego objawienia, przypominające wizje bł. Katarzyny Emmerich i św. Brygidy Szwedzkiej, wciąż trwają.
Msze św. z jego udziałem odbędą się w następujących dniach:
• 1 marca godz.12.00 - Msza św. z o. Józefem Witko OFM - Kościół
św. Kazimierza o.o. Franciszkanów, ul. Reformacka 4 - Kraków
• 2 marca godz 19.00 - Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego
(Klasztor o. Kapucynów) - ul. Klasztorna 27 - Rozwadów, k. Stalowej Woli
• 3 marca godz. 18.00 - Parafia św. Jana Apostoła - ul. Forteczna 53, Poznań
• 4 marca godz. 19.00 - Sanktuarium sw. Andrzeja Boboli - ul. Rakowiecka 61, Warszawa
• 5 marca godz. 18.00 - Parafia Najświętszego Serca Jezusowego - Włocławek,
ul. Ostrowska 8, Włocławek
Każde spotkanie rozpocznie się Mszą św. po której Carver Alan Ame wygłosi świadectwo. Spotkanie zakończy się adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą o cudowne uzdrowienie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: wtorek 17 mar 2015, 17:59 
Offline

Dołączył(a): czwartek 08 mar 2012, 22:51
Posty: 95
Lokalizacja: Podkarpacie
Miejscowość: Średnia
Jeżeli ktoś chciałby posłuchać transmisji z Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie z Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku, to każdego 17 dnia miesiąca o godz. 19:00 jest taka możliwość http://przemyska.pl/ (w kolumnie po prawej stronie należy odszukać przycisku do Radio Fara). Po Mszy Św. jest transmisja z nabożeństwa uwielbienia. Polecam.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: środa 08 kwi 2015, 16:52 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 08 kwi 2013, 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Szczecin
to jest to samo co modlitwa wstawiennicza?
na tej modlitwie o uzdrowienie dochodzi do masowych omdleń?

Pytam, bo moja koleżanka mi dzisiaj opowiedziała, że była właśnie na modlitwie wstawienniczej (tylko nie pamiętała dokładnie nazwy) i mówiła, że ten typek, który się modlił miał dwóch pomocników, podchodziło się do tego typka, oni stawali po twoich obu stronach, facet modlił się w twojej intencji i bach, mdlejesz, a jego pomocnicy cię podtrzymują i układają na podłodze. Nawet jej wierzę, tylko ciekawi mnie, czy ta cała modlitwa wstawiennicza to jest to samo co modlitwa o uzdrowienie...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: niedziela 17 maja 2015, 15:42 
Offline

Dołączył(a): czwartek 08 mar 2012, 22:51
Posty: 95
Lokalizacja: Podkarpacie
Miejscowość: Średnia
Dzisiaj wieczorem można posłuchać transmisji Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie z Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku o godz. 19:00 http://przemyska.pl/ (w kolumnie po prawej stronie należy odszukać przycisk do Radio Fara). Po Mszy Św. jest transmisja z nabożeństwa uwielbienia (każdego 17 dnia miesiąca jest taka możliwość). Polecam.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msze z modlitwą o uzdrowienie
PostNapisane: poniedziałek 12 paź 2015, 19:41 
waniek napisał(a):
Byliście kiedyś na spotkaniu charyzmatycznym z modlitwą uzdrowienia i uwolnienia MiMJ ? Byłem tam, często jest słowo poznania [b]"jesteś uwolniony od ducha homoseksualizmu"[/b] jak to usłyszałem pierwszy raz, byłem nadziei, że da się z tego wyjśc i ułożyć życie normalne, i mam dalej tą nadzieję. Bardzo pomogły te spotkania wyjścia z lęków spowodowanych od wczesnych lat pornografią.


Ja również uczestniczyłam we mszy o uzdrowienie i z niej dowiedziałam się, że istnieje duch homoseksualizmu. Spojrzenie w tym świetle na skłonności homoseksualne ułatwiło mi uporządkowanie tematu i zweryfikowanie niektórych teorii. Utwierdziłam się tym samym w usłyszanym kiedyś określeniu, ze dobra intymność jest gdy jest poprzedzona połączona atmosferą bliskości a nie jak to niektórzy czynią na odwrót próbując zbudowac bliskośc przez intymność. W intymności dobre jest wcześniejsze poczucie więzi emocjonalnej; bliskości, stałości.

Dobra dla nas na tym forum, będzie większa ufność, że ludzie ze skłonnościami homo umieją być z człowiekiem przeciwnej płci, inne myślenie o sobie nie pochodzi od Boga.

W mojej miejscowości też są msze z takimi modlitwami. W 3 soboty miesiąca, o godzinie 16:-).


Góra
  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL