Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Czy istnieją jakieś znaki szczególne osób homoseksualnyc
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota 18 sty 2014, 08:36 
krótko i na temat :)


Góra
  
 

Re: Czy istnieją jakieś znaki szczególne osób homoseksualnyc
PostNapisane: sobota 18 sty 2014, 12:50 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): wtorek 07 sty 2014, 03:52
Posty: 12
Miejscowość: Wrocław
kobietka napisał(a):
P.S. Wiem, że styl butch nawiązuje do męskiego sposobu bycia (ubierania), ale jakie dokładnie elementy macie na myśli? Teraz sama zaczynam się zastanawiać czy przez przypadek nie prezentuję stylu butch :) ...

Kobietka, zobaczę Cię kiedyś to Ci powiem;) a tak poważnie, czemu tak Cię to martwi? Nikt nie ma prawa oceniać wnętrza przez pryzmat wyglądu. Jeśli chodzi o butch to właśnie nie sam wygląd (męskie ciuchy, fryzura itp. ) Przecież nie masz wpływu na to kto i kiedy, będze plotkował o Tobie i na jaki temat. Trzeba iść dalej. Skupić się na tym co naprawdę ważne dla Ciebie :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy istnieją jakieś znaki szczególne osób homoseksualnyc
PostNapisane: sobota 18 sty 2014, 13:44 
Tak naprawdę, obojętnie w co byś się ubrała, jaki styl miała , i tak zawsze znajdą się ludzie, którzy będą plotkować. Zawsze komuś coś nie będzie pasować, zawsze znajdą jakiś temat . SMutne to niestety, ale są ludzie, którzy muszą żyć życiem innych, taki Big Brother Live


Góra
  
 

Re: Czy istnieją jakieś znaki szczególne osób homoseksualnyc
PostNapisane: sobota 18 sty 2014, 15:41 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 sty 2014, 21:39
Posty: 55
Miejscowość: Polska
Uff... Chyba jednak nie jestem typem babochłopa :)
Wprawdzie chodzę tylko w spodniach, lubię buty w angielskim stylu (półbuty), ale wyglądam chyba jednak wciąż kobieco... Nie czułabym się dobrze w męskim stroju. Także chyba jednak nie jestem butch :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy istnieją jakieś znaki szczególne osób homoseksualnyc
PostNapisane: sobota 18 sty 2014, 18:44 
Offline

Dołączył(a): niedziela 14 kwi 2013, 15:44
Posty: 34
Miejscowość: Łódź
kobietka napisał(a):
P.S. Wiem, że styl butch nawiązuje do męskiego sposobu bycia (ubierania), ale jakie dokładnie elementy macie na myśli? ]


Dokładnie? Nie ma oczywiście "kanonu", ale jeśli chodzi o strój to generalnie typ "sportowy" ( i nie mam na myśli dresiary, heh;)). Np. spodnie bojówki, buty na płaskim, np. mokasyny lub jakieś "unisex", flanelowa koszula lub bluza sportowa, czasem skórzana kurtka, często czapka z daszkiem. Ciuchy raczej luźne, nie podkreślające kobiecych kształtów, takie "wygodne".
Fryzura - najczęściej krótkie włosy, jeśli dłuższe, to kitka, przy czym nie-branżowe dziewczyny nie noszą jakichś wyzywających fryzur, raczej skromny "chłopiec";)
Następnie sposób poruszania się - męski, taki "macho", kołyszący się na boki, często ręce w kieszeniach, cała postawa mówi :"spoko, spoko damy radę";)
Poza tym brak makijażu.
Biżuteria - srebrna bransoletka z grubszego łańcuszka, srebrna obrączka, czasem skórzana "pieszczocha".

To tylko przykład na ewentualne wyłapanie przez "radar" :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy istnieją jakieś znaki szczególne osób homoseksualnyc
PostNapisane: sobota 18 sty 2014, 19:01 
Offline

Dołączył(a): niedziela 14 kwi 2013, 15:44
Posty: 34
Miejscowość: Łódź
Ida napisał(a):
nie masz wpływu na to kto i kiedy, będze plotkował o Tobie i na jaki temat. Trzeba iść dalej. Skupić się na tym co naprawdę ważne dla Ciebie :)


Dokładnie tak! wszystkim się nie dogodzi, nikt za nas życia nie przeżyje, nie ma więc sensu zadręczać się co kto o nas pomyśli, tym bardziej właśnie, że nie mamy na to wpływu kto, co, kiedy i jak często;)
Przeczytałam gdzieś ostatnio mądrą myśl, która brzmiała mniej więcej tak: przejmujemy się, co ludzie myślą na nasz temat. Przejmowalibyśmy się o wiele mniej, gdybyśmy wiedzieli jak rzadko myślą :))


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy istnieją jakieś znaki szczególne osób homoseksualnyc
PostNapisane: sobota 18 sty 2014, 19:04 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): niedziela 05 sty 2014, 21:39
Posty: 55
Miejscowość: Polska
Myślę, że mnie też by to zastanawiało, gdybym zobaczyła taką butch...
Z osób, które znam, tylko jedna osoba prezentuje taki styl. Nie wiem czy jest homo czy nie. Taki styl rzeczywiście może wzbudzać podejrzenia. Choć jest pewnie masa kobiet o homoskłonnościach, które wyglądają normalnie, jak na kobietę przystało... Z tego wynika, że chyba nie da się tego wszystkiego określić. Można się ewentualnie domyślać analizując życie danej osoby, ale i tak do końca nie będzie pewności. Po wyglądzie to tylko typ butch się ujawni :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy istnieją jakieś znaki szczególne osób homoseksualnyc
PostNapisane: sobota 18 sty 2014, 19:13 
Offline

Dołączył(a): niedziela 14 kwi 2013, 15:44
Posty: 34
Miejscowość: Łódź
Z tych kobiet, o których wiem na pewno, że są homo wszystkie reprezentują ten styl. Są w różnym wieku, mają różne wykształcenie, różny światopogląd i nie wszystkie są "aktywnymi" lesbijkami, ale ten styl i skłonności - to je łączy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL