Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ] 
  Drukuj

[PILNE!] Propozycja na październik 2014
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa 24 wrz 2014, 22:31 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
Cześć,
zrodziła się w mojej głowie myśl następującą. Oczywiście jak wiecie październik jest miesiącem oddanym naszej kochanej Maryi, która dała nam za narzędzie do walki ze złem różaniec :) Pomyślałem sobie, że może warto na ten właśnie miesiąc stworzyć armię różańcową, armię ludzi słabych, oszpeconych przez życie, poranionych, niosących balast przeszłości, często przeszywający nasze serca i umysły, ale wspólnie tworząy armię :)

Potrzebowałbym do tej akcji 20 ludzi z Naszego kręgu (bo tyle jest tajemnic), gdzie każdy z nas zobowiązałby się do odmawiania przez cały październik jednej dziesiątki różnańca+ Pod Twoją obronę+ krótką modlitwę Św. Ignacego (jako propozycję lub inny akt strzelisty :) ). Każdy z nas otrzymałby drogą losowania tajemnicę, którą rozważałby w sercu podczas modlitwy :)

W jakiej intencji? Zostałaby ustalona intencja główna (którą mam w sercu i jest związana z nami) oraz 7 intencji (na każdy dzień tygodnia), tzw. "mniejszych". Naszym zadaniem byłoby odmawiać codziennie dziesiątkę różańca właśnie w tych dwóch intencjach (główna i ta przydzielona do konkretnego dnia tygodnia).

Jako że jest to spontan, który Wam proponuję, jestem w stanie to wszystko ogarnąć (zrobić listę, przydzielić itd.) do poniedziałku, aby w środę 1. października ruszyć :) Musiałbym tylko wiedzieć czy są chętni :) Jeżeli znajdzie się chociaż 3 śmiałków to warto. Proszę o deklarację do soboty włącznie (???)// albo tu albo priv//

I pamiętajmy proszę, że to nie kto inny jak Maryja zgniotła głowę węża :) A wierzę głęboko, że w październiku Maryja obficie wylewa swoje łaski :) Adrian


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: środa 24 wrz 2014, 22:56 
Offline

Dołączył(a): czwartek 07 sie 2014, 18:57
Posty: 233
Miejscowość: Szczecin
Wspaniała inicjatywa ! Pomyślę i dam znać czy będę w stanie się włączyć (akurat przez październik odmawiam nowennę pompejańską), zatem będzie trudno...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: czwartek 25 wrz 2014, 00:14 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
Alex, rozumiem. Będę czekał na Twoją decyzję ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: czwartek 25 wrz 2014, 17:09 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
CHCIAŁEM TYLKO DODAĆ, ŻE...
odmówienie dziesiątki różańca to tylko 4-5 minut (co to jest do wieczności... ;-) ).
W autobusie, tramwaju, w pociągu, podczas drogi do pracy, szkoły czy na uczelnię... Można w każdym momencie jedną dziesiątkę odmówić :-)

Nie bójmy się wyzwania! Wiem, że może być w nas lęk, strach, myśl czy dam radę. Dasz radę! :-) Owoce modlitwy będą i w nas zapewne zauważalne, tylko zaufajmy Panu, dajmy trochę swojego czasu i wolnej woli oraz ten strach (tylko to możemy dać naszemu najlepszemu Przyjacielowi, który codziennie nami się opiekuje :-) ).


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: czwartek 25 wrz 2014, 19:18 
Adrian napisał(a):
CHCIAŁEM TYLKO DODAĆ, ŻE...
odmówienie dziesiątki różańca to tylko 4-5 minut (co to jest do wieczności... ;-) ).
W autobusie, tramwaju, w pociągu, podczas drogi do pracy, szkoły czy na uczelnię... Można w każdym momencie jedną dziesiątkę odmówić :-)

Nie bójmy się wyzwania! Wiem, że może być w nas lęk, strach, myśl czy dam radę. Dasz radę! :-) Owoce modlitwy będą i w nas zapewne zauważalne, tylko zaufajmy Panu, dajmy trochę swojego czasu i wolnej woli oraz ten strach (tylko to możemy dać naszemu najlepszemu Przyjacielowi, który codziennie nami się opiekuje :-) ).


Ja byłbym chętny, jednak nie chce mieć do czynienia z modernistycznymi "tajemnicami światła"...
Co Ty na to?


Góra
  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: czwartek 25 wrz 2014, 19:36 
hope napisał(a):
Adrian napisał(a):
Nie bójmy się wyzwania!


nie chce mieć do czynienia z modernistycznymi "tajemnicami światła"

Ja Tajemnice Światła poproszę - jak nie będzie chętnych np. na Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia - to biorę wszystkie Światła na klatę.

U mnie priv nie działa :(


Góra
  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: czwartek 25 wrz 2014, 21:45 
Offline

Dołączył(a): czwartek 08 mar 2012, 22:51
Posty: 95
Lokalizacja: Podkarpacie
Miejscowość: Średnia
Zgłaszam się do takiej grupy różańcowej :) , zachęcam też pozostałych użytkowników i gości tego forum :) . Jezus i Maryja w swoich objawieniach proszą, aby modlić się za grzeszników, nam wzajemnie też potrzebna jest modlitwa. Świadczą o tym wpisy zamieszczane w różnych wątkach tego forum.

Na tym forum istnieje już róża różańcowa, może ktoś chciałby dołączyć na dłużej :?:


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: czwartek 25 wrz 2014, 22:27 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
hope napisał(a):
Ja byłbym chętny, jednak nie chce mieć do czynienia z modernistycznymi "tajemnicami światła"...
Co Ty na to?


hope, bracie :) Jest to możliwe, jest to do wykonania, nie mniej, chciałem w niedzielę zrobić losowanie kto jaką otrzyma tajemnicę, pomodlić się przed i oddać to Duchowi Świętemu. Oczywiście mogę przy Twojej "kolejce" wyłączyć tajemnice światła, ale czy nie chciałbyś spróbować? Może a nuż Pan Jezus wraz z Maryją chcieliby, abyś przez miesiąc pomedytował w swoim umyśle którąś z tych tajemnic? Może przy Chrzcie Pana Jezusa mógłbyś zagłębić się jak bardzo ludzki był Jezus, że Jana Chrzciciela poprosił o chrzest, jak bardzo chciał się do nas Jezus zbliżyć i pokazać, że człowiek ma łaskę czynienia mocą Bożą wielkich dzieł tu na ziemi? A może przy objawieniu w Kanie warto spojrzeć na Maryję, na jej oczy pełne miłości i opieki, które dostrzegły, że brakuje wina? Może warto w nie głębiej zajrzeć, usłyszeć oschły głos Jezusa "Czy to twoja bądź moja sprawa (...)?" i zauważyć, pomimo takiej wypowiedzi (gdzie większość z nas odpowiedziałaby "nie to nie" i odeszła), Jej pełną ufności wiarę w dobroć i miłosierdzie Syna? A może warto nachylić się nad tajemnicą Przemienienia Pańskiego na Górze i rozważyć jak piękny musiał być widok, samopoczucie w pełnym miłości blasku Jezusa, że jeden z nich chciał zostać tam jak najdłużej, rozkładając namioty? Mógłbym pisać wiele i wiele... Nie chodzi o to czy tajemnice są modernistyczne czy nie, głównie chodzi o medytację poszczególnego wydarzenia z życia Pana Jezusa i spróbowania dostrzeżenia swego odbicia w tej scenie :) Zastanów się proszę, może warto? :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: czwartek 25 wrz 2014, 22:28 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
Kapelan napisał(a):
Ja Tajemnice Światła poproszę - jak nie będzie chętnych np. na Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia - to biorę wszystkie Światła na klatę.

U mnie priv nie działa :(


Kapelanie, zobaczymy ile osób ostatecznie się zgłosi i zobaczymy co wyjdzie z losowania, dobrze? :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: piątek 26 wrz 2014, 11:33 
Offline

Dołączył(a): czwartek 07 sie 2014, 18:57
Posty: 233
Miejscowość: Szczecin
Dobrze, zgadzam się. Przy przydzielaniu tajemnic poprosilbym o wyłączenie Tajemnic Światła...mam nawet intencję partykularną, odnośnie której zależałoby mi na wspólnej modlitwie :) Będę tu w niedzielę wieczorem, sprawdzę, co się tu dzieje.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: piątek 26 wrz 2014, 18:35 
Adrian napisał(a):
hope napisał(a):
Ja byłbym chętny, jednak nie chce mieć do czynienia z modernistycznymi "tajemnicami światła"...
Co Ty na to?


hope, bracie :) Jest to możliwe, jest to do wykonania, nie mniej, chciałem w niedzielę zrobić losowanie kto jaką otrzyma tajemnicę, pomodlić się przed i oddać to Duchowi Świętemu. Oczywiście mogę przy Twojej "kolejce" wyłączyć tajemnice światła, ale czy nie chciałbyś spróbować? Może a nuż Pan Jezus wraz z Maryją chcieliby, abyś przez miesiąc pomedytował w swoim umyśle którąś z tych tajemnic? Może przy Chrzcie Pana Jezusa mógłbyś zagłębić się jak bardzo ludzki był Jezus, że Jana Chrzciciela poprosił o chrzest, jak bardzo chciał się do nas Jezus zbliżyć i pokazać, że człowiek ma łaskę czynienia mocą Bożą wielkich dzieł tu na ziemi? A może przy objawieniu w Kanie warto spojrzeć na Maryję, na jej oczy pełne miłości i opieki, które dostrzegły, że brakuje wina? Może warto w nie głębiej zajrzeć, usłyszeć oschły głos Jezusa "Czy to twoja bądź moja sprawa (...)?" i zauważyć, pomimo takiej wypowiedzi (gdzie większość z nas odpowiedziałaby "nie to nie" i odeszła), Jej pełną ufności wiarę w dobroć i miłosierdzie Syna? A może warto nachylić się nad tajemnicą Przemienienia Pańskiego na Górze i rozważyć jak piękny musiał być widok, samopoczucie w pełnym miłości blasku Jezusa, że jeden z nich chciał zostać tam jak najdłużej, rozkładając namioty? Mógłbym pisać wiele i wiele... Nie chodzi o to czy tajemnice są modernistyczne czy nie, głównie chodzi o medytację poszczególnego wydarzenia z życia Pana Jezusa i spróbowania dostrzeżenia swego odbicia w tej scenie :) Zastanów się proszę, może warto? :)


Masz rację, ale...:
Mogę Ci nawet z moja znajomością (skromną) Pisma sw. wymyślić na poczekaniu 50 kolejnych "tajemnic" i zapewniam Cie, ze wszystkie będą wzięte z Ewangelii oraz bardzo pobożne...
O to mi chodzi.
Modlitwa Różańcowa to była pewna całość, kompletna.
Można np. wymyślić cześć 5 i 6: Eschatologii, czy Łaski, a wszyscy będą zachwyceni:-(

To kombinacje, typu: mieszkanie w ekskluzywnym hotelu, zamiast w Pałacu Apostolskim...
Zmiany dla zmian, duch rewolucji i fermentu...


Góra
  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: sobota 27 wrz 2014, 09:38 
Dom Św. Marty nie jest ekskluzywnym Hotelem. Byłem, widziałem...


Góra
  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: sobota 27 wrz 2014, 17:32 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
Czy ktoś jeszcze chętny i odważny do akcji?? ;D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: sobota 27 wrz 2014, 18:15 
Kapelan napisał(a):
Dom Św. Marty nie jest ekskluzywnym Hotelem. Byłem, widziałem...


Króciutko nie na temat: Czytałem relację, że w porównaniu z ponurymi wnętrzami Pałacu Apostolskiego, ktoś, kto dysponuje chyba piętrem dla siebie i swoich biur w Domu św. Marty, może czuć się jak w ekskluzywnym hotelu.

Adriana proszę per PW o przydział.


Góra
  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: sobota 27 wrz 2014, 19:42 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): środa 24 wrz 2014, 22:13
Posty: 22
Miejscowość: Rzeszów/Warszawa
Również proszę o przydział :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: sobota 27 wrz 2014, 20:53 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): środa 24 wrz 2014, 22:13
Posty: 22
Miejscowość: Rzeszów/Warszawa
Adrian, odpowiedź na wiadomość masz na swoim mailu, bo PW mam zablokowane


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: sobota 27 wrz 2014, 23:19 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
Bracia!
Cieszę się, że zechcieliście się zaangażować w akcję! Dziękuję Bogu za każdego z Was z osobna. Mocno wierzę, że pod przywództwem Maryi będziemy w stanie wyprosić potrzebne łaski. W końcu to Ona zgniotła głowę węża, to Ona wszystkie tajemnice Boga nosiła w sercu, w końcu to Ona wskazuje swoją ręką na Jezusa. któż jak nie Matka chce najlepiej dla swoich dzieci. Zrekrutowani żołnierze do misji to:

Żołnierz AlexFromPoland
Żołnierz Hope
Żołnierz Kapelan
Żołnierz Beryl
Żołnierz Ramsey
Żołnierz Frustrat
Żołnierz Adrian

7 żołnierzy zrekrutowanych. Dobrze Panowie, że jesteście i zechcieliście podjąć misję, życiową misję :) Jeszcze dziś, w dzień wyślę maila (bo nie wszyscy z nas mają dostęp do priv na forum, także proszę sprawdźcie jakoś popołudniu swoje skrzynki) z potrzebnymi informacjami, przydzielonymi tajemnicami, intencjami itd.

UWAGA!
Misja październik zacznie się za kilka dni, to prawda, ale gdyby jakiś ochotnik chciałby do nas dołączyć to zapraszamy serdecznie! :) Proszę wówczas wiadomość na maila lub na priv.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: niedziela 28 wrz 2014, 14:52 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
BRACIA!
Maile z informacjami zostały wysłane!
Sprawdźcie skrzynki pocztowe/ wiadomości priv :)
Adrian


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: poniedziałek 29 wrz 2014, 17:11 
Administrator
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:26
Posty: 65
Miejscowość: Warszawa
Żołnierz Beryl :-) wyżej wspomniał, że istnieje na forum grupa różańcowa - stała, działająca przez cały rok według tego samego schematu - każdy ma dziesiątek. Tych, którzy w październiku poczują zew do odmawiania Różańca, serdecznie do niej wraz z Berylem zapraszam :-)

...a sam na październik chętnie przystąpię i do tej inicjatywy. Czekam na dalsze informacje.

Pozdrawiam, żołnierz h.c :-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: poniedziałek 29 wrz 2014, 22:25 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
h.c napisał(a):
...a sam na październik chętnie przystąpię i do tej inicjatywy. Czekam na dalsze informacje.
Pozdrawiam, żołnierz h.c :-)


Żołnierzu h.c ! Nawet nie wiesz jak ogromnie się cieszę z pozostałymi braćmi żołnierzami, że chcesz nas wesprzeć w tej misji :) Przyjmujemy Cię z otwartymi rękoma, od teraz jesteś jednym z nas! :) Sprawdź proszę priv/ maila, tam wysłałem szczegóły Misji :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: poniedziałek 29 wrz 2014, 23:04 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
Bracia! Witamy kolejnego chętnego żołnierza - Adrem'a! Zgłosił się na naszą Misję :) Wyruszamy dokładnie za dobę! I jest nas - uwaga! 10! :) To będzie intensywny, trudny, ale owocny czas działania.

Panowie! Jeżeli są jeszcze tacy, którzy mają wątpliwości, chcieliby, ale do końca nie są przekonani, zapraszam Was! Jestem przekonany, że nie będziecie żałować :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: poniedziałek 29 wrz 2014, 23:27 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 23:08
Posty: 58
Lokalizacja: Rzeszów
Miejscowość: Rzeszów
zgłaszam się- jestem gotowy do przyłączenia się do was - żołnierz matt


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: poniedziałek 29 wrz 2014, 23:50 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
matt napisał(a):
zgłaszam się- jestem gotowy do przyłączenia się do was - żołnierz matt


Matt, Bracie! Witamy Cię serdecznie na naszym pokładzie! Zostałeś pozytywnie zrekrutowany do misji. Od tej pory jesteś żołnierzem, a za niecałą dobę wyruszysz z pozostałymi 10 żołnierzami, braćmi, na miesięczną walkę, pod dowództwem Maryi. Szczegóły misji wysłałem na priv/ e-mail :) Zapoznaj się z informacjami :)

------
Panowie! Jeżeli są jeszcze tacy, którzy mają wątpliwości, chcieliby wziąć udział w miesięcznej misji, ale do końca nie są przekonani, zapraszam Was tym bardziej! Jestem przekonany, że nie będziecie żałować :) Dowódce mamy świetnego, broń dajemy, instrukcję (szkolenie) macie w pakiecie za free. Ruszamy za niecałą dobę!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: wtorek 30 wrz 2014, 00:19 
Offline

Dołączył(a): czwartek 07 sie 2014, 18:57
Posty: 233
Miejscowość: Szczecin
W związku ze wspomnieniem archaniołów (w tym Michała) pamiętajmy o wojnie w której żyjemy, o tym, że została ona wygrana i znamy jej wynik i o tym, że niektórzy żołnierze ją przegrają. Przegrają, bo albo w ogóle rezygnują z walki duchowej i nie sięgają po środki złożone w zbrojowni Kościoła, mało. tego, często wchodzą na teren przeciwnika nieuzbrojeni. Rezygnują z Miłości i siły i mocy do walki którą Chrystus nam daje. Kto nie prowadzi walki duchowej - idzie do piekła. Módlmy się za siebie nawzajem - kto modli się za swoich braci postępuje jak ci, którzy przynieśli Chrystusowi paralityka, a ten, widząc ICH wiarę. uzdrowił jego duszę i ciało.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: wtorek 30 wrz 2014, 20:54 
AlexFromPoland napisał(a):
W związku ze wspomnieniem archaniołów (w tym Michała) pamiętajmy o wojnie w której żyjemy, o tym, że została ona wygrana i znamy jej wynik i o tym, że niektórzy żołnierze ją przegrają. Przegrają, bo albo w ogóle rezygnują z walki duchowej i nie sięgają po środki złożone w zbrojowni Kościoła, mało. tego, często wchodzą na teren przeciwnika nieuzbrojeni. Rezygnują z Miłości i siły i mocy do walki którą Chrystus nam daje. Kto nie prowadzi walki duchowej - idzie do piekła. Módlmy się za siebie nawzajem - kto modli się za swoich braci postępuje jak ci, którzy przynieśli Chrystusowi paralityka, a ten, widząc ICH wiarę. uzdrowił jego duszę i ciało.


+


Góra
  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: środa 01 paź 2014, 21:00 
Adrianie, mam prośbę, czy mógłbyś się tu odzywać, króciutko, w miarę wolnego czasu, trochę jak matka do dziecka, które boi się samo usypiać w ciemnym pokoju...:-)
Masz jakiś Dar...!


Góra
  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: czwartek 02 paź 2014, 00:45 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
Zaskoczyłeś mnie tym wpisem hope. Myślę, że jednym takowe wpisy mogłyby pomóc, natomiast drugim - zaszkodzić, zaszkodzić w budowaniu własnej relacji z Dowódcą, która to relacja wspomaga w lepsze wsłuchanie się w głos Maryi (jak, w którą stronę i z jakim podejściem "strzelać" otrzymaną amunicją). Bo pamiętajmy, że walka o innych (w poszczególnych intencjach) to jedno, drugie zaś to hartowanie naszego ducha, tworzenia współpracy z innymi braćmi żołnierzami oraz indywidualnej relacji z samym Dowódcą, aby każdego dnia coraz lepiej rozumieć to co do nas mówi :) To że chcemy po miesięcznej misji zwyciężyć nad wrogami, którzy niszczą innych - to raz. Dwa zaś to wyjść umocnionym z tej walki :)

Po mojej przydługiej wypowiedzi, podsumowując hope, jestem otwarty i w miarę moich czasowych możliwości - do dyspozycji. Można ze mną porozmawiać chociażby na priv czy przez e-mail :) W miarę możliwości i jeśli będę potrafił pomóc, ze swojej strony pomogę jak najlepiej będę umiał :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: niedziela 02 lis 2014, 00:14 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
Żołnierze!
Na naszych kalendarzach 2 listopada. Po miesiącu odbytej bitwy w głównej jak i codziennej intencji, pod dowództwem Maryi, zakończyliśmy misję "Październik 2014".

Ze swojej strony (i w imieniu Maryi) chciałbym każdemu z Was, każdemu z osobna, podziękować za udział w akcji. Mam nadzieję, że i Wam wzięcie udziału w tym pomyśle dużo dało. Chcę wierzyć i wierze, że nasza wspólna modlitwa w poszczególnych intencjach bardzo podobała się Bogu i On działał w sercach ludzi, tym samym przemieniając nasze - często pyszne, słabe, grzeszne, ale ciągle cicho wołające o Jego pomoc :)

Jestem z Was dumny bracia! Z Waszej odwagi, z Waszej chęci działania, z wierności :) Cieszę się, że mogłem z Wami duchowo współpracować i walczyć na jednym froncie.

Jeśli ktoś z Was chciałby się podzielić refleksją, napisać świadectwo, bo np. ta modlitwa dużo mu dała albo coś się wydarzyło, to zachęcam - ku pokrzepienia serc innych :)

Trzymajcie się i mam nadzieję, że do spisania!
Adrian


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: sobota 03 sty 2015, 12:39 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
Panowie,
jak tam "po akcji"? :) Brakuje Wam? :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: poniedziałek 05 sty 2015, 01:20 
i tutaj też?


Góra
  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: poniedziałek 12 sty 2015, 14:11 
Offline

Dołączył(a): czwartek 07 sie 2014, 18:57
Posty: 233
Miejscowość: Szczecin
Adrian napisał(a):
Panowie,
jak tam "po akcji"? :) Brakuje Wam? :)


Akcja była zacna. Spróbujmy czegoś takiego ponownie np. w maju ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [PILNE!] Propozycja na październik 2014
PostNapisane: sobota 15 sie 2015, 13:46 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 03 mar 2013, 13:16
Posty: 97
Miejscowość: Miasto
Nie udało się w maju, ale mam inną propozycję ;) Niedługo opiszę ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL