Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Msza Święta, wspólny Różaniec i Komunia Święta
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek 11 lis 2013, 23:58 
Offline

Dołączył(a): środa 04 wrz 2013, 19:11
Posty: 32
Miejscowość: Gdynia
no nie, pierwszy nie przybiegłem :P ale jeśli ktoś chciałby szukać to miałem czapkę z daszkiem i błękitną kurtkę - bardzo charakterystyczne xD Powodzenia na cały tydzień dla całej ekipy CH-H ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msza Święta, wspólny Różaniec i Komunia Święta
PostNapisane: wtorek 12 lis 2013, 18:45 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Chłopaki cóż mogę powiedzieć świadomość że jest ktoś kto podczas najintymniejszej rozmowy ze Stwórcą wspomina o mnie o Tobie o każdym z nas daj dużo otuchy i wewnętrznego pokoju, nie mówiąc o radości. Cieszę się że, tworzymy taką a nie inna wspólnotę szkoda tylko że nie możemy się spiknąć i pogadać tez tak jakby w tym samym czasie :) ale to nic :)

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msza Święta, wspólny Różaniec i Komunia Święta
PostNapisane: środa 13 lis 2013, 16:56 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 27 sty 2013, 17:38
Posty: 3
Miejscowość: Słupsk
Pragnę przyłączyć się do modlitwy w II sobotę miesiąca za nas oraz do przyjęcia tego dnia komunii świętej. Modlitwa ma moc! Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msza Święta, wspólny Różaniec i Komunia Święta
PostNapisane: czwartek 14 lis 2013, 00:11 
Offline

Dołączył(a): wtorek 06 mar 2012, 23:23
Posty: 143
Lokalizacja: Gorlice
Miejscowość: Gorlice
Witajcie i ja dołączam do tej wspólnoty formalnie i oficjalnie.
Bo tak praktycznie juz od dawna dużo myślę o nas, o tej wspólnocie i modle się za nią takze na Eucharystii.
Dziękuje szczególnie i polecam Bogu osoby, które poznałem w "realu". :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msza Święta, wspólny Różaniec i Komunia Święta
PostNapisane: wtorek 19 lis 2013, 09:45 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Bracia i Siostry
Dnia 21 listopada w pustelni Wspólnoty Świętego Brunona z Kolonii

Pustelnia Matki Bożej Jasnogórskiej u sióstr eremitek zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa w intencjach obmadlanych przez nasza różę różańcową, a także w intencji wszystkich osób zgromadzonych na naszym forum. Msza jest msza wotywną o św. Ricie z Cascia a ta jak wam wiadomo jest niezrównaną patronka i orędowniczką w sprawach trudnych i niekiedy z ludzkiego punktu widzenia niemożliwych ale nie niemożliwych w oczach Boga.
Dzisiaj wysłałem tam intencje z prośba o wstawiennictwo w Naszych sprawach św. Rity
Pozdrawiam mario

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msza Święta, wspólny Różaniec i Komunia Święta
PostNapisane: sobota 23 lis 2013, 16:33 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): środa 23 paź 2013, 17:48
Posty: 10
Miejscowość: Lublin
W Uroczystość Chrystusa Króla bedzie sprawowana Msza święta za wszystkich członków naszego Forum, w dniu zakończenia roku Wiary byśmy z wiarą trwali w naszym życiu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msza Święta, wspólny Różaniec i Komunia Święta
PostNapisane: sobota 23 lis 2013, 17:02 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 13:08
Posty: 200
Lokalizacja: Poznań
Miejscowość: Poznań
Kicku, Mario, dziekujemy kazdemu z osobna ! Tak bardzo sie ciesze gdy jest za nas ofiarowana ta najwieksza Najswietsza Ofiara. Niech Pan Wam wynagrodzi ten piekny akt milosci !

_________________
Rekolekcje ignacjańskie - bardzo polecam !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msza Święta, wspólny Różaniec i Komunia Święta
PostNapisane: sobota 23 lis 2013, 17:15 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): środa 23 paź 2013, 17:48
Posty: 10
Miejscowość: Lublin
Musimy się wspierać modlitwą.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msza Święta, wspólny Różaniec i Komunia Święta
PostNapisane: niedziela 20 kwi 2014, 00:27 
Moderator
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 07 kwi 2014, 20:15
Posty: 422
Miejscowość: Warszawa
gejkatolik napisał(a):
A ja mam pytanie, czy byłaby ożliwość wspólnej modlitwy w Warszawie. Sądzę, że znajdę jakiegoś przwoitego proboszcza - chciażby w mojej parafii, Praga Południe, który da nam na godzinkę-dwie salkę. Na razie zostawiam do przemyślenia, a na termin wstępnie planowałbym czerwiec. CO Wy na to?

Z lektury dalszych wpisów wnioskuję, że idea wspólnej modlitwy (w jednym miejscu i czasie) nie ucieleśniła się dotychczas. Może warto byłoby wrócić do niej? Jeśli pojawi się co najmniej jedna odpowiedź pozytywna na to pytanie, to proponowałbym utworzyć nowy wątek.

Zastanawiam się także nad pewnym wariantem tego pomysłu, mianowicie nad regularną (np. comiesięczną) mszą, odprawianą przez życzliwego (i rozumiejącego nas!) kapłana, który ofiarowałby ją w naszej intencji. Byłoby wspaniale, gdyby kapłan mógł także uwzględniać nasze problemy w homiliach, przy czym jedno i drugie (intencje i "tematyzacja" homilii) nie miałaby być publicznie ujawniana (jako "msza dla hmx"). Chodziłoby o to, by uczestnicy tego forum wiedzieli, że jest taka msza i mogli w niej uczestniczyć całkiem anonimowo. Mogłaby to być zresztą druga sobota miesiąca, skoro już przyjęła się jako dzień wspólnej modlitwy. Mogłaby to być msza o jakiś mniej popularnej godzinie (poza "godzinami szczytu") i niekoniecznie w świątyni najbardziej uczęszczanej. Jak sądzicie - czy to byłaby rzecz dla nas pożyteczna? A czy możliwa, czy to tylko mrzonki?

Może Zmartwychwstały tej nocy Chrystus Pan natchnie nas do dobrej decyzji i - jeśli będą chętni - da nam też kapłana dla tego przedsięwzięcia?

A skoro mamy Noc Zmartwychwstania:
https://www.youtube.com/watch?v=X6JDyNXzUIg
http://natik89.wrzuta.pl/audio/20GZm4uD ... lka_sobota

Querens

_________________
Mądrość jest wspaniała. Kto dla niej wstanie o świcie, ten się nie natrudzi, znajdzie ją bowiem siedzącą u drzwi swoich. (Mdr 6, 12;14)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Msza Święta, wspólny Różaniec i Komunia Święta
PostNapisane: niedziela 04 paź 2015, 16:43 
Offline

Dołączył(a): wtorek 06 mar 2012, 23:23
Posty: 143
Lokalizacja: Gorlice
Miejscowość: Gorlice
W dniu 11.10.2015 o 18:30 (druga niedziela miesiąca) zostanie odprawiona Msza Święta w naszych intencjach. Osoby z Podkarpacia które były by chętne uczestniczyć w tej mszy proszę o kontakt na PW podam dokładne szczegóły.
W tle ostatniej afery i związanej z tym zawieruchy w stosunku do nas, nie zapominajmy o najważniejszym! :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL