Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ] 
  Drukuj

Grupa na FB
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota 12 wrz 2020, 12:52 
Zapraszam na FB do grupy rzymsko-katolickie LGBT. Celem grupy jest stworzenie przestrzeni do poruszania tematów dotyczących rozwoju duchowego.


Góra
  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: piątek 12 mar 2021, 21:39 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 lut 2021, 23:06
Posty: 73
Miejscowość: Warszawa
Nie mogę znaleźć tej grupy na FB. Czy może ktoś pomóc?

_________________
"Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża.
Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha."
J 3, 8


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: sobota 13 mar 2021, 02:11 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 sie 2019, 21:10
Posty: 384
Miejscowość: Poznań
Tez jej nie widze.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: sobota 13 mar 2021, 12:11 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 cze 2015, 09:23
Posty: 180
Miejscowość: Warszawa
widocznie ta grupa nie powstała lub została zgłoszona i czeka na spr.
ale mamy nasz portal tutaj.
to jest jak z EDK.
gdybyśmy byli na fb to posty i rozmowy byłyby jednymi z wielu. dostęp do nich byłby łatwy i przyjemny.
powiedziałbym wręcz masowy i napewno bylibyśmy hejtowani przez innych homo.
Nasz portal tutaj wymaga od nas wyjścia ze strefy komfortu (fb-mamy wszystko na raz, wszystko blisko), wymaga zalogowania się.
Sądzę że jakakolwiek grupa na fb jest nam nie potrzebna jeśli mamy ten portal.
Zwłaszcza że tu nie zamykamy się w ramach jednej słusznej religii. Często w dyskusjach pojawiają się argumenty z innych odłamów Chrześcijaństwa nie tylko katolicyzmu.
Jeśli szukamy grupy stricte katolickiej to może poprostu zapiszmy się na jakieś ogólne a nie skierowane do homo. na fb jest ich mnóstwo, sam byłem w kilku.
Pozatym zakładanie jakiś grup i reklamowanie ich tu to zwykłe podkradanie użytkowników.
Skoro tu coś nam nie pasuje to można napisać do Adminów lub przestać zaglądać.
Czemu koniecznie chcemy się dzielić, nie mozemy tworzyć jedności? nawet będąc mniejszością w mniejszości?

_________________
Konrad


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: sobota 13 mar 2021, 12:53 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 lut 2021, 23:06
Posty: 73
Miejscowość: Warszawa
Konrad,
bardziej myślałem, że na FB jest coś dodatkowego, z czego też można czerpać, nie rezygnując z tutejszego forum.
Choć faktycznie na FB byłby ułatwiony kontakt, bo tutaj nie działa mi PW, a napisałem więcej niż 10 postów :(

_________________
"Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża.
Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha."
J 3, 8


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: sobota 13 mar 2021, 15:23 
Offline

Dołączył(a): sobota 11 maja 2019, 18:59
Posty: 110
Miejscowość: Poznań
Twój PW powinien już działać - admin zapewniał że dokonał Twojej "aktywacji" ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: sobota 13 mar 2021, 15:38 
Offline

Dołączył(a): sobota 11 maja 2019, 18:59
Posty: 110
Miejscowość: Poznań
Co do fb - uważam że otwarta grupa nie jest dobrym pomysłem, bo wiele osób miałaby opór żeby tak "na dzień dobry" z imienia i nazwiska się wyoutować...

Myślę jednak że w różnorodności siła i nie widzę nic złego w tym że ktoś utożsamia się z innymi grupami (dając temu wyraz w aktywności internetowej).

Konradek, smutne jest to o czym wspominasz - wyrazy agresji ze strony innych "homo". Sam, choć jestem osobą wierzącą, zaglądam na różne "branżowe" strony (nie mam na myśli tych niestosownych;) bo czuję się zarówno katolikiem i jak i częścią społeczności lGbt. Lubię wiedzieć co w trawie piszczy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: poniedziałek 15 mar 2021, 16:47 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 lut 2021, 23:06
Posty: 73
Miejscowość: Warszawa
silent napisał(a):
Twój PW powinien już działać - admin zapewniał że dokonał Twojej "aktywacji" ;)


Silent dziękuję Ci bardzo! :)
Naszemu drogiemu administratorowi również dziękuję! :)

_________________
"Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża.
Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha."
J 3, 8


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: poniedziałek 15 mar 2021, 18:18 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
silent napisał(a):
Sam, choć jestem osobą wierzącą, zaglądam na różne "branżowe" strony (nie mam na myśli tych niestosownych;) bo czuję się zarówno katolikiem i jak i częścią społeczności lGbt. Lubię wiedzieć co w trawie piszczy.


Jakie to szczęści, że ja już nie czuję się częścią LGBTiQ. To, że jestem osobą o orientacji homoseksualnej nie oznacza, że definiuję siebie okresleniem lesbijka, bo nią nie jestem.
Dla mnie to jest środowisko wrogo nastawione do Kościoła Katolickiego, propagujące wywrotowe ideologie, ideologie wrogie życiu, neomarksizm, neokomunizm.
To nawet za komuny nie było profanacji świątyń, mszy św, a mamy to teraz robione przeż osoby LGBT
A ten gość od sprofanowanej mszy, gdzie za ministrantów miał chłopaków z durszlakami na głowie - ten z wiary i tęczy, zalozyciel polskiego kościoła.
I ja mam się z tym środowiskiem identyfikować?

Nic tak nie zamyka na duchowość jak właśnie LGBT.

Nie trawią ludzi, którzy żyją w celibacie, w celibacie z wyboru, bo oczywiście aseksualni mają u nich swoje miejsce.
Wierzących też trawią ale nie tych, którzy żyją w celibacie, którzy uważają, że seks homoseksualny jest w oczach Boga grzechem (w Biblii nazwany obrzydliwością).

Cieszę się, że udało mi się z tego bagna wydostać i nie chciałabym już tam wrócić.
Dlatego też nie zaglądam na żadne strony lgbt i nie interesuje mnie co u nich słychać.
I powiem Wam, że odkąd nie mam kontaktu z takimi stronami jest mi o wiele wiele lepiej w życiu i w relacji z Bogiem.

Wystarczy mi kontakt z osobami z tego forum.
Mam nadzieję, że może kiedyś poznam więcej osób z tego forum, które mają podobne zapatrywanie w tym temacie i stworzymy coś w rodzaju "kółka samopomocowego, będziemy wymieniać się umiejętnościami itd."
I dlatego zaglądam na to forum, bo nie tracę nadziei, że kiedyś część osób stąd stworzy coś wartościowego w realu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: wtorek 16 mar 2021, 01:48 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 sie 2019, 21:10
Posty: 384
Miejscowość: Poznań
Hm.....Ja jakos od momentu, gdy zaczelam sluchac co Kosciol ma do powiedzenia o osobach ze sklonnosciami homoseksualnymi mialam jasnosc, ze skrot LGBT odnosi sie do ideologii antychrzescijanskiej, ideologii, ktora uwaza, ze homo Cie definiuje calkowicie i masz tylko dwie opcje : szafe lub aktywne zycie seksualne. Nigdy nie chcialam miec nic wspolnego z LGBT. Pewnego razu znajoma katoliczka homo poinformowala mnie, ze skoro jestem homo to automatycznie jestem LGBT. Nie chcialam sie z tym zgodzic, ale zasiala we mnie pewne watpliwosci. Mysle, ze ostatnie wydarzenia jasno pokazuja, ze skrot LGBT nie jest neutralny ideologicznie. Przychodzi mi na mysl porownanie z czlonkiem partii komunistycznej , ktory w niedziele chadza na Msze. Nie mozna dwom panom sluzyc. Kosciol w USA zacheca do uzywania terminu SSA (same sex attracted), czyli odczuwajacy pociag do osob tej samej plci.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: wtorek 16 mar 2021, 01:53 
Offline

Dołączył(a): niedziela 18 sie 2019, 21:10
Posty: 384
Miejscowość: Poznań
Wiki napisał(a):
Mam nadzieję, że może kiedyś poznam więcej osób z tego forum, które mają podobne zapatrywanie w tym temacie i stworzymy coś w rodzaju "kółka samopomocowego, będziemy wymieniać się umiejętnościami itd."
I dlatego zaglądam na to forum, bo nie tracę nadziei, że kiedyś część osób stąd stworzy coś wartościowego w realu.


Piekne marzenie, tez mam taka nadzieje.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: wtorek 16 mar 2021, 09:24 
Offline

Dołączył(a): sobota 11 maja 2019, 18:59
Posty: 110
Miejscowość: Poznań
A ja wciąż uważam że sam skrót LGBT jest neutralny ideologicznie. Tak samo jak uważam że nie ma czegoś takiego jak "ideologia LGBT". Są ludzie. Ludzie mający przeróżne poglądy. Nawet w naszym środowisku wierzących osób homoseksualnych spektrum zapatrywania się na różne tematy jest bardzo szerokie (co nadal uparcie uważam za cenne).

Jakiekolwiek akty obrażania innych są dla mnie nie do zaakceptowania- niezależnie od tego kto się ich dopuszcza. Tak samo jak nie jestem w stanie zaakceptować homofobicznych (lub szerzej ksenofobicznych) poglądów głoszonych przez niektórych duchownych.

Mam jakoś tak że przyjaźnie się z wieloma osobami niewierzącymi (inaczej - na pewno niepraktykującymi, bo nigdy nie wiadomo co ma człowiek w głębi serca) w tym z wieloma gejami. Nigdy nie miałem z tym problemu, mimo że w wielu kwestiach różnimy się zasadniczo. Najważniejsze chyba jest to że oni nie chcą zmienić mnie a ja nie chcę zmieniać ich :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: wtorek 16 mar 2021, 11:19 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Ania napisał(a):
Wiki napisał(a):
Mam nadzieję, że może kiedyś poznam więcej osób z tego forum, które mają podobne zapatrywanie w tym temacie i stworzymy coś w rodzaju "kółka samopomocowego, będziemy wymieniać się umiejętnościami itd."
I dlatego zaglądam na to forum, bo nie tracę nadziei, że kiedyś część osób stąd stworzy coś wartościowego w realu.


Piękne marzenie, tez mam taka nadzieje.


Niestety, póki co to tylko marzenie.
Boli mnie to, że katolicy homo wolą portale lgbt i tam szukać znajomych niż naiwązywać więzi z innymi katolikami.

Jezus w swojej modlitwie kapłańskiej powiedział (Ew. Jana, rozdz 17ty):
"9 Ja za nimi proszę, nie proszę za światem, ale za tymi, których Mi dałeś, ponieważ są Twoimi. 10 Wszystko bowiem moje jest Twoje, a Twoje jest moje, i w nich zostałem otoczony chwałą. 11 Już nie jestem na świecie, ale oni są jeszcze na świecie, a Ja idę do Ciebie. Ojcze Święty, zachowaj ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś, aby tak jak My stanowili jedno."

Jezus prosi za nami, nie za światem, ale za mnie za Ciebie, o to abyśmy byli jedno. Jedno, tak jak jedno stanowi Jezus z Bogiem.
Nie mamy być jedno z lgbt, nie jedno z ateistami, z wojującymi z Kościołem.
A my tam biegniemy, tam na strony lgbt, bo tam jest co? życie? fun, radośc, zabawa, wiadomości z świata homo?
Ile czasu Drogi Bracie spędzasz na portalach lgbt a ile tutaj, na tym portalu?

A na dodatek osoby, o których tu piszę, twierdzą, że idą w środowisko lgbt bo tam o Bogu będą mówić i nawracać. Ludzie, sami sie nawróćcie najpierw i idźcie po posłanie do swojego proboszcza, kierownika duchowego, spowiednika itd. I zobaczycie czy Was wyprawią na to nawracanie i dadzą błogosławieństwo tej "misji"
Okłamujecie samych siebie. Po płaszczykiem nawracania i innych argumentów chodzicie tam, bo .... (tutaj stawcie sobie co chcecie)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: czwartek 18 mar 2021, 22:00 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 lut 2021, 23:06
Posty: 73
Miejscowość: Warszawa
Wiki napisał(a):
Mam nadzieję, że może kiedyś poznam więcej osób z tego forum, które mają podobne zapatrywanie w tym temacie i stworzymy coś w rodzaju "kółka samopomocowego, będziemy wymieniać się umiejętnościami itd."
I dlatego zaglądam na to forum, bo nie tracę nadziei, że kiedyś część osób stąd stworzy coś wartościowego w realu.


Super, też na to liczę! :)

Co do innych portali, to faktycznie jest tam wiele "śmierci" ale Pan Jezus przyszedł do wszystkich, nie unikał tych odrzuconych, nie zapominał o nic, tylko litował się nad nimi. Nie przyzwalał na grzech, ale okazywał miłosierdzie.
Zgadzam się z tym, że jesteśmy słabi, jesteśmy mali i w zasadzie sami nic nie możemy. Jednak Bóg może wszystko, a Jego Duch wieje jak chce i jeżeli Mu pozwalamy to posługuje się nami w najróżniejsze sposoby. Być może posługuje się też poprzez naszą obecność na tamtych portalach. Co oczywiście nie zmienia faktu, że jest tam bardzo ciężko :(
Myślę jednak, że warto dawać sobą dobry przykład. Żeby ludzie zobaczyli, że są alternatywy, a nie tylko dwie drogi, o których wspomniała Ania (szafa, bądź aktywne życie seksualne) - rozumiem Wiki, że masz swoje przemyślenia i doświadczenia i w zasadzie to uważam, że masz po prostu rację! Ja jednak patrzę także z mojej perspektywy i mojego doświadczenia tj. 15-20 lat temu, jak byłem nastolatkiem bywałem właśnie na takich portalach LGBT, czy innych czatach, bo nie wiedziałem, że jest inna opcja, że jest inne miejsce. Ubolewam nad tym, bo niestety wychowałem się przez to na tych portalach LGBT, zamiast przyjść prosto tutaj i rozwijać się w relacji z Bogiem i Wami.

_________________
"Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża.
Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha."
J 3, 8


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: piątek 19 mar 2021, 11:25 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Sai86 napisał(a):
Myślę jednak, że warto dawać sobą dobry przykład. Żeby ludzie zobaczyli, że są alternatywy, a nie tylko dwie drogi, o których wspomniała Ania (szafa, bądź aktywne życie seksualne) - rozumiem Wiki, że masz swoje przemyślenia i doświadczenia i w zasadzie to uważam, że masz po prostu rację! Ja jednak patrzę także z mojej perspektywy i mojego doświadczenia tj. 15-20 lat temu, jak byłem nastolatkiem bywałem właśnie na takich portalach LGBT, czy innych czatach, bo nie wiedziałem, że jest inna opcja, że jest inne miejsce. Ubolewam nad tym, bo niestety wychowałem się przez to na tych portalach LGBT, zamiast przyjść prosto tutaj i rozwijać się w relacji z Bogiem i Wami.


O jakim dobrym przykładzie piszesz Sai?
Masz na myśli przykład życia w celibacie?
A po co im taki przykład?
Taki przykład jest potrzebny komuś kto chce żyć w celibacie ale myśli, że to nie wykonalne.

Poza tym powiem Ci, że mnie 3 razy wyrzucano z takiego portalu. Wyrzucano za to, że pisałam w dziale "Wiara i duchowość" (dział po to stworzony aby tam o tym pisac przecież), pisałam o mszach św z modlita o uzdrowienie (nie pisałam o uzdrowieniu z homo).
Pisałam o tym, że można żyć w białej relacji itd.

Były tam osoby z WiT i one pisały, że seks to nie grzech, więc po co komu takie tam świadectwo o celibacie? To jest antyświadectwo bym powiedziała, bo zaczyna się od tego co nie wolno.

A poza tym jeżeli mówimy o byciu na portalach lgbt w ramach świadectwa i ewangelizacji to czy skonsultowaliście taką decyzję z duchownym?
Czy to jest samowolka? Bo jeżeli samowolka to rodzi sie pytanie o prawdziwą intencję.
Czy ewangelizacja nie jest przykrywką aby tam być.
Motywacja jest oczywista a jaka intencja?

Tak jak z osobą, która daje żebrzącemu pieniądze.
Daję bo chcę mu pomóc
ale z jaką intencją to robię? czystej pomocy, czy aby lepiej sie poczuć, aby pokazać innym, aby potargować sie z Bogiem - ja mu parę groszy a Ty Boże wysłuchaj mojej modlitwy?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: piątek 19 mar 2021, 11:27 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Jeżeli chcielibyśmy ewangelizować na portalach lgbt, to trzeba robić to nie w pojedynkę, ale w grupie i to anonimowej, ale grupie realnej.
Jezus nie posyłał uczniów pojedynczo.
Potrzebna byłaby opieka księdza i jego zgoda na to i prowadzenie.
Ktoś nad tym musiałby mieć pieczę.

Samemu to można zostać pożartym, wessanym i wyplutym.
Wchodzi się w bagno, tak tam jest bagno


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: piątek 19 mar 2021, 12:26 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Jeżeli chodzi o instynkt "tacierzyński", o którym pisaliście
to są
- adopcje serca
- duchowa adopcja
- adopcja misyjna (wpłaca się okresloną kwotę na edukację konkretnego dziecka)
- instytucja "starszego" brata dla dzieci z domu dziecka
- pomoc finansowa konkretnym ośrodkom, których podopiecznymi są dzieci
- wolontariat w w.w. ośrodkach

Są też i inne akcje - można sobie wyguglować.
Na portalach katolickich pisano o tym ostatnio


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: piątek 19 mar 2021, 12:28 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek 30 lip 2012, 12:35
Posty: 556
Lokalizacja: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Wiki napisał(a):
Jeżeli chcielibyśmy ewangelizować na portalach lgbt, to trzeba robić to nie w pojedynkę, ale w grupie i to anonimowej, ale grupie realnej.


Zabrakło "nie" w powyższym wpisie

Powinno być:

Jeżeli chcielibyśmy ewangelizować na portalach lgbt, to trzeba robić to nie w pojedynkę, ale w grupie i to NIE anonimowej, ale grupie realnej.
tzn. osoby z tego grupy powinny się znać w realu


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: piątek 19 mar 2021, 21:49 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 lut 2021, 23:06
Posty: 73
Miejscowość: Warszawa
Wiki,
nie obraź się, ale mam wrażenie, że sposób w jaki napisałaś zamyka drogę do rozmowy i ma wydźwięk raczej oskarżycielski, np. zadajesz pytania i sama sobie na nie odpowiadasz albo insynuujesz odpowiedź.
Ufam, że nie taka była Twoja intencja, tak jednak to odebrałem.

Kiedyś usłyszałem taki tekst: "Czasem najlepiej jest mówić o Bogu, nie mówiąc o Bogu".
Myślę że życie jako chrześcijanin, jako katolik wymaga od nas dawania świadectwa w codzienności. Tak, żeby ludzie patrząc na nas dostrzegali Boga i chcieli właśnie w taki sposób żyć. Nie sądzę, żebym do czegoś takiego potrzebował specjalnej zgody. Mało tego, uważam, że jest to mój obowiązek! Wychodzi mi z tym różnie, nie zawsze mam czyste intencje (z pewnych rzeczy nie zdaję sobie sprawy, a inne dopiero po czasie zaczynam rozumieć, a pewnie są i takie, o których nie mam pojęcia) - ale się staram, a przynajmniej chcę się starać żyć jak najlepiej. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale ufam, że Bóg się tym zajmie.

Nie chcę się zamykać na ludzi, Pan Jezus mówił:
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mt 11, 28)
I tak właśnie chciałbym żyć. Wiem, że sam nie dam rady, ale ufam, że Pan to poprowadzi :)

_________________
"Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża.
Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha."
J 3, 8


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: piątek 19 mar 2021, 23:49 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 cze 2015, 09:23
Posty: 180
Miejscowość: Warszawa
Sai86 napisał(a):
Kiedyś usłyszałem taki tekst: "Czasem najlepiej jest mówić o Bogu, nie mówiąc o Bogu".
Myślę że życie jako chrześcijanin, jako katolik wymaga od nas dawania świadectwa w codzienności. Tak, żeby ludzie patrząc na nas dostrzegali Boga i chcieli właśnie w taki sposób żyć.

jak masz zamiar dawać świadectwo życia na wirtualnym portalu?
wrzucisz zdjęcia z pielgrzymki?
jesli nie jesteś adonisem to raczej nawet nikt na nie nie spojrzy.
wrzucisz długi opis o życiu wierzącego geja? większość nawet nie przeczyta, a połowa tych co przeczytają zjedzą Cie w komentarzach. Ci do których to trafi, czytając komentarze, będą się bali odezwać żeby ich nikt nie zaatakował.
Świadectwo życiem moge raczej dawać tylko w realnym życiu.
Mam wrażenie że o to chodziło Wiki

_________________
Konrad


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Grupa na FB
PostNapisane: sobota 20 mar 2021, 08:57 
Offline

Dołączył(a): piątek 05 lut 2021, 23:06
Posty: 73
Miejscowość: Warszawa
Myślę o takim profilu na takim portalu:
- nie rozseksualizowany, z normalnymi zdjęciami,
- z opisem, w którym przedstawiam się, zaznaczam, że jestem katolikiem i nie szukam seksu, ale jestem otwarty na przyjaźnie, rozmowy.

Rozumiem wasze obawy i do niczego nie namawiam, jednak patrząc z mojej perspektywy uważam, że warto coś takiego zrobić. Warto dlatego, że takich profili jest jak na lekarstwo, a tak jak pisałem wcześniej -15 lat temu wpadłem tam i niestety nie spotkałem nikogo, z kim mógłbym pogadać, że można inaczej. Dlatego myślę, że coś takiego jest potrzebne.

Zgadzam się jednak z tym, że można zrobić to lepiej. Nie jest to jednak dla mnie powód, żeby rezygnować z tego co mogę zrobić już teraz, tu.

_________________
"Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża.
Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha."
J 3, 8


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group studio kuchni warszawa

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL