Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 314 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek 30 mar 2012, 19:02 
Offline

Dołączył(a): środa 21 mar 2012, 00:44
Posty: 57
Hiob28 zapewniam że będę pamiętał o twojej intencji w modlitwie-ciesze się, że jesteś po spowiedzi bo ja od trzech dni się zbieram i nie umie....trafić.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: piątek 30 mar 2012, 20:04 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
Wróć synu, wróć z daleka,
Wróć, synu wróć, Ojciec czeka.
Wróć, jeszcze czas, nie zwlekaj
Jak długo jeszcze każesz czekać ?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: poniedziałek 02 kwi 2012, 21:14 
Ale tutaj wiatr od Bałtyku! (...) Niech dla was ten wiatr będzie także symbolem życia i zmagania się z uderzeniami, które przychodzą na człowieka od zewnątrz i od wewnątrz. Są różne gwałtowne wichry, są także i uderzenia naszych różnych słabości. Trzeba się zmagać! Ci, co żyją nad morzem, ludzie morza, którzy wypływają na morze, muszą się zmagać z wichrem, aby zwyciężać. Kiedy więc przychodzą w młodości te różne uderzenia, te wichry namiętności, kiedy bierze górę słabość, przypomnij tchnienie Ducha, które masz w sobie od chrztu, od bierzmowania nie po to, żebyś się przewracał za lada podmuchem, tylko po to, żebyś stał jak ten żeglarz i dopłynął!

- fragment homilii Jana Pawła II wygłoszonej w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Szczecinie, który kiedyś usłyszałem odtworzony na antenie Trójki.

Ojcze Święty, przebacz, bo nie chciałem wysłuchać, nie chciałem się otworzyć, nie chciałem zrozumieć, nie chciałem przyjąć... Dzisiaj dziękuję za Twoje Słowa.

W siódmą rocznicę śmierci naszego błogosławionego Papieża prośmy w modlitwie o Jego wstawiennictwo za nami w codziennych zmaganiach.


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: środa 04 kwi 2012, 06:30 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
Przed nami Triduum Paschalne - to najważniejsze dni w życiu Jezusa i całej ludzkości-czas wyjątkowy, czas święty, czas mojego i Twojego odkupienia. Początek już jutro !
Jezus prosi mnie i Ciebie: czuwaj !, bądź ze mną !, nie śpij !, - chcę dzielić z tobą swoje cierpienie, mękę, śmierć i zmartwychwstanie. Nie zostawmy Jezusa samego- bądźmy z Nim: sercem, wolą, myślami...niczego więcej od nas nie oczekuje. Postarajmy się w każdej godzinie uświadamiać sobie, co w tym czasie przeżywa Jezus, co się z Nim dzieje. Łączmy się z Nim duchowo, przylgnijmy całym sercem czystym, szczerym, otwartym,... do Niego. Popatrzmy na Jego zbolałe ciało wiszące na krzyżu, złożone w grobie i powiedzmy Mu szczerze co czujemy w swoim sercu,… i pomyślmy – to dla nas z Miłości… podziękujmy Mu, za Jego mękę, krzyż… i za swój własny krzyż, choć może wydaje się nam się, że jest za ciężki, że zbyt mocno dociska do ziemi, że za bardzo upokarza… że jest taki inny, nietypowy- „zrobiony” specjalnie dla nas, na naszą miarę.
Trwajmy przy Jezusie - ofiarujmy mu siebie, tak jak On ofiaruje się nam , a razem z Nim zmartwychwstaniemy do nowego życia ! On nas o tym zapewnia ! On nam to gwarantuje !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: czwartek 05 kwi 2012, 05:06 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 14:40
Posty: 176
Lokalizacja: Górny Śląsk
Miejscowość: Katowice
Bracia,

Dziś Wielki Czwartek. Módlmy się w sposób szczególny za naszych kapłanów, dziękując Bogu za ich święte dłonie będące narzędziami przez które nasz Zbawiciel codziennie z miłością przychodzi do naszych serc w postaci Eucharystii.

_________________
IN OMNIBUS CARITAS

http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: czwartek 05 kwi 2012, 06:37 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Bracia Kapłani niech Pan obnymi darzy Was wszystkimi potrzebnymi Was łaskami wszak jesteście Oficerami w armii Pana i to Wy prowadzicie walkę o duszę wiernych niech Pan będzie z Wami :) Mario

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: czwartek 05 kwi 2012, 10:42 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
Wielki Czwartek- pamiątka ustanowienia Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa- wielki dar Boga dla człowieka i wielka tajemnica. W ten wyjątkowy dzień zwracam się do Was Drodzy Kapłani obecni na tym forum i Waszych Braci w kapłaństwie ze słowami szczerej wdzięczności- dobrze że jesteście w konfesjonale, przy ołtarzu, …przy grzesznym i słabym człowieku. Bóg zapłać ! Szczęść Boże !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: sobota 07 kwi 2012, 12:14 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
WIELKANOC...
...zwycięstwo życia nad śmiercią,
wieczności nad przemijaniem,
radości nad smutkiem...
Dzięki ci za to, nasz Panie!

...Na Wielkanoc chciałbym złożyć krótkie życzenia wierzącym i niewierzącym. Czego nam, wierzącym, dzisiaj życzyć? Chyba tego, żebyśmy stawiając sobie czasem pytania: po co się urodziłem? po co żyję? dlaczego ucieka mi doczesne szczęście? dlaczego cierpię? dlaczego umieram? – stale przypominali sobie Jezusa zmartwychwstałego, który jako człowiek przebył ludzkie życie, cierpienia, straszną śmierć i w cierpieniach, kłopotach życiowych przedarł się do Pana Boga i do Niego przeniósł nasze człowieczeństwo. Żebyśmy nie patrzyli na nasze kłopoty, cierpienia, śmierć jak na nieszczęście, ale jak na przedzieranie się do Boga. Jest to w życiu takie trudne, trudniejsze od wspinaczki na górę. Niewierzącym życzyłbym, aby postawili sobie pytanie: a jeśli jest prawdą, że Jezus zmartwychwstał, to jak będę wyglądał ze swoją niemądrą niewiarą? / Ks. Jan Twardowski /

Niech Zmartwychwstanie Pańskie,
które niesie odrodzenie duchowe,
napełni wszystkich pokojem i radością,
da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość
- czego szczerze życzę Wam Bracia i sobie również.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam Szczęść Boże !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: piątek 13 kwi 2012, 21:30 
W najbliższą Niedzielę, 15 kwietnia, będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego. A tymczasem w totalitarnej Korei Północnej oficjalnie świętowana będzie 100. rocznica urodzin nieżyjącego dyktatora Kim Ir Sena. Międzynarodowa organizacja chrześcijańska Open Doors zachęca nas, by w tym dniu wesprzeć modlitwą prześladowanych chrześcijan mieszkających na terenie Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej, gdzie za czytanie Biblii grozi obóz koncentracyjny, a nawet kara śmierci.

Wspomnijmy choć na moment w modlitwie o naszych północnokoreańskich braciach - niech poczują, że nie są sami. Zainteresowanych odsyłam na strony z informacjami o kampanii oraz intencjami modlitewnymi.

***
Ojcze nasz, któryś jest w Niebie,
Czy tam jesteś?
Święć się Imię Twoje,
Proszę, przyjdź tu Królestwo Twoje,
Bądź też tu wola Twoja.
Nie chcemy naszego chleba powszedniego.
Wybacz naszym winowajcom.
I nie wódź nas na szafot egzekucyjny,
ale nas zbaw od więzienia.
Ojcze, nie udawaj się tylko na Południe!
Prosimy, zajrzyj również do Yodok!
Ojcze! Prosimy, zstąp na tę ziemię!


- z południowokoreańskiego musicalu Yodok Story, poświęconego więźniom jednego z największych obozów koncentracyjnych KRLD.


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: czwartek 26 kwi 2012, 06:14 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Proszę Was o modlitwę dzisiaj o 12 mam rozprawę w Sądzie Pracy i Wasze modlitewne wsparcie będzie dla mnie wielką pomoca :) Mario

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: sobota 28 kwi 2012, 21:08 
Kaplica Ostrobramska w Wilnie, na mszy dla Polakow, dzis pekala w szwach... Tak pewnie bedzie takze przez kolejne dni... Powierzam tutaj nas wszystkich czulej Mateczce - tych watpiacych i tych silnych... Tych wojujacych i tych wycofanych... Zreszta - Ona wie, przeciez wie...


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: sobota 05 maja 2012, 07:48 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
Bracia! Zwracam sie do Was z gorącą prośbą o modlitwą o szybki powrót do zdrowia i pełnej sprawności dla Karmelito, który w dniu wczorajszym podczas upadku doznał bolesnej kontuzji.Niech nasza szczera, serdeczna modlitwa będzie dowodem naszej wdzięczności za Jego bardzo aktywną obecność na forum, za słowo na każdy dzień będące świadectwem żywej wiary, za codzienny trud i wysiłek dzielenia się z nami swoimi myślami, swoim sercem, samym sobą.Nie bądźmy obojętni na ból i cierpienie drugiego człowieka- naszego Brata, pomóżmy ! Niech dobry Bóg pozwoli Karmelito jak najszybciej wrócić do zdrowia i do nas.Wszystkich serdecznie pozdrawiam.Szczęść Boże ! Cezary


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: sobota 05 maja 2012, 19:38 
a ja jeśli można proszę o modlitwę za mnie - chcę w końcu usłyszeć to co Jezus do mnie mówi.....
żeby się otwarło moje serce i umysł, bo ponoć dzieją się rzeczy ważne w moim życiu a ja ich nie dostrzegam,
żyje w przekonaniu że pukam do drzwi Jezusa a on mi nie otwiera, że ponoć tak nie jest - żebym to zrozumiał .

Swoją drogą karmelito musiał mieć niezłą kraksę jak ma obrażenia o których pisał...za Niego się módlmy


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: wtorek 08 maja 2012, 14:01 
Żeby huśtawki myśli nie prowadziły do zwątpień, które odbierają wszelakie siły...
Żeby wspomnienia nie dobijały, ale przechodziły jak chwilowe, ciemne chmury...
Żeby doliny niepewności nie zamykały serca, zwłaszcza wobec ufności w Miłosierdzie...

Niby sama poezja, ale tak cholernie prawdziwa, i tak dzisiaj boli...

O to proszę.


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: czwartek 17 maja 2012, 23:21 
Offline

Dołączył(a): czwartek 08 mar 2012, 22:51
Posty: 95
Lokalizacja: Podkarpacie
Miejscowość: Średnia
Wszystkich zaglądających tutaj proszę o pomoc w modlitwie za Michała, który odchodzi coraz bardziej od Boga, za Marcina o łaskę wytrwania w przemianie swojego życia, za Damiana wchodzącego na złą drogę życia. O wszystkich użytkownikach tego portalu pamiętam w codziennej modlitwie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: poniedziałek 04 cze 2012, 08:31 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): czwartek 29 mar 2012, 08:42
Posty: 15
Moi drodzy przeżywam chyba najgorszy okres w moim dotychczasowym życiu... nie radzę sobie już z niczym... Bardzo potrzebuję waszej modlitwy szczególnie w tym tygodniu.

_________________
"Bo Pan wejrzał z wysokiego przybytku swojego, popatrzył z nieba na ziemię, aby usłyszeć jęki pojmanych, aby skazanych na śmierć uwolnić"

"O niezgłębiona miłości Ojca i Syna, aby wyzwolić niewolnika ofiarowałeś własnego Syna."


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: poniedziałek 04 cze 2012, 10:47 
Mam akurat wyż - ofiaruję więc za Was moją pamięć i modlitwę...
Pozdrawiam Śląsk, Małopolskę, Podkarpacie - przy okazji podróży :)


Góra
  
 

prośba
PostNapisane: sobota 09 cze 2012, 13:20 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 11 mar 2012, 00:28
Posty: 3
Proszę o modlitwę bo trochę ciężko się zrobiło.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: niedziela 17 cze 2012, 21:38 
Offline

Dołączył(a): sobota 16 cze 2012, 15:10
Posty: 109
Miejscowość: Poznań
Proszę o modlitwę, ostatnie kilka dni jest dla mnie bardzo ciężkie... O to bym umiał dokonać dobrych wyborów, i o siły do walki z codziennością...

_________________
Lights will guide you home
and ignite your bones
And I will try to fix you


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: niedziela 24 cze 2012, 20:53 
Offline

Dołączył(a): sobota 23 cze 2012, 11:46
Posty: 70
Miejscowość: Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji dobrej spowiedzi oraz o odwagę, żeby nie przekładać tego na później.

_________________
"Wybaw mnie, Boże, bo woda mi sięga po szyję (...).
Niechaj mnie nurt wody nie porwie, niech nie pochłonie mnie głębia(...)"


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: sobota 14 lip 2012, 21:37 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 23:08
Posty: 58
Lokalizacja: Rzeszów
Miejscowość: Rzeszów
moi drodzy, proszę o modlitwę ponieważ ostatnie dni są dla mnie trudnymi, z góry dziękuje.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: niedziela 22 lip 2012, 11:35 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Proszę o modlitwę o znalezienie dobrej pracy i o odnalezienie z powrotem dobrej drogi życia jestem znowu całkiem zagubiony i przywalony

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: niedziela 22 lip 2012, 15:26 
Offline

Dołączył(a): niedziela 22 sty 2012, 22:55
Posty: 15
Morguś też prosi o modlitwę...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: wtorek 24 lip 2012, 22:41 
Matt, Mario, Morgus / trzy razy M :) / - jutrzejszą Mszę św. ofiaruję za Was. Nie jesteście sami. Z pamięcią i pozdrowieniami - Tobiasz.


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: wtorek 31 lip 2012, 15:14 
Wszystkich proszę o modlitwę za mnie.... W intencji dobrej spowiedzi do której dziś przystąpię.


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: niedziela 05 sie 2012, 18:39 
Kochani,
dziś wyruszyła 32 Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna. Nie mogłem iść na całą, ale dzisiejszy dzień pielgrzymowałem - powierzając Bogu za wstawiennictwem Maryi wszystkich Was.
Pozdrawiam,
M.


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: niedziela 05 sie 2012, 20:54 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 gru 2011, 13:08
Posty: 200
Lokalizacja: Poznań
Miejscowość: Poznań
dzięki z całego serca Geraldzie :!:

_________________
Rekolekcje ignacjańskie - bardzo polecam !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: sobota 11 sie 2012, 08:27 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
Bracia ! Waszej modlitwie polecam śp. ks. Bogusława Psujka- kapłana diecezji lubelskiej, który oskarżony o molestowanie seksualne popełnił samobójstwo poprzez samospalenie. Nie oceniajmy, nie potępiajmy….- pozostawmy to Miłosiernemu Bogu, który Jedyny zna cała prawdę. Sami też nie jesteśmy bez winy...Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: sobota 11 sie 2012, 22:03 
Powierzajmy Panu tych wszystkich, którzy szukają swojej drogi, swojego powołania, aby właściwie je rozeznali w swoich sercach.

Z Bogiem,
M.


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: czwartek 23 sie 2012, 21:25 
Proszę o modlitwę w trudnym dla mnie czasie...


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: niedziela 26 sie 2012, 18:24 
Dopadł mnie trudny czas. Proszę Was o modlitwę...


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: poniedziałek 17 wrz 2012, 11:26 
Offline

Dołączył(a): środa 21 mar 2012, 00:44
Posty: 57
Witam
Kto dziś może się pomodlić za mnie? Gdzie dwóch albo trzech...w dzień moich urodzin proszę o modlitwę szczególnie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: czwartek 20 wrz 2012, 07:55 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Bracia jetem w podbramkowej sytuacji, jeżeli chodzi o pracę, nie widzę na razie sytuacji jak z niej wyjść, proszę was o modlitwę w intencji znalezienia pracy.

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: czwartek 20 wrz 2012, 22:49 
Pamiętam o Was wszystkich w modlitwie i ja również o nią proszę. Wspomnijcie Panu o Ewie z Warszawy...

Z góry serdecznie dziękuję!


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: środa 03 paź 2012, 19:32 
Offline

Dołączył(a): wtorek 27 gru 2011, 07:30
Posty: 203
Lokalizacja: okolice oświecimia
Miejscowość: Brzeszcze, Oświęcim, Pszczyna
Proszę Was o modlitwę w mojej intencji jutro czeka mnie bardzo ważne spotkanie odnośnie mojej pracy proszę was zaatakujcie niebo w mojej intencji

_________________
W Panu mym złożyłem całą swą nadzieję, On pochylił się nade mną prośby wysłuchał:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: czwartek 04 paź 2012, 19:38 
Offline

Dołączył(a): wtorek 06 mar 2012, 23:23
Posty: 143
Lokalizacja: Gorlice
Miejscowość: Gorlice
Witam każdego kto czyta ten post i prosze o modlitwe za mnie.
O szczęśliwą i bezpieczną podróż oraz działanie Ducha Świętego na czas wyjazdu.
Przychodzi chwila w życiu podjęcia dotychczas najwarzniejszej decyzji, od której już niechce uciekać.
Pamiętam również o forum w modlitwie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: piątek 19 paź 2012, 11:04 
Darek86 -

Warto by było, abys kiedyś napisał - podzielił się z innymi - tym niesamowitym działaniem Boga, w Twoim krótkim życiu... Dla mnie, osobiście, jestes mi świadkiem, który rzucił się w Kochające Ramiona Ojca - i stokrotnie został obdarowany przez Niego: za swoje zaufanie okazane Jego Opatrzności...


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: piątek 19 paź 2012, 23:46 
ks.tymoteusz napisał(a):
który rzucił się w Kochające Ramiona Ojca - i stokrotnie został obdarowany przez Niego


To pewnie nie miejsce na tego typu komentarze ale współczesny język kościelny napawa mnie raz śmiechem, raz przerażeniem.
Co to znaczy w ogóle co jest napisane powyżej?


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: sobota 20 paź 2012, 12:01 
Niech moderatorzy mi wybaczą ten off-topic.
Heron, Ty tak dla sportu obsadziłeś się w roli jednoosobowej loży szyderców? Twoja nocna seria wpisów by na to wskazywała. Masz jakiś problem, którym chciałbyś się z nami podzielić, czy po prostu wbijanie szpil sprawia Ci satysfakcję?
Wiesz... ja też mam problem z Bogiem, modlitwą, ale to nie powód, żebym kpił z ludzi, dla których to jest ważne i którym to pomaga.


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: sobota 20 paź 2012, 19:38 
Jeśli ktoś się poczuł urażony to przepraszam. Nie miałem zamiaru nikogo obrazić, czy zbagatelizować czyjekolwiek uczucia pozytywne, czy negatywne dotyczące Boga, religii, czy czegokolwiek.
Przepraszam.


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: poniedziałek 03 gru 2012, 10:22 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): czwartek 29 mar 2012, 08:42
Posty: 15
Moi drodzy.. bardzo was proszę choć o krótką modlitwę w mojej intencji przez 3 dni albo od dziś albo od jutra.
Generalnie nie radzę sobie już z niczym, wszystko mnie przerasta... potrzebuję wsparcia.
Nie chcę tu użalać się nad sobą.. wiem, że mogę na was liczyć w mojej bezsilności.

_________________
"Bo Pan wejrzał z wysokiego przybytku swojego, popatrzył z nieba na ziemię, aby usłyszeć jęki pojmanych, aby skazanych na śmierć uwolnić"

"O niezgłębiona miłości Ojca i Syna, aby wyzwolić niewolnika ofiarowałeś własnego Syna."


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: poniedziałek 03 gru 2012, 13:47 
Hiob28 - zapewniam Cię o modlitwie.


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: wtorek 04 gru 2012, 06:59 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
Hiob28-wspieram Cię swoją modlitwą tak jak potrafię.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: sobota 08 gru 2012, 08:10 
Kochani,

Chciałbym Was poprosić o modlitwę w mojej intencji. Mam trochę trudny czas w swoim życiu. Pomódlcie się proszę o dobrą pracę dla mnie....


Góra
  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: niedziela 09 gru 2012, 18:39 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 01 lip 2012, 21:18
Posty: 35
Masz to jak w banku :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: wtorek 11 gru 2012, 23:05 
Offline

Dołączył(a): sobota 16 cze 2012, 15:10
Posty: 109
Miejscowość: Poznań
Ja proszę o modlitwę, abym umiał znaleźć radość w modlitwie oraz bym w umiał w końcu po długim czasie zebrać się do spowiedzi.

_________________
Lights will guide you home
and ignite your bones
And I will try to fix you


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: środa 12 gru 2012, 02:00 
Offline

Dołączył(a): wtorek 06 mar 2012, 23:23
Posty: 143
Lokalizacja: Gorlice
Miejscowość: Gorlice
Onzagubiony będe się modlił o dobrego spowiednika dla Ciebie.
Abyś spotkał Jezusa w konfesionale;-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: środa 12 gru 2012, 19:55 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 01 lip 2012, 21:18
Posty: 35
Zawiąze zatem wasze prośby do Piekar Śląskich. Przez miesiąc czasu także w Waszych intencjach będzie odprawiana poranna msza. :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: niedziela 16 gru 2012, 12:18 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 01 lip 2012, 21:18
Posty: 35
Za Wszystkich Domowników naszego Forum w każdą sobotę o 6,30 będzie pojawiała sie także i ta intencja podczas Mszy Św. Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Nasze intencje do wzajemnej modlitwy
PostNapisane: niedziela 16 gru 2012, 17:46 
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 lut 2012, 10:13
Posty: 312
Miejscowość: Katowice
Wielkie,szczere,serdeczne DZIĘKI !


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 314 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL