Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj

Czy za dawny akt homoseksualizmu jestem potępiona?
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek 11 lut 2016, 17:12 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): środa 10 lut 2016, 19:12
Posty: 1
Miejscowość: Krakow
Witam Was wszystkich i każdego z osobna ;) Mam takie pytanie nie wiem sama do końca czy jestem biseksualna czy może jednak całkiem interesują mnie kobiety obecnie jestem na jakimś zakręcie . Rok temu byłam z kobietą i teraz jestem blisko Boga ale nadal myślę o tamtej sytuacji ... nie potrafię o niej zapomnieć boje się ze za ta sytuację już jestem u Boga potepiona te myśli mnie dręczą jak myślicie czy tak może być ?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Potępienie a akt homoseksualizmu
PostNapisane: czwartek 11 lut 2016, 22:42 
Cześć:) Takie rzeczy pozostawiają ślady na psychice i mają wpływ na późniejsze trwanie w czystości. Trudno o tym zapomnieć, ale Bóg jest doskonalszy niż ludzie i On potrafi. Piszesz, że było to rok temu, a teraz jesteś blisko Boga, więc wnioskuję, że byłaś od tamtego czasu u spowiedzi i On Ci wybaczył. Jeśli tak, to wystarczy, że w to uwierzysz. I jeszcze taki cytat z Izajasza: "Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, nad śnieg wybieleją".


Góra
  
 

Re: Potępienie a akt homoseksualizmu
PostNapisane: piątek 12 lut 2016, 17:41 
Offline

Dołączył(a): wtorek 26 lis 2013, 23:38
Posty: 258
Miejscowość: Warszawa
tex napisał(a):
Cześć:) Takie rzeczy pozostawiają ślady na psychice i mają wpływ na późniejsze trwanie w czystości. Trudno o tym zapomnieć, ale Bóg jest doskonalszy niż ludzie i On potrafi. Piszesz, że było to rok temu, a teraz jesteś blisko Boga, więc wnioskuję, że byłaś od tamtego czasu u spowiedzi i On Ci wybaczył. Jeśli tak, to wystarczy, że w to uwierzysz. I jeszcze taki cytat z Izajasza: "Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, nad śnieg wybieleją".

:-) Alleluja i do przodu!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy za dawny akt homoseksualizmu jestem potępiona?
PostNapisane: piątek 12 lut 2016, 22:42 
Nieaktywny/-a od ponad 3 m-cy
Offline

Dołączył(a): sobota 06 lut 2016, 11:52
Posty: 20
Miejscowość: Sląsk
Niestety kazdy w zyciu poppelnia czasem blad - mniejszy lub wiekszy. Jezeli teraz wiesz, ze to co kiedys zrobilas bylo zle to mozesz wyciagnac z tego lekcje na przyszlosc. Moze banalnie to zabrzmi, ale przeszlosci juz nie zmienisz, dlatego staraj sie wiec dokonywac wlasciwych wyborow tu i teraz.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy za dawny akt homoseksualizmu jestem potępiona?
PostNapisane: czwartek 04 sty 2018, 18:26 
Offline

Dołączył(a): czwartek 28 gru 2017, 21:02
Posty: 11
Miejscowość: Łódź
Nie ma grzechu którego Bóg by nie wybaczył. Paweł też kiedyś był Szawłem. Pewien rabin powiedział kiedyś żeby wystrzegać się nostalgii bo jest gorsza od grzechu. Pamiętaj o tym.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL