Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ] 
  Drukuj

Koronka do Bożego Miłosierdzia
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek 17 sty 2012, 16:47 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): wtorek 17 sty 2012, 14:37
Posty: 25
Moi Drodzy,
Szczególnie o 15.00 każdego dnia myślę o Was ciepło i wspominam Nasze wszystkie problemy Jezusowi, który przebacza. Daje On nam Nadzieję i wyznacza nowe możliwości- lepsze rozwiązania, jaśniejsze sytuacje. Przywraca czystość relacji.

Przy dźwiękach tej Modlitwy moje Serce bije najmocniej -
http://www.youtube.com/watch?v=wlU9beeoGkQ&feature=youtu.be
- jest mi ona szczególnie bliska. Z nią nieraz budziłem się, zasypiałem i podróżowałem.
Zawsze pomaga mi oczyszczać emocje i wypatrywać gwiazdę poranną po złej nocy..

...
Kochani. Módlmy się zatem tą modlitwą codziennie. Nie pozostaniemy bez odpowiedzi :)
Jezus przyznaje: "Żadna dusza, która wzywała miłosierdzia Mego - nie zawiodła się".

"Idź i nie grzesz więcej, Twoja wiara Cię uzdrowiła...".
Nie pozwól więc nigdy odebrać sobie Nadziei. Walcz...

Przytulam Was wirtualnie, SWAY :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: wtorek 17 sty 2012, 19:58 
Moderator
Offline

Dołączył(a): czwartek 29 gru 2011, 10:30
Posty: 148
Miejscowość: PL
SWAY napisał(a):
o 15.00 każdego dnia myślę o Was ciepło i wspominam Nasze wszystkie problemy Jezusowi, który przebacza.


Dziękuję SWAY :)

_________________
"Ufaj Bogu tak, jakby całe powodzenie spraw zależało wyłącznie od Niego; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał wszystko zdziałać, a Bóg nic nie zgoła". /św. Ignacy Loyola/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: wtorek 17 sty 2012, 21:00 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Ja te z dziękuję :)

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: czwartek 16 lut 2012, 15:47 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:40
Posty: 176
Lokalizacja: Górny Śląsk
Miejscowość: Katowice
Pan Jezus powiedział św. Faustynie: "Niech się nie lęka zbliżyć do mnie żadna dusza chociażby grzechy jej były jako szkarłat. Miłosierdzie moje jest tak wielkie, że przez całą wieczność nie zgłębi go żaden umysł, ani ludzki ani anielski. Wszystko co istnieje wyszło z wnętrzności miłosierdzia mojego (...) Choćby dusza była już jak trup rozkładająca się i choćby po ludzku już nie było wskrzeszenia i wszystko już stracone - nie tak jest po Bożemu: cud miłosierdzia Bożego wskrzesza tę duszę w całej pełni". JEZU UFAM TOBIE

_________________
IN OMNIBUS CARITAS

http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: piątek 06 kwi 2012, 20:10 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:40
Posty: 176
Lokalizacja: Górny Śląsk
Miejscowość: Katowice
Bracia,
Dziś rozpoczyna się nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do jej odmawiania, aby się dobrze przygotować na to wielkie wydarzenie.

Nowenna:
http://www.faustyna.eu/zgrom_pla.htm
O Święcie Miłosierdzia Bożego:
http://www.faustyna.pl/index.php?option ... mitstart=1

Pozdrawiam serdecznie :)

_________________
IN OMNIBUS CARITAS

http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: sobota 07 kwi 2012, 16:34 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
Dzięki za przypomnienie o kolejnej szansie duchowego ratunku i ocalenia.

,, Przez odmawianie tej koronki podoba Mi się dać WSZYSTKO, o co Mnie będziesz prosić”
,, Przez koronkę uprosisz WSZTSTKO, jeśli to, o co prosisz będzie zgodne z Moja wolą”
,, Kto w tym dniu przystąpi do Źródła Życia /eucharystii/ ten dostąpi ZUPEŁNEGO odpuszczenia win i kar ”
,, W tym dniu otwarte są WSZYSTKIE upusty Boże, przez które płyną łaski. Niech się nie lęka zbliżyć do Mnie żadna dusza, choćby jej grzechy były jako szkarłat”
,, Dusze, które szerzą cześć miłosierdzia Mojego, osłaniam przez całe życie jak czuła matka swe niemowlę, a w godzinie śmierci nie doznają przerażenia. Miłosierdzie moje osłoni je w tej ostatniej walce"

Niech ta radosna wieść o Bożym miłosierdziu dotrze do tych naszych Braci, którzy pozostają w niewoli smutku i załamania po grzechu, którym może brakuje odwagi, siły, wiary… by spotkać się z Miłosiernym Ojcem.

JEZU UFAM TOBIE !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: poniedziałek 09 kwi 2012, 22:15 
Offline

Dołączył(a): środa 21 mar 2012, 00:44
Posty: 57
[quote="Karmelito"]Bracia,
Dziś rozpoczyna się nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego.

Ja się przygotowuję, jest to dla mnie jedyny chyba odpust z którego od lat korzystam, a czy ktoś się wybiera do Łagiewnik w Święto?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia, ŚWIETO MIŁOSIERDZIA
PostNapisane: sobota 14 kwi 2012, 17:30 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:40
Posty: 176
Lokalizacja: Górny Śląsk
Miejscowość: Katowice
Święto Miłosierdzia
Obietnice


Wielkość Święta Miłosierdzia daje się zmierzyć wielkością obietnic, jakie Jezus związał z obchodem tej uroczystości. W dniu tym Zbawiciel chce być hojny bez granic i udzielić wiernym szczególnych łask. W objawieniu z późnej wiosny 1934 roku została zawarta następująca obietnica: Kto w dniu tym przystąpi do Źródła Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. Ta sama obietnica, odnosząca się do Święta Miłosierdzia, została powtórzona we wrześniu 1936 roku: Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii św., dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. Wreszcie po raz trzeci szczególna obietnica związana z obchodem Święta Miłosierdzia została wyrażona w objawieniu z końca kwietnia 1937 roku: Pragnę udzielić odpustu zupełnego duszom, które przystąpią do spowiedzi i Komunii św. w Święto miłosierdzia mojego.

Zanim przejdziemy do szczegółowych analiz, zwróćmy uwagę, że treść obietnicy z trzeciego objawienia jest zasadniczo różna od obietnicy danej w dwóch poprzednich. Łaska całkowitego odpuszczenia win i kar, czyli darowania wszystkich grzechów, które jeszcze nie zostały odpuszczone i wszystkich kar należących się za te grzechy, jest pod wieloma względami czymś większym niż odpust zupełny. Według pragnienia Zbawiciela łaska Święta Miłosierdzia ma być szczególną oznaką Bożego Miłosierdzia, a takową nie może w żaden sposób być odpust zupełny. Nadto zauważmy, że treść obietnicy w dwóch pierwszych objawieniach jest ta sama, a nie byłoby powodów, dla których Jezus miałby ją odwoływać, nie wyjaśniając tego. Objawienie trzecie przypisuje Zbawicielowi udzielenie odpustu zupełnego w Święto Miłosierdzia, gdy tymczasem władza udzielania odpustów spoczywa w jurysdykcji Kościoła. Absurdem przeto byłoby przypisywanie Jezusowi czynności, które osłabiałyby Jego kompetencje. Tak więc trzeba przyjąć, że treść trzeciego objawienia nie oddaje słów Chrystusa. Prawdopodobnie Faustyna, nie mając wszakże wykształcenia teologicznego, pisząc w pierwszych dwóch objawieniach o zupełnym odpuszczeniu win i kar, omyłkowo napisała w trzecim objawieniu o zupełnym odpuście. Ponieważ później nie wracała do podjętych uprzednio wątków i nie korygowała napisanych tekstów, stąd zapewne to sformułowanie pozostało w niezmienionej, aczkolwiek niezgodnej z objawieniem formie.

A zatem najważniejszą łaską związaną ze Świętem Miłosierdzia jest wielka obietnica całkowitego odpuszczenia win i kar skierowana do wszystkich, którzy w tym dniu przystąpią do spowiedzi i Komunii św. Musimy zaznaczyć za ks. Ignacym Różyckim, że łaska ta jest teologicznie możliwa, gdyż ani ona sama, ani warunki jej otrzymania nie sprzeciwiają się nauce objawionej. Naturalnie, z racji duszpasterskich na pewno spowiedź świętą można odprawić przed Świętem Miłosierdzia, skoro wolą Jezusa było, by w tym dniu jak największa liczba wiernych skorzystała z łaski zawartej w obietnicy. Natomiast Komunia św. winna być przyjęta godnie w samo Święto Miłosierdzia Bożego. Oczywiście powinna wypływać z istoty Nabożeństwa, czyli być przyjęta w postawie ufności w Boże Miłosierdzie. Nie jest natomiast wymogiem równoczesne pełnienie dzieł miłosierdzia, gdyż jak to już wcześniej podkreśliliśmy, obchód Święta Miłosierdzia stanowi prosty akt nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego.

Łaskę zupełnego odpuszczenia win i kar, zdaniem ks. Ignacego Różyckiego, można teologicznie porównać tylko z łaską chrztu św., stąd została ona przezeń określona jako drugi albo nowy chrzest. Wielkość tej obietnicy może wydawać się szokująca, zwróćmy jednak uwagę, że w niczym nie sprzeciwia się ona nauczaniu Kościoła. Co więcej, wiąże otrzymanie nadzwyczajnych łask z życiem sakramentalnym, stanowiąc żywą zachętę do owocnego przyjmowania sakramentów świętych.

Jezus nie ograniczył swej hojności w Święto Miłosierdzia tylko do jednej łaski: W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do Źródła miłosierdzia mojego [...], w dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski. Stąd właśnie w tym dniu Jezus chce obdarzyć wszystkich proszących z ufnością, zarówno łaskami doczesnymi, jak i zbawiennymi. Wielkość łask, jakich Zbawiciel chce udzielić, dotyczy wszystkich ludzi, ale w sposób szczególny jest ucieczką dla grzeszników.

Wielkość tych łask jawi się w trzech wymiarach. Pierwszy z nich to powszechność. Nawet ci, którzy nigdy nie praktykowali nabożeństwa, nawet grzesznicy nawracający się w Święto mają ten sam udział w spełnieniu obietnic związanych z obchodem uroczystości. Po wtóre, wielkość ta dotyczy tak łask doczesnych, jak i zbawiennych. Wreszcie po trzecie, wszystkie stopnie łask są w dniu tym dostępne, byleby proszono o nie z ufnością. Żadna inna forma Nabożeństwa nie została związana z tak wielką i nadzwyczajną obfitością łask.

Na zakończenie niniejszego paragrafu zwróćmy jeszcze uwagę na treść dwóch objawień z lutego 1937 roku. Pod datą 17 lutego Faustyna zapisała następujące słowa Jezusa: Dusze giną mimo mojej gorzkiej męki. Daję im ostatnią deskę ratunku, to jest Święto miłosierdzia mojego. Jeżeli nie uwielbią miłosierdzia mojego, zginą na wieki. Jedenaście dni później Chrystus skierował do Świętej następujące słowa: Pragnę, aby czczono miłosierdzie moje, daję ludzkości ostatnią deskę ratunku, to jest ucieczkę do miłosierdzia mojego, raduje się Serce moje z Święta tego. Zwróćmy uwagę, że określenie ostatnia deska ratunku zostało w pierwszym z tych objawień wedle słów Jezusa odniesione do Święta Miłosierdzia, natomiast w drugim do ucieczki do Miłosierdzia Bożego. Należy jednak podkreślić, że ani teologicznie, ani według zdrowego rozsądku, Święto Miłosierdzia nie może być ostatnią deską ratunku. Według struktury Nabożeństwa takim nadzwyczajnym środkiem zbawienia może być tylko Koronka do Miłosierdzia Bożego. W dalszej części pierwszego objawienia jako rzecz konieczna do zbawienia zostało podane uwielbienie Miłosierdzia Bożego, polegające w swej istocie na ufności w to Miłosierdzie. Zwróćmy uwagę, że kult Miłosierdzia Bożego, według teologii i objawień dotyczących Nabożeństwa odbywa się przede wszystkim poza Świętem, oraz że wiele dusz osiągnęło heroiczną świętość bez obchodzenia uroczystości Miłosierdzia Bożego. Dokonując krytyki tekstu, jesteśmy zatem upoważnieni do stwierdzenia, że sformułowanie Święto miłosierdzia jest ostatnią deską ratunku nie pochodzi od Jezusa. Faustyna, nie mając odpowiedniego wykształcenia, posługiwała się terminami nie zawsze jednoznacznymi teologicznie, stąd w zapisie objawień występują pewne rozbieżności. Analiza całości posłannictwa siostry Faustyny i krytyka tekstów pozwalają jednak na poprawną ich interpretację. Korygując zatem sens pierwszego z wyżej wspomnianych objawień w świetle drugiego, możemy właściwie odczytać znaczenie sformułowania ostatnia deska ratunku, którą bez wątpienia jest ucieczka do Miłosierdzia Bożego.

opr. aw/aw


Copyright © by Wydawnictwo Salwator

_________________
IN OMNIBUS CARITAS

http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: środa 01 sie 2012, 21:37 
Offline

Dołączył(a): sobota 16 cze 2012, 15:10
Posty: 109
Miejscowość: Poznań
Hej! Co myślicie o wspólnej koronce, codziennie ok. 22? Jeśli chciałby się ktoś włączyć to zapraszam ;)

_________________
Lights will guide you home
and ignite your bones
And I will try to fix you


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: sobota 29 gru 2012, 22:20 
Offline

Dołączył(a): sobota 16 cze 2012, 15:10
Posty: 109
Miejscowość: Poznań
Dzisiaj o 23 będę mówił koronkę do Bożego Miłosierdzia. Jeśli ktoś chciałby się włączyć to zapraszam do modlitwy ;)

_________________
Lights will guide you home
and ignite your bones
And I will try to fix you


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: niedziela 30 gru 2012, 22:24 
Offline

Dołączył(a): sobota 16 cze 2012, 15:10
Posty: 109
Miejscowość: Poznań
W dzisiejszej Koronce modlę się za wszystkich użytkowników forum. Jeśli ktoś również jest chętny - to punkt 23:00 zapraszam :)

_________________
Lights will guide you home
and ignite your bones
And I will try to fix you


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: niedziela 20 sty 2013, 14:26 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 20 sty 2013, 02:02
Posty: 3
Miejscowość: Kraków
Często bywam na Łagiewnikach, więc jeśli macie jakieś szczególne intencje... ;-)
Chętnie przekażę je Panu... ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: niedziela 20 sty 2013, 20:12 
Offline

Dołączył(a): środa 21 mar 2012, 00:44
Posty: 57
Jak ktoś chętny aby się dołaczyć do wspólnej modlitwy o 15 codzinnie to zapraszam.
Swiadomość że jeszcze ktoś o tym samym czasie trwa na modlitwie pomaga w codzinnej mobilizacji i pamiętaniu o tej modlitwie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Miłosiedzie Boże ostatnią deską ratunku!
PostNapisane: poniedziałek 09 wrz 2013, 14:38 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 23 sie 2013, 19:57
Posty: 48
Miejscowość: kraków
Tak napisała św. s. Faustyna w "Dzienniczku" o Bożym Miłosierdziu. Te słowa, są ważnym przesłaniem dla każdego człowieka. Serdecznie polecam modlitwę o godz. 15.00 za pośrednictwem: radiofaustyna.pl (wchodząc na zakładkę online). Sam z tej strony korzystam. Chętnych zapraszam do wspólnej modliwty! Boże Miłosiedzie jest dla nas ważnym przesłaniem. Dołączcie się!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: piątek 03 sty 2014, 09:57 
Korona do Miłosierdzia Bożego jest mi bardzo bliska - towarzyszy mi rankiem każdego dnia, kiedy jadę do pracy. Mam swoje "stałe" intencje, które uformowały się po dłuższym czasie jej odmawiania. Stały się po prostu bardziej realistyczne. Ostatnio ją zaniedbałem i za bardzo skupiam się na innych rzeczach... Gdy zauważyłem ten wątek na forum, mam ochotę nadrobić zaległości.


Góra
  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: sobota 01 lut 2014, 21:38 
Offline

Dołączył(a): czwartek 21 lut 2013, 14:08
Posty: 11
Miejscowość: Lublin
Witajcie!
W ostatnim czasie modlitwa "Koronka" do Miłosierdzia Bożego bardziej przemawia do mnie bardziej niż modlitwa "Różańcem".
Pozdrawiam, Rafał.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: sobota 01 lut 2014, 22:35 
Moderator
Offline

Dołączył(a): niedziela 22 wrz 2013, 22:39
Posty: 493
Miejscowość: Katowice
U mnie tak samo ;) Odmawiam już jakiś czas. Trafiłem ostatnio na zdanie: "Nie proś Boga o wiele, proś o wszystko. Bóg jest wszechmogący i nie robi mu różnicy modlitwa za jedną duszę czy za cały świat". Tak też odmawiam z intencją wszystkich dusz czyśćcowych i wszystkich żyjących.

_________________
"Nade wszystko jednak nie ustawajcie w miłości jedni ku drugim, gdyż miłość pokrywa wiele grzechów." 1P 4, 8


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: środa 05 lut 2014, 19:58 
Offline

Dołączył(a): wtorek 06 mar 2012, 23:23
Posty: 143
Lokalizacja: Gorlice
Miejscowość: Gorlice
onzagubiony napisał(a):
W dzisiejszej Koronce modlę się za wszystkich użytkowników forum. Jeśli ktoś również jest chętny - to punkt 23:00 zapraszam :)


Co myślicie o tej inicjatywie, czyli wspólnym odmawianiu Koronki do Bożego Miłosierdzia o stałej poże?
Ja się przyłaczam, dobrze jest czuć że ktoś jeszcze modli się w "naszych" intencjach :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: poniedziałek 10 lut 2014, 12:05 
Offline

Dołączył(a): środa 21 mar 2012, 00:44
Posty: 57
Od jakiegoś czasu też modlę się na koronce wieczorem a nie o 15.
Były już próby wspólnego czasu modlitwy i czasami wychodziło się spotkać o tym samym czasie na modlitwie.
Dla mnie też istotna jest wspólnota i wspólna modlitwa.
Wiedząc, że Jesteś Ty Darek86 i onzagubiony dołączam się do wspólnej modlitwy o 23 z Wami.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: poniedziałek 10 lut 2014, 19:40 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Wczoraj tj w niedziele miałem szczęście i zaszczyt modlić się przed cudownym obrazem Jezusa Miłosiernego i relikwiami siostry Faustyny w Łagiewnikach polecałem tam inicjatywę Naszego forum jak i wszystkie nasze intencje i troski. Chciałbym żeby forum było wolne od różnego rodzaju niesnasek jesteśmy tutaj aby być sobie oparciem, i wsparciem i tego się trzymajmy
Pozdrawiam Mario

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: niedziela 16 lut 2014, 21:47 
W klasztorze jestem od Godziny Miłosierdzia, tzn. w każdy piątek przewodniczę tej modlitwie w kościele przed Najświętszym Sakramentem. Nabożeństwo trwa ok. 30 min., jego strukturę wypracowałem sam. Na wstępie krótkie wprowadzenie, fragment z Dzienniczka, Koronka, Litania do BM, na koniec modlitwa uwielbienia Jezusa Eucharystycznego, wszystko przeplatane śpiewem. Od dziś będę pamiętać w tej modlitwie o Was. :) :)


Góra
  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: piątek 21 lut 2014, 17:11 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 21 lut 2014, 00:53
Posty: 52
Miejscowość: Warszawa
@Diakon? Z jakiego jesteś zgromadzenia, jeśli można wiedzieć?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: piątek 21 lut 2014, 17:30 
Offline

Dołączył(a): czwartek 08 mar 2012, 22:51
Posty: 95
Lokalizacja: Podkarpacie
Miejscowość: Średnia
Kordian, no weź przestań ...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: piątek 21 lut 2014, 19:37 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): piątek 21 lut 2014, 00:53
Posty: 52
Miejscowość: Warszawa
Pytam z czystej ciekawości, a wiadomo, że ciekawość to pierwszy krok do zdobycia wiedzy. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Koronka do Bożego Miłosierdzia
PostNapisane: piątek 23 sty 2015, 18:07 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 sty 2015, 14:49
Posty: 15
Miejscowość: śląskie
Dzięki Wam przypomniałem sobie o koronce do Miłosierdzia Bożego. Poza modlitwą różańcową i ją również pragnę odmawiać. Nie mogę obiecać żadnej konkretnej godziny (na pewno nie 22 ani 23, bo wcześnie chodzę spać), ale również w niej będę pamiętał o uczestnikach naszego forum i o różnych innych intencjach.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL