Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

ŚDM 2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota 30 lip 2016, 13:30 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 26 lis 2012, 19:52
Posty: 27
Miejscowość: W-wa
Chciałem zapytać Was o dotychczasowe odczucia co do ŚDMów.

Ja, chociaż nie pojechałem do Krakowa i nawet nie zamierzałem tego szczególnie śledzić, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się, że tak się w to wkręcę. Codziennie oglądam relacje, ze "zwykłego" wydarzenia stało się to dla mnie rekolekcjami. Czekam codziennie na to, co powie Franciszek i biorę to wszystko do siebie. Nieraz się wzruszyłem. Żałuję bardzo, że w końcu nie pojechałem (doświadczony Madrytem 2011), ale w zamian staram się nie przegapić niczego ważnego w TV.

Kiedyś kontestowałem niektóre gesty Franciszka, ale teraz ułożyło się dla mnie wszystko w jedną całość. Nie wyobrażam sobie innego papieża na taką imprezę. I w ogóle uważam, że to jest złoty papież. Może jak chodzi to nie wygląda na serdecznego, może i jest jakiś taki zmęczony, ale jak coś powie, to ja siadam. I jest 100% autentyczny.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: ŚDM 2016
PostNapisane: poniedziałek 13 lut 2017, 20:26 
Offline

Dołączył(a): środa 02 lis 2016, 21:01
Posty: 19
Miejscowość: Łódź
ŚDM 2016 w Krakowie to jest z ważnych elementów z mojego życia.
To wtedy mogłem poczuć jedność razem z moją wspólnotą parafialną, zobaczyć innych szczęśliwych ludzi , który przyjechali do Krakowa , aby doświadczyć miłosierdzia Boga.

Dni w diecezjach był również dla mnie owocem do poznania fajnych ludzi z Hiszpanii z Cordoby oraz możliwością sprawdzenia się w roli opiekuna ich.

Z całego serca mówię , że to był czas Boga


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL